Praegune kasutaja

Mis on praegune kasutaja?

Viimast agenti, kes sedelit uuendas, kutsutakse praeguseks kasutajaks. On normaalne, et praegune kasutaja pole sama klienditeeninduse esindaja, kellele sedel varem määrati. Kui sedel on uuendatud, muutub ka praegune kasutaja.

Frequently asked questions

Mida tähendab termin praegune kasutaja?

Praegune kasutaja on viimane agent, kes sedelit uuendas. See ei pea ilmtingimata olema agent, kellele sedel määrati. Kui sedelit uuendab teine agent, praegune kasutaja muutub.

Kuidas saate LiveAgent`is praegust kasutajat kontrollida?

Selleks, et kontrollida antud pileti praegust kasutajat, minge LiveAgent`i paneelile. Sealt leiate individuaalsete sedelite nimekirja kõrvalt info praegustest kasutajatest. Saate seda regulaarselt jälgida.

Kas LievAgent`is saab praegust kasutajat redigeerida?

Kui teil on antud sedelile juurdepääs ja saate seda redigeerida, saate muuta ka praegust kasutajat. Kui redigeerite antud sedelit, saab teist praegune kasutaja. See funktsioon aitab teil tuvastada, kes tegi teie sedelile viimased muudatused.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo