Kasutajatoe portaal

Mis on kasutajatoe portaal?

Kasutajatugi ehk tehniline tugi on info- ja kommunikatsioonisüsteem, mis keskendub peamiselt infotehnoloogia (arvuti, tarkvaratooted jne) käsitlemisele. Prioriteet on kliendi ja teenusepakkuja vahelisel toe-ja suhtluskanalil.

Kasutajatoe süsteemide rakendamine sõltub ettevõtte nõuetest. Kõige sagedamini kasutatavad vormid on kõnekeskus, reaalajas vestlus, e-posti tugiteenus.

Frequently asked questions

Mis on kasutajatoe portaal?

Kasutajatoe portaal on portaal, kust kliendid saavad vastuseid oma toodete ja teenustega seotud küsimustele ka siis, kui klienditeenindus on väljas. Tänu sellele võivad nad leida vastused pakilistele küsimustele ilma agentide abita.

Kas LiveAgent pakub võimalust kasutajatoe portaali loomiseks?

LiveAgent pakub kasutajatoe portaali. Selle abil saab klienditoe teenust pakkuda isegi siis, kui agendid on võrguühenduseta. Portaali saab kohandada vastavalt teie ettevõtte ja klientide vajadustele.

Kas LiveAgent pakub tasuta kasutajatoe portaali?

Jah, LiveAgent pakub võimalust kasutajatoe portaali loomiseks. See on LiveAgent'i süsteemi sisse ehitatud ja seda on lihtne kasutada. Lihtsalt klõpsake "Teadmusbaas" ja alustage loomist. Saate valida, kas soovite luua kategooriaid, artikleid või foorumeid. Teil on ka võimalus lisada otsingu vidin ja tagasiside nupp.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo