Javascript

Mis on Javascript?

Muutke oma veebileht interaktiivsemaks ja klientidele atraktiivsemaks. JavaScript on objektorienteeritud programmeerimiskeel, mida kasutatakse interaktiivsete veebilehtede, veebiprogrammide või videomängude loomiseks. Samuti võimaldab see tänu sisseehitatud JavaScript-mootorile integreerida oma veebisaidile lisaseadmeid.

JavaScripti rakendatakse tavaliselt koos HTMLi ja CSSiga, et katta World Wide Webi põhifunktsioonid.

Frequently asked questions

Mis on Javascript?

JavaScript on skriptikeel, mida kasutatakse veebisaidi dünaamilise sisu loomiseks ja kontrollimiseks. See hõlmab kõike, mis ekraanil liigub, värskendub või muul viisil muutub, nt animeeritud graafika, fotode slaidiesitlused, teksti ettepanekute automaatne täitmine, interaktsioon ilma veebilehe uuesti laadimiseta.

 

Milleks kasutatakse Javascripti?

JavaScripti kasutatakse peamiselt veebibrauserites ja veebirakendustes. Väljaspool võrku saab seda kasutada tarkvaras, serverites ja sisseehitatud riistvara juhtimisseadmetes. Põhifunktsioonid on interaktiivse käitumise lisamine veebilehtedele, veebi- ja mobiilirakenduste loomine, veebiserverite ehitamine ja serverirakenduste arendamine ning mängude loomine.

 

Kas Javascript on turvaline?

Tänapäeval on JavaScript turvaline programmeerimiskeel. See ei võimalda madalatasemelist juurdepääsu protsessorile või mälule. See on tingitud sellest, et see on algselt tehtud brauserite jaoks ja need ei nõua seda.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo