BeenVerifiedi arvustus

BeenVerified on USA-s saadaval olev telefoninumbri otsingu teenus, mis pakub ulatuslikke andmeid ja aruandeid. Teenus on tellimuspõhine ning ei paku tasuta versioone. Saadaval on kuulmis- ja kvartaliliikmelisuse valikud ning prooviperiood. Info täpsus ja üksikasjalikkus võib varieeruda. Teenus töötab ainult USA andmetega ning pole võimalik osta üksikut aruannet. BeenVerified on lihtsasti kasutatav ja pakub usaldusväärset kliendituge, kuid infot on saadaval alles pärast tellimuse eest tasumist ning teenuse täpsus pole alati 100% garanteeritud.
BeenVerifiedi arvustus
Compare BeenVerifiedi arvustus with other in: How BeenVerifiedi arvustus is doing on review portals
2.8
Average rating based on data from trusted review portals
876 reviews

BeenVerified on tellimuse põhine telefoninumbrite numbripäringu pakkuja, mis pakub juurdepääsu inimeste avalikule teabele. Otsida saate telefoninumbri, nime, aadressi, e-posti ja muu põhjal. Teenus on saadaval nende veebisaidi või mobiilirakenduse kaudu.

Pricing
Starting from:
$ 26.89   kuus
Free trial: No
Free version: No

Patricia Krajcovicova

Editor's rating

Patricia Krajcovicova
Overall rating
3.3
Kasutajakogemus
4
Hind
3
Rakendamine
3

Key takeaways

Pros

  • Saadaval mobiilirakendusena nii Androidi kui iOS-i jaoks
  • Otsene hinnakujundus
  • Usaldusväärne klienditugi

Cons

  • Saadaval ainult USA-s
  • Teave on saadaval alles pärast tellimuse eest tasumist
  • Teave ei ole alati 100% täpne
  • Pole võimalust osta ühte aruannet

BeenVerifiediga alustamine

Veebisaidil orienteerumine ja kogu vajaliku teabe leidmine on väga lihtne. Kõik on selgelt seletatud, nii et teate kohe, mida nad pakuvad.

Kui lähete BeenVerifiedi avalehele, märkate esimese asjana otsingusuvandeid. Saate otsida nimede alusel, teha telefoni numbripäringut, meiliotsingut, aadressiotsingut ja sõidukiotsingut.

BeenVerifiedi otsinguriba

Sisestage nimi “Inimese otsingu” otsinguribale ja klõpsake nuppu “Otsi”. Mõne sekundi pärast küsitakse teilt lisateavet otsitava inimese kohta. Kui pakute lisateavet, näiteks linn ja osariik, suudab BeenVerifiedotsingut kitsendada, et anda teile täpsemaid tulemusi. Kui te pole kindel, kus inimene elab, võite klõpsata “Ma pole kindel”.

BeenVerifiedi otsing aadressi lisamise abil

Samuti saate otsingut veelgi rohkem kitsendada, sisestades inimese vanuse ja keskmise nime. Kui teil seda teavet pole, võite lihtsalt klõpsata “Ma pole kindel”.

BeenVerified - otsingule üksikasjade lisamine

Pärast seda saate valida, millist teavet soovite oma aruandes saada. Võite valida nii palju kui soovite, seejäral klõpsake nuppu “Jätka” või jätke see samm vahele.

BeenVerified - Millisest infost olete huvitatud?

Nüüd peate vaid nõustuma nende tingimustega ja klõpsama nupul “Olen nõus”.

Seejärel asub BeenVerified oma andmebaasist teavet koguma. See protsess võtab mõni minut ja pärast selle valmimist peate aruande salvestamiseks täitma oma e-posti aadressi ja täisnime. Kui soovite jätkata, ei saa te seda sammu vahele jätta.

BeenVerified - kriminaalse andmebaasi otsing
BeenVerified - otsingutulemuste salvestamine

Pärast oma e-posti ja täisnime sisestamist otsib BeenVerified tulemusi uuesti. Seekord võtab protsess üsna kaua aega. Pärast pikka ootamist peaksite kogu saadaoleva teabega oma täieliku aruande saama. Pidage meeles, et tegemist on tasulise teenusepakkujaga. Kuni te ei ole tasuv klient, ei näe te otsingutulemusi.

Põhilehte alla kerides leiate kasulikke artikleid ja juhendeid, mis vastavad korduma kippuvate küsimustele.

Hinnakujunduse teabe leiate, kui klõpsate nuppu “Registreeru”. Hinnakujunduseni jõudmine võtab siiski natuke aega. Enne hindade kuvamist peate viimases etapis klõpsama “Kinnita” ja ootama teabe laadimist. Seejärel viiakse teid otse nende hindade ja tellimuste lehele. See protsess tundub asjatult keeruline ja pisut pettumust valmistav, et pääseda hinnateabe juurde.

BeenVerified - kinnitamine

Funktsioonid

BeenVerified pakub 7 erinevat tootefunktsiooni: inimeste otsing, numbripäring, e-posti otsing, aadresside otsing, kasutajanime otsing, nõudmata raha otsiming ja sõiduki otsing.

Aruanded sisaldavad ka isikuandmeid inimese kohta, näiteks nende nimi, vanus, sugulased, fotod, töökohad, haridusajalugu ja palju muud. Inimeste otsimisel võite leida ka selliseid asju nagu kriminaalteated, liiklusrikkumised ja arreteerimised.

BeenVerified töötab brauseripõhiselt, kuid nad pakuvad ka Androidi, iPhone’i, iPadi ja Apple Watchi jaoks saadaval mobiilirakendust. Pole tähtis, kas olete oma töölaual kodus või liikvel olles, nende teenuseid saate kasutada ükskõik kus, piisab vaid internetiühendusest.

Loobuge oma teabest

Teil on võimalus BeenVerifiedi inimeste otsingutulemustest loobuda. Protsess on üsna lihtne. Peate lihtsalt sisestama oma teabe nende veebisaidi lühivormile ja valima, millise kirje soovite eemaldada. Nad saadavad teile kinnitusmeili, kus peate oma loobumistaotluse kinnitama. Pärast seda saate uue meili, mis teavitab teid kirje eemaldamisest. Inimeste otsingust loobumiseks ei pea te olema maksev klient ja see on tasuta.

BeenVerified oma teabest loobumise valik

Klienditeenindus

BeenVerifiedil on oma abikeskus, kust saate enne klienditoe meeskonnaga ühendust võtmist oma küsimustele vastuseid otsida. Siit leiate korduma kippuvad küsimused arveldamise, oma konto või andmete ja avalike kirjete kohta.

Kui te ei leia seda, mida otsite, võite võtta ühendust nende klienditoe esindajatega e-posti teel või helistada neile nende veebisaidil loetletud numbril.

BeenVerified ei paku reaalajas vestlust ega muud tüüpi otsesuhtlust ning nad pole ööpäevaringselt saadaval.

BeenVerified klienditugi

Kuidas saavad kõnekeskused BeenVerifiedi kasutada?

Telefoninumbrite pöördotsing, nagu ka BeenVerified, võib olla kõnekeskustele ja klienditoe agentidele kasulik teenus, kuna see annab võimaluse otsida nende ulatuslikust andmebaasist tundmatuid numbreid. See võib olla kasulik, kui kõnekeskus saab kõne tundmatult helistajalt ja ta unustab oma kontaktandmed jätta või kui andmed lähevad süsteemirikke tõttu kaduma.

Kõnekeskused kasutavad seda ka tüngakõnede või muude sobimatute kõnede tuvastamiseks, mis panevad teie agendid ebamugavasse olukorda ning vähendavad töö tootlikkust ja tõhusust. Selliseid helistajaid blokeerides saavad kõnekeskused keskenduda seaduslikele klientidele.

Kui agendid teevad telefoninumbrite pöördotsinguid, leiavad nad tavaliselt selliseid andmeid nagu e-posti aadressid, elukoha aadressid, sotsiaalmeedia kontod ja muud väärtuslikku teavet. Need andmed on kasulikud ka külma müügi kõnede tegemiseks ja potentsiaalsete klientideni jõudmiseks.

Juriidiliste probleemide vältimiseks peavad kõnekeskused tagama, et nad järgivad ärilistel eesmärkidel sarnaste teenuste kasutamisel konkreetse jurisdiktsiooni seadusi ja eeskirju.

Toimivus ja kasutajakogemus

Kui sisestate otsinguribale telefoninumbri ja vajutate sisestusklahvi, loob veebisait tulemused ja otsib andmebaasist vastet. Otsitakse telefoninumbriga seotud nime, isiku asukohta, taustateavet, karistusregistrit jne. Kogu protsess võtab BeenVerifiedil konkurentidega võrreldes kauem aega, kuid on siiski üsna kiire.

BeenVerified töötab ainult Ameerika Ühendriikides. Seetõttu on võimalik otsida ainult USA numbreid. Veebisait ja rakendus on juurdepääsetavad ainult USA-st ja juurdepääs nende teenustele on väljaspool riiki piiratud.

Oluline on märkida, et BeenVerified ei paku ühtegi oma teenust tasuta. See tähendab, et tulemuste nägemiseks peate olema maksev klient.

Täpsus ja üksikasjalikkus sõltuvad paljudest teguritest. Nagu kõigi vastupidiste telefoniotsingu pakkujate puhul, pole see 100% õige ja te ei tohiks tugineda ainult ühele allikale. Nad saavad oma andmed avalikult kättesaadavatest allikatest ja kirjetest, mis ei pruugi olla ajakohased ja võivad põhjustada ebatäpseid andmeid.

BeenVerified - otsingutulemus

Hinnakiri

BeenVerified on tasuline tellimuspõhine teenus. Võrreldes konkurentidega ei paku nad ühtegi tasuta versiooni.

Saadaval on vaid kaks tellimuse valikut:

  • Esimene võimalus on igakuine liikmelisus, mis maksab 26,89 dollarit kuus ja sisaldab kõiki 7 varem mainitud otsingutüüpi. Selle tellimusega saate koostada kuni 100 aruannet kuus.
  • Teine võimalus on 3-kuuline liikmelisus, mis maksab 52,44 dollarit, mis võrdub 17,48 dollariga kuus. See tellimus sisaldab ka kõiki 7 otsingutüüpi. Selle paketi puhul on teil samuti 100 aruande piirang kuus.
BeenVerified hinnaplaanid
BeenVerified liikmelisuse eelised

Saate oma tellimuse igal ajal tühistada. Liikmelisus uueneb aga automaatselt iga kuu või iga 3 kuu järel, välja arvatud juhul, kui loobute enne uue liitumisperioodi algust.

Samuti on võimalus kasutada 7 päevast prooviperioodi, et testida BeenVerifiedi teenuseid enne ostu sooritamist.

Võimalus on valida 7 päevase prooviperioodi ainult 1 dollari eest, mis sisaldab kuni 40 aruannet kuus. Või siis võite valida valida ka 7 päevase prooviversiooni hinnaga 5 dollarit, mis võimaldab teil kuus käitada kuni 40 aruannet ning need PDF-failidena alla laadida.

BeenVerifiedi prooviperioodi pakkumised

Lõpetuseks

BeenVerified pakub telefoninumbrite numbriotsingu teenust koos ulatuslike andmete ja aruannetega. Pärast telefoninumbri otsinguribale sisestamist võtab protsess konkurentidega võrreldes veidi kauem aega. Siiski ei pääse te teabele juurde ilma eelnevalt maksmata. Nad pakuvad 7 päevast prooviversiooni, mis on väga taskukohane, kui soovite seda enne tellimuse sõlmimist proovida.

Nende teenused, samuti nende veebisait ja mobiilirakendus on saadaval ainult USA-s ja töötavad ainult Ühendriikide andmetega.

Levinud mured ja probleemid

Ma ei leia teatud isikut.

BeenVerified saab oma andmed avalikest registritest, mis ei ole 100% täpsed ja täielikud. See on tingitud paljudest teguritest, nagu konkreetsete osariikide seadused, mis käsitlevad avalikku teavet, kogutud teabe hulk jne. Inimene võib ka loobuda oma teabest BeenVerifiedis.

Soovin tühistada oma BeenVerifiedi konto.

Saate oma konto igal ajal tühistada, võttes ühendust nende klienditoe osakonnaga e-posti või telefoni teel. Peate sisestama oma 9-kohalise kliendi ID numbri ja tugiagendid tühistavad selle teie eest. Samuti saate tühistamist kinnitava meili.

Product reviews

Kas soovite monday.com-i teadmusbaasi kohta lisateavet? Lugege meie artiklit ja vaadake, kuidas see töötab ja kuidas see meie testides toimis.

monday.com teadmusbaasi arvustus

monday.com on kasutajasõbraliku kasutajaliidesega ja tõhus tarkvara töövoogude ja produktiivsuse jaoks. Pakutakse piiramatu arv dokumente ning kohandatud teadmushalduse võimalusi. Kuigi tarkvara puudutab mõningaid täpsemaid teksti redigeerimisvalikuid, ei võimalda see väliste artiklite avaldamist, kuid võib olla suurepärane sisemise teadmushalduse loomiseks. Registreerumine oli ülilihtne ja kasutajaliides sujuvasti navigeeritav. Probleemide korral on olemas tugiteenus.

Siit leiate, millised üksused peaksite oma klientide hoolsuskohustuse loendisse lisama, et kaitsta oma ettevõtet uute klientide leidmisel.

Kliendi hoolsuskohustuse kontrollnimekiri

Kliendi hoolsuskohustuse kontrollnimekiri on ettevõtte vastavusprogrammi oluline osa, aidates tuvastada ja hinnata klientidega seotud riske. Kliendi hoolsuskohustust saab täita, küsides palju küsimusi, tehes uuringuid ja täites vastavuse kontrollnimekirja. Riske, mis tulenevad kliendi hoolsuskontrolli kontrollnimekirja täitmata jätmisest, hõlmavad vastutust tekitatud kahjude eest, mis võib lõppeda tsiviil- või kriminaalkaristusega, kaotades tähtsat teavet ja reguleeritavate nõuete mittetäitmise tõttu musta nimekirja lisatud saamine. Alustamiseks on kasulik USA justiitsministeeriumi välismaiste korruptiivsete tavade seaduse (FCPA) ressursijuhend.

Kas kaalute oma reaalajas vestluse vajaduste jaoks Userlike'i? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldiste testide ajal toimis.

Userlike’i reaalajas vestluse arvustus

Userlike on vestluslahendus, millel on ulatuslik konfiguratsioonivalik kohandamiseks. Reaalajas vestlus funktsioonid sisaldavad vestluse edastamist, vestluse marsruutimist ja nutikaid kliendiprofiile. Tagasiside funktsioonid ja vestlusjärgsed küsitlused on kohandatavad ning saate aktiveerida ennetavaid vestluskutseid. Testimisel ilmnes viga võrgust väljas olevate agentidega, mida saab lihtsalt vältida.

Uue kliendi pardale toomine nõuab erilist tähelepanu. Kasutage meie tasuta uue kliendi liitumise kontrollnimekirja, et midagi ei jääks kahe silma vahele.

Uue kliendi liitumise kontrollnimekiri

Müügiesindaja ja klienditeeninduse esindaja määramine ning lepingu kinnitamine ja tervitusmeili saatmine on olulised sammud, et tagada kliendi positiivne kogemus liitumisprotsessis. Kliendi liitumisprotsessi eest vastutav juht peaks valima sobiva isiku, kes suudab klientidele vastata ning konto olekut ja suhtlust jälgida. Kohtumine kliendiga on parim viis lepingu üksikasjade tutvustamiseks ja küsimuste lahendamiseks.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo