Inteliuse arvustus

Tekstis käsitletakse mitmeid telefoninumbrite otsinguteenuseid ning antakse ülevaade nende hindadest ja funktsioonidest. BeenVerified ja Truecaller pakuvad täiustatud funktsioone, kuid keskmist klienditeenindust. Spy Dialer on tasuta, kuid mõningate reklaamiprobleemidega. Lisaks leidub müügikõnede kontrollnimekiri, mis pakub erinevaid võtteid müügikõne ajal kasutamiseks.
Inteliuse arvustus
Compare Inteliuse arvustus with other in: How Inteliuse arvustus is doing on review portals
3.1
Average rating based on data from trusted review portals
1012 reviews

Intelius on USA-s asuv telefoninumbrite numbripäringute pakkuja ja töötab seetõttu ainult USA-s registreeritud nimede, aadresside ja telefoninumbritega. Inteliuse teenuseid saab kasutada nende veebilehel või mobiilirakenduse kaudu

Pricing
Starting from:
$ 24.86   kuus
Free trial: No
Free version: No

Patricia Krajcovicova

Editor's rating

Patricia Krajcovicova
Overall rating
3
Kasutajakogemus
4
Hind
2
Rakendamine
3

Key takeaways

Pros

  • Mobiilirakendus iOS-ile ja Androidile
  • Usaldusväärne klienditeenindus
  • Prooviperiood madala hinnaga

Cons

  • Saadaval ainult USA-s
  • Kõik numbri kohta saadaolevad andmed nõuavad tasu
  • Pole eriti taskukohane

Inteliusega alustamine

Esmapilgul on veebisait lihtne, hõlpsasti navigeeritav ja see sisaldab külastajatele olulist teavet. Näete selgelt, milliseid teenuseid Intelius pakub. Te ei pea veebisaidil ringi vaatama, et leida teavet hindade, liikmelisuse tühistamise, privaatsuspoliitika jms kohta.

Intelius võimaldab otsida inimese nime, telefoninumbri või aadressi alusel. Kuid nad ei paku e-posti põhjal otsingut nagu enamik nende konkurente. Pöördotsingu tegemiseks peate sisestama otsinguribale nime, telefoninumbri või aadressi ja klõpsama nuppu Otsi.

Pärast seda kuvatakse tulemused võrdlemisi kiiresti.

Intelius alusta otsingut

Nende veebisaidil on klienditoe jaotis, kust leiate korduma kippuvad küsimused ja juhendid, mis aitavad teil lahendada põhiprobleeme, mis ei vaja Inteliuse agentide abi.

Intelius on tasuline teenusepakkuja, mis tähendab, et ilma kliendiks olemiseta ei pääse te juurde üksikasjalikule teabele.

Funktsioonid

Pange tähele, et Intelius on saadaval ainult USA-s ja töötab ainult USA-s registreeritud telefoninumbrite, nimede ja aadressidega.

Kohe alguses on näha, et otsida saab nime, telefoninumbri ja aadressi alusel. Intelius pakub ka lisateavet, nagu karistusregistrid, taustakontrollid ja avalikud registrid. Kõik need valikud on nähtavad lehe ülaosas.

Alla kerides leiate ka Telefonikataloogi ja Inimeste kataloogi.

Intelius on saadaval ka mobiilirakenduse kujul nii iOS-i kui ka Androidi jaoks. Rakendus on aga saadaval ainult USA turul.

Saate taotleda oma andmete koopiat. Täitke veebisaidil olev taotlusvorm ja saate aruande kõigi andmetega, mis neil teie kohta on. See funktsioon on tasuta.

Intelius - Käivita karistusregistri kontroll
Intelius - Taustakontrolli lisateave

Loobuge oma teabest

Intelius võimaldab teil oma teabe nende andmebaasist eemaldada. Intelius jagab turunduseesmärkidel oma partnerite ja sidusettevõtetega teavet, näiteks kasutaja e-posti aadressi. Seega, kui soovite oma isikuandmed sellest protsessist välja jätta, saate seda teha, täites nende veebisaidil vormi.

Klienditeenindus

Internetis kasutajate saadaolevate arvustuste põhjal on inimesed Inteliuse pakutava klienditoega enamasti rahul.

Neil on eraldi abikeskuse portaal, kust leiate KKK-d ja juhendeid, mis aitavad vastata põhiküsimustele ja lahendada lihtsaid probleeme enne klienditoe meeskonnaga ühenduse võtmist.

Inteliuse abikeskus

Kui vajate täiendavat abi, võite võtta ühendust Inteliuse klienditoega, täites nende veebisaidil kontaktivormi. See on ainus viis, kuidas saate nendega ühendust võtta, kuna hetkel pole reaalajas vestlust ega telefonituge.

Inteliuse kontaktivorm

Kuidas saavad kõnekeskused Inteliust kastada?

Kõnekeskused ja klienditoe esindajad saavad kasutada Inteliuse pakutavaid teenuseid, et jälgida tundmatuid telefoninumbreid ja koguda andmeid numbri taga oleva isiku kohta. See teave võib sisaldada täisnime, e-posti aadressi, elukoha aadressi, sotsiaalmeedia kontosid ja palju muud.

Ettevõtted saavad seejärel kasutada neid andmeid turunduse või müügitegevuseks ning laiendada oma klientide andmebaasi. Pidage meeles, et Inteliuse esitatud teave ei ole alati täpne ja võib mõnikord olla kehtetu.

Need teenused on äri- ja turunduseesmärkidel üldiselt legaalsed, kui nad ei jaga teavet kolmandate osapooltega ilma kliendi nõusolekuta. Juriidiliste probleemide vältimiseks kontrollige siiski enne kõige seadistamist konkreetse jurisdiktsiooni seadusi ja määrusi.

Toimivus ja kasutajakogemus

Telefoninumbrite vastupidise otsingu kasutajakogemuse osas on see lihtne ja arusaadav. Sisestage lihtsalt avalehe otsinguribale tundmatu telefoninumber ja vajutage sisestusklahvi. Seejärel uurib Intelius tulemuste loomiseks oma andmebaasi. See protsess võtab aega 1-2 minutit.

Inteliuse numbripäringu otsing
Intelius - Aruanne on valmis

Kui tulemused on valmis, peate jätkamiseks sisestama oma täisnime ja e-posti aadressi. Saate oma otsingu ja tulemuste kohta teavitusmeili.

Intelius - Otsingutulemuste salvestamine
Intelius - Otingutulemused e-kirjas

Kuna Intelius pole saadaval tasuta, näitavad tulemused ainult sideoperaatorit, ligikaudset asukohta ja seda, kas telefoninumber on mobiiltelefoni või lauatelefoni number. Iga muu teave on peidetud tasulise makselüüsi taha.

Enne maksmist pidage meeles, et nende esitatud teave ei ole alati 100% täpne. Selle põhjuseks on asjaolu, et Intelius hangib andmed avalikest allikatest ja avalikest registritest, mida ei pruugita regulaarselt värskendada ega parandada.

Intelius telefoni aruanne
Intelius - Üksikasjalik aruanne

Hinnakujundus

Intelius on oma hinnakujundusega väga selge ja et nad ei paku oma teenuseid tasuta.

Valida saab paari võimaluse vahel:

Numbripäring + Inimeste otsing

See esimene valik maksab 34,95 dollarit kuus ja sisaldab piiramatut arvu telefoniaruandeid, inimeste aruandeid ja aadressiaruandeid. Selle tellimusega pakuvad nad 6-päevast prooviperioodi, mis maksab vaid 0,95 dollarit, et tutvuda nende teenustega enne täielikult pühendumist.

Inimeste otsing

Teine tellimisvalik sisaldab piiramatut aadresside ja inimeste kirjeid, kuid ei hõlma telefoninumbrite pöördotsingu teenuseid. Saate maksta kord kuus või kord kahe kuu tagant. Kui maksate igakuiselt, maksab see 24,86 dollarit. Kui maksate kord kahe kuu tagant, maksab see 42,25 dollarit, mis võrdub 21,13 dollariga kuus.

Aadressi otsing + Inimeste otsing

Kolmas valik keskendub aadressi otsingule ja sisaldab piiramatut juurdepääsu aadressiaruannetele ja piiramatutele isikute aruannetele. See valik maksab 29,78 dollarit kuus, kuid esmalt saate registreeruda 7-päevaseks prooviperioodile 0,95 dollari eest.

Intelius hinnapaketid

Inteliuse hinnalehel pakuvad nad ka liikmelisuse lisandmooduleid. Esimene võimaldab teil aruanded alla laadida ja neid võrguühenduseta vaadata. See on ühekordne tasu, mis maksab 3,99 dollarit.

Teine lisandmoodul on Inteliuse identiteedikaitse. See lisandmoodul aitab parandada teie kaitset, jälgides teie identiteeti ja pakkudes identiteedivarguse kindlustust. Saate maksta 9,95 dollarit kuus või 119,40 dollarit aastas.

Inteliuse liikmelisuse lisandmoodulid

Lõpetuseks

Kokkuvõtteks võib öelda, et Intelius on tuntud telefoni numbripäringu pakkuja. Nende hinnakujundus on selge ja hõlpsasti leitav nende veebisaidilt. Võrreldes nende konkurentidega on hinnad aga saadaoleva hulga teenuste ja teabe osas üsna kõrged.

Nagu ka teiste telefoni numbriotsingu pakkujate puhul, pole täpsus 100%. Seetõttu peaksite seda alati kontrollima muude allikate kaudu.

Võtke seda kõike arvesse, enne kui otsustate hakata nende maksvaks kliendiks.

Levinud mured ja probleemid

Intelius ei leidnud otsitava numbri kohta infot.

See on tavaline probleem telefoninumbri numbripäringu teenuste kasutamisel. Selle üheks põhjuseks võivad olla allikad, kust Intelius oma andmed saab, on aegunud või valed. Teine põhjus võib olla see, et numbri omanik eemaldas oma teabe Inteliuse andmebaasist.

Ma taotlesin parooli lähtestamist, kuid ma ei saanud meili.

Kui taotlesite uut parooli, kuid ei saanud meili, kontrollige kindlasti oma meilikliendi rämpsposti kausta. Kui te sõnumit ei leia, kontrollige veel kord, kas sisestasite õige e-posti aadressi, ja taotlege meili uuesti.

Product reviews

Kuidas Twilio IVR-funktsioon toimib ja kui lihtne on seda rakendada? Selle kohta leiate infot meie Twilio ülevaatest.

Twilio IVR-i arvustus

Twilio IVR on populaarne kõnekeskuse tarkvara funktsioon, mis võimaldab helistajaid suunata vastavasse osakonda vastavalt käsklustele. Twilio IVR on lihtne rakendada ja usaldusväärne. Arvustused on positiivsed, kuid hinnakujundus võib suuremates mahudes kalliski minna. Twilio pakub mugavat õpetust ja visualiseeritud töövoo kaardistamist. Twilio IVR sobib hästi kasutajatele, kes ei eelda ülemäära rikkalikku funktsioonide komplekti.

Kas kaalute oma IVR-i vajaduste jaoks Aircalli? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldiste testide ajal toimis.

Aircalli IVR-i arvustus

Aircalli IVR funktsioon on lihtsasti seadistatav ja taskukohane ning sisaldub põhiplaanis. Kohandamisvõimalused on suurepärased, sealhulgas kõnesünteesi lisamine ja erinevate keele- ja aktsendivalikute valimine. Aircall pakub ka mitmeid erinevaid plaane, mis sisaldavad erinevaid funktsioone ning on saadaval ka tasuta prooviversioon. Ainus nõrkus on keerulisemate IVR-puude loomine, mis võib olla natuke keeruline, kuid üldiselt on Aircalli IVR tarkvara üks parimaid.

Kas soovite Deskero teadmistebaasi kohta rohkem teada saada? Lugege meie artiklit ja vaadake, kuidas see töötab ja kuidas see meie testides toimis.

Deskero teadmusbaasi arvustus

Deskero on pilvepõhine klienditeeninduse haldamise lahendus, mida saab kasutada teadmusbaasi tarkvarana. Deskero pakub kolme plaani ja igaüks neist pakub täielikku suhtlusvahendite komplekti. Hinnakujundus võib olla pettumust valmistav, arvestades seda, kui halvasti on Deskero teadmusbaas varustatud. Deskero kasutamisega alustamine on lihtne ning liides on hästi disainitud ja lihtne navigeerida ning pakub palju tööriistu ja jaotisi.

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Helpscout

Reviews - Piletisusteemi Tarkvarade Arvustused - Helpscout

LiveAgent pakub mitmeid klienditeeninduse ja müügi tarkvaralisi lahendusi, sealhulgas telefonisüsteemid, kõnekeskuse tarkvara ja kliendiportaalid. LiveAgenti tarkvara on saadaval tasuta prooviversioonina ning ettevõte pakub ka kliendituge ja partnerprogramme. Lisaks pakub LiveAgent veebiseminare, trükkimisteenuseid ja kulude kalkulaatorit.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo