Rakendusesisene tugi

Mis on rakendusesisene tugi?

Klientide rahulolu hoidmine on iga eduka ettevõtte oluline osa. Rakendusesisese toe abil saate oma kliente lihtsamalt aidata. Nad ei pea enam rakendusest lahkuma, et probleemist teatada.

See funktsioon võib olla eriti kasulik klientidele, kes kasutavad mobiilirakendust, sest muidu peaksid nad rakendusest lahkuma, et otsida võimalust võtta ühendust teie ettevõtte tugimeeskonnaga.

Rakendusesisest tuge pakub rakendusse paigutatud abinupp, mis viib kliendid paljude tugiteenuste juurde. Täiendava abi saamiseks võetakse ühendust tugiagendiga ja luuakse pilet.

Frequently asked questions

Mis on rakendusesisene tugi?

Rakendusesisene tugiteenus võimaldab klientidel suhelda klienditoe meeskonnaga (või robotitega) rakenduse enda sees. Enamasti on see võimalik tänu vestlusliidesele, mis sarnaneb suhtlusega teistes kanalites, näiteks Messengeris või WhatsAppis. Seega on see kasutaja jaoks intuitiivne. See võimaldab kasutajatel olla õigel ajal kaasatud.

 

Kuidas korraldada rakendusesisest tuge?

Toetuse saamiseks rakenduses peab klient kõigepealt tehniliselt saama hõlpsasti rakendusse ise siseneda ja seejärel pöörduda tugimeeskonna poole. See peaks olema intuitiivne ja visuaalselt atraktiivne. Klienditeeninduse poolelt peaks klient saama kohese vastuse, mis aitab tal oma probleemi lahendada. Võimaluse korral ei tohiks kasutajat teistesse vestluse rakendustesse suunata, vaid teda tuleks aidata otse rakenduses.

 

Miks on rakendusesisene tugi oluline?

Päevast päeva suureneb aeg, mida kasutajad veedavad mobiilseadmetes, ja väheneb aeg, mida nad veedavad internetile juurdepääsuks lauaarvutite kaudu. Üha rohkem kliente tellib tooteid või broneerib teenuseid mobiilseadmete kaudu, mistõttu on oluline, et rakendused võimaldaksid ka tõhusat klienditeenindust. Te ei tohiks suunata klienti e-maili saatma või telefoni teel helistama.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo