Kogukonna foorum

Mis on kogukonna foorum?

Kogukonna foorum on koht, kus teie kliendid kohtuvad ja üksteist probleemide lahendamisel aitavad. Iga foorumipostitus muudetakse sedeliks. Foorum säästab teie klienditeeninduse esindajate aega. Kliendid saavad kerge vaevaga üksteist aidata ja küsimustele vastata. Foorumites on palj nõuandeid, ideid, lahendatud probleeme ja palju muud. Iga klient peab vastamiseks ja küsimuste küsimiseks sisse logima.

Ehitage LiveAgent´is klientidega kogukonda ja looge oma enda Foorum.

Foorum

Frequently asked questions

Mis on kogukonna foorum?

Kogukonna foorum on internetis asub kohtumispaik. Sellise foorumi peamiseks funktsiooniks on võimalust teistega erinevaid huvitavaid teemasid arutada ja teadmisi jagada. Klienditeeninduses on see iseteeninduse tugi, kus kliendid saavad abi ilma klienditeeninduseta ühendust võtmata.

Kas LiveAgent pakub kogukonna foorumit?

LiveAgent pakub kogukonna foorumi funktsiooni. Kui soovite luua kohta, kus on nõuanded ja ideed probleemide lahendamiseks, tasub sellise koha loomisesse investeerida. Klient, kes soovib sellise foorumiga liituga logib lihtsalt sisse ja küsib teda vaevanud küsimuse.

Mis on kogukonna foorumi peamised funktsioonid?

Kogukonna foorum peaks olema avatud klientidele, kes otsivad oma küsimustele vastuseid. See peaks sisaldama nõuandeid ja näiteid juba lahendatud probleemidest. Ühek peamistest funktsioonidest on võimalus vastata klientidele, kes on iseseisvad ega vaja klienditoe meeskonna tuge.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo