AJAX

Mis on AJAX?

AJAX, tuntud ka kui asünkroonne JavaScript ja XML. See on kombinatsioon JacaScript`ist, laiaulatuslikust markeerimise keelest, dokumendi objekti mudelist ning dünaamilisest HTML-ist ja teistest programmeerimise tööriistast, mida kasutatakse asükroonseteks veebilahendustest. Igal programmeerimise tööriistal on oma olulisus. Need veebirakendused suudavad saata informatsiooni serverile ja saada need tagasi taustale. See tööriist võimaldab pärast tegevuse tegemist veebilehtede sisul hetkega uuendada. Ajax toob endaga mitmeid eeliseid.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Mis on AJAX??”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “AJAX või asünkroonne JavaScript ja XML on tehnika veebirakenduste loomiseks, kus kasuta suhtlus serveriga leiab aset asünkroonselt, kogu dokumenti ei laadita uuesti. Selline programmeerimismeetod võimaldab traditsioonilise meetodiga võrreldes palju dünaamilisemat suhtlust kasutajaga.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Mis on AJAX-i eelised?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “AJAX toob järgmised eelised: internetirakenduste kasutatavuse ja ergonoomika suurendamine, ekraanide ja sammude vähendamine, mida on vaja soovitud efekti kasutamiseks, ainult vajalike andmete alla laadimine, puudub vajadus lehe värskendamise järele, kiirema liidese pakkumine.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kuidas pääseda juurde LiveAgent`i baasagendile?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Tänu AJAX-ile, töötavad klienditeeninduse teenused efektiivselt ja dünaamiliselt. Veebileht ei raiska teie aega täieliku laadimise peale, uuendatakse ainult vajalikke elemente.” } }] }

KKK

Mis on AJAX?

AJAX või asünkroonne JavaScript ja XML on tehnika veebirakenduste loomiseks, kus kasuta suhtlus serveriga leiab aset asünkroonselt, kogu dokumenti ei laadita uuesti. Selline programmeerimise meetod on võimaldamaks traditsioonilise meetodiga võrreldes palju dünaamilisemat suhtlust kasutajaga.

Milliseid eeliseid AJAX endaga toob?

AJAX toob endaga järgmised eelised: internetirakenduste kasutatavuse ja ergonoomika suurendamine, ekraanide ja sammude vähendamine, mida on vaja soovitud efekti kasutamiseks, ainult vajalike andmete alla laadimine, puudub vajadus koge lehe värskendamise järele, kiirema liidese pakkumine.

Kuidas AJAX koos LiveAgent`iga töötab?

Tänu AJAX-ile, teiste asjade seas, töötavad klienditeeninduse teenused efektiivselt ja dünaamiliselt. Veebileht ei raiska aega täieliku laadimise peale, uuendatakse ainult vajalikke elemente.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo