20 parimat foorumi tarkvara
Blogi

20 parimat foorumi tarkvara

Oliver Stasinszky

Oliver Stasinszky


Viimati muudetud June 18, 2022 ajal 7:42 am

Foorumid on peaaegu sama vanad, kui internet ise. Siiski on üks asi muutunud. Te ei pea neid enam nullist ise looma. Selle asemel saate kasutada foorumi tarkvara ja luua foorum kiirelt ja ilma eriabi või programmeerimise oskuste vajadusteta.

Siiski on saadaval sadu erinevaid foorumi tööriistu, mida saate kasutada. Foorumi tarkvara lahendused ei ole igal pool täpselt samad.

Mõned keskenduvad vaid foorumi funktsioonidele, samas kui teised pakuvad kasutajatoe funktsioone. Veelgi enam, mõned neist on tasuta ja teised maksavad raha. Peamiste erinevuste tundmine aitab teil valida oma ettevõtte jaoks parima foorumitarkvara. Et teid aidata, oleme testinud ja võrrelnud üle erinva 20 foorumi tarkvaralahenduse.

Enne, kui suundute meie 20 parima foorumitarkvara lahenduste nimekirja, vaatame neid lahendusi lähemalt ja teeme kindlaks, mis need usaldusväärseks teeb.

Mis on foorumi tarkvara? 

Kõige tavalisem foorumi tarkvara definitsioon on järgmine:

“Foorumi tarkvara on lahendus, mis võimaldab teil luua online sõnumite platvormi ja võimaldada kasutajatel omavahel suhelda ja informatsiooni jagada.”

Siiski töötavad foorumite tarkvarade arendajad pidevalt pakutavate lahenduste parandamisega. Sama kehtib interneti foorumi tarkvaratööstuse kohta. Seega, kõige täpsem kaasaegse foorumi tarkvara definitsioon oleks:

“Online foorumi lahendus on loodud aitamaks ettevõtetel luua ja toetada suuri kogukondasid oma brändide taga võimaldades samas suhtlust ettevõtte ja kliendi vahel ning klientidel omavahel.”

Siiski ei täpsusta definitsiooni lugemine kõike, mida need tarkvara lahendused suudavad teha. Igal populaarsel foorumil on funktsioone, mis neid konkurentidest eristavad.

Kõige võimsam tarkvara võimaldab teil teha palju enamat, kui luua ja hallata online foorumit. Saate luua ka privaatseid foorumeid, arutelu foorumeid, teadetetahvleid ja kogukonna foorumeid. LiveAgent`il on näiteks olemas iga funktsioon, mida sellist tüüpi tarkvaralt ootate ootate, kuid see pakub klientidele ka toekeskseid funktsioone.

Põhjus, miks foorumid töötavad klienditoe pakkumisel suurepäraselt on fakt, et need loovad koha, kus kliendid saavad oma probleemidest pikemalt rääkida. Need on ka suurepäraseks mooduseks, et ehitada kogukonda ja edendada klientide omavahelist probleemide lahendamist, mis vähendab klienditoe agentide töökoormust. Lõpuks foorumid on kohad, kus ükski probleem pole liiga väike ega suur ja lahenduse leidmisega pole sugugi kiire.

See annab väärtust kogu teie ettevõttele, mitte ainult klientidele. Uued ideed ja parandused võivad tekkida kogukonna aruteludest ilma, et bränd peaks laiendama oma tegevust ning jõupingutusi tagasiside küsimisel.

Miks kasutada oma ettevõttes foorumi tarkvara?

Oma töövoole uue tarkvara lisamine võib olla katsumusterikas, olenemata teie poolt juhitava ettevõtte suurusest. Olenemata sellest, kui kerge on selle rakendamine tuleb ettevõttel endiselt pühendada aega oma töötajate ettevalmistamiseks. Selleks, et korrektselt oma ettevõtte jaoks foorumi tarkvara kasutamise plussid ja miinused läbi kaaluda, tuleb teil eelnevalt teada kõike nende eelistest.

Parandage klientide kaasatust ja meelitage uusi kliente

Ettevõtted on uute klientide meelitamise nimel valmis nahast välja pugema, sest turg on muutlik ja üleküllastunud. Lõpuks taandub kõik klientide kaasatuse parandamisele ja esmaklassilise klienditoe pakkumisele.

Foorumid aitavad ettevõtetel keskenduda kasutajate kogemustele. Kuna kõigil foorumi kasutajatel on unikaalsed kasutajaprofiilid, kaasaegne foorumi tarkvara saab võtta kasutaja andmed otse ettevõtte CRM tarkvarasse ja võimaldada toe agentidel näha kasutajate tegevust foorumis, eelnevaid suhtlusi ettevõttega ja ostude ajalugu.

Foorum võib potentsiaalsete klientide jaoks olla suurepärane infoallikas. Sealt leiavad nad olulist infot seoses teie ettevõtte poolt pakutavate teenuste ja toodetega; nad saavad suhelda ja jälgida teisi kliente ja suurendada klientide kaasatust.

Ehitage online kogukonda

Mitmeotstarbelise foorumi platvormiga saate kaasata kliente, lahendada probleeme ja tegeleda nendega õigeaegselt. Lisaks võimaldab kogukonna platvormi omamine ettevõttel online kogukonda luua, mis pole mitte ainult lojaalne, vaid aitab nende eest probleeme lahendada.

Kuna kogukond loob järjepidevat suhtlust ja hakkab probleemidega tegelema, võib ettevõte oodata oma brändi foorumilt mitmeid eeliseid:

 • See aitab kasutajate kogukonnal näha, et teie bränd hoolib oma klientidest
 • Aitab uutel liikmetel saada osaks kogukonnast
 • Aitab pikemas perspektiivis luua isemajandava abistava kogukonna
 • Meelitab potentsiaalseid kliente

Veelgi enam, kaasaegsed, paljude funktsioonidega foorumid aitavad brändidel suhelda tuhandete kasutajatega ilma selleks suurt meeskonda vajamata, muutes ülalmainitud eeliste saavutamise veelgi lihtsamaks. Näiteks, saate premeerida kasutajaid arenenud kasutajate valikutes uute rollidega tehes seda läbi rakendatud hindamissüsteemi ja andes kõige aktiivsematele ja abistavamatele kasutajatele kõrgemaid tasemeid.

Järjepidev brändisõnum

Valides online tarkvara lahendust, muretseb enamik ettevõtteid nende kohandamise pärast. Parimad foorumi lahendused pakuvad erinevaid kohandamise võimalusi. See on esmavajalik, sest võimaldab ettevõtetel pakkuda järjepidevat visuaalset brändisõnumit.

Üks turu parimaid lahendusi, LiveAgent, pakub ettevalmistatud teemasid, mis on samuti kohandatavad. Kohandatavate teemadega, mobiilseadme optimeerimise ja profiili kohandamise võimalustega saate luua foorumi, mis peegeldab 100% teie visuaalset brändi strateegiat.

Saate kohandada oma foorumi välimust ja tunnetust, isegi kui otsustate kasutada robustset WordPress`i pluginat. See jätab piisavalt ruumi, et ettevõtted saaksid kohandada online visuaale ning jääda äratuntavaks isegi nii spetsiifilises nišis nagu online foorum.

Jälgige, salvestage, säilitage ja jagage erinevat tüüpi sisu

Kaasaegne foorumi tarkvara ei tule mitte ainult kasutaja poolt kohandatavate funktsioonidega. See võimaldab ettevõtetel jälgida, salvestada, säilitada ja jagada erinevat tüüpi sisu. Veelgi olulisem, ettevõtted saavad sorteerida sisu mitmete faktorite alusel.

Võimalus nii teha on kasulik sisemistele meeskondadele nagu klienditeeninduse ja toe osakonnad ja ka klientidele. Lisaks saate panna sisu erinevatesse kategooriatesse. Näiteks võib teil olla kasutajate loodud sisu ja tehniliste teadmiste sisukategooriad.

Selle funktsiooniga on teil võimalus avastada vastavat sisu kiiresti, sama kehtib ka klientide puhul.

Suurepärane skaleeritavus tänu erinevatele funktsioonidele

Foorumi tarkvarade ettevõtted varustavad sageli oma lahendused mitmete funktsioonidega. Need funktsioonid sisaldavad elulisi parandusi nagu kasutajate profiilid, avatarid, e-maili teavitused ja muud kasutajatele orienteeritavad asjad. Neil on ka sügavad foorumi seadistused, pluginad ja muud kasutaja haldamise funktsioonid, et muuta adminnide meeskondade elusid lihtsamaks.

Veel üheks oluliseks asjaks on võimalus foorumi tarkvara plaani kas võimendada või alandada. Näiteks, esmavajalikud või vaikimisi funktsioonid on sageli osa kõige taskukohasematest plaanidest. Täiustatud pakettidest leiab tavaliselt lisafunktsioonid nagu SEO funktsioonid ja arenenud modereerimise tööriistad.

Pikk funktsioonide nimekiri tähendab sageli, et foorumi tarkvara pakub suurepärast skaleeritavust. Saate liikuda ühelt paketilt teisele, olenevalt teie ettevõtte vajadusest ja eesmärkidest.

Laiendage oma sotsiaalmeedia platvormide mõjuala

Sotsiaalmeedia võrgustikud pakuvad ettevõtetele mitmeid võimalusi tänu nende tohutule populaarsusele. Sotsiaalmeedia platvorme kasutab päevas miljoneid inimesi. Kasutades õigete võimalustega foorumi tarkvara saate seda potentsiaali ära kasutada.

Parimad foorumi tarkvaratööriistad võimaldavad teil oma foorumi funktsionaalsuse parandamiseks sotsiaalmeediat kasutada. Näiteks saate lubada tarbijatel oma sotsiaalmeedia kontodega sujuvalt sisse logida, jälgida sotsiaalmeedia mainimisi ja võimaldada kasutajatel oma sotsiaalmeedia profiilidest infot importida.

Rõõmustage tarbijaid suurepärase klienditoe portaaliga

Kõige uuemad foorumi tarkvarad saavad aidata teil oma klientidele iseteeninduse platvormi luua. Arenenud integratsioonidega, teemade filtreerimise ja sisu tüübi siltidega, saavad nad kasutada nende foorumeid osana oma teadmistebaasist ja kohast kasutajatele, kus nad saavad küsida küsimusi ilma teie toega ühendust võtmata.

Teie foorum võib olla sissepääsupunkt terviklikule iseteenindusportaalile, mis pakub ööpäevaringset kliendituge. Kui klientidel on juurdepääs iseteeninduse võimalusele, võite oodata päringute arvu vähenemist. Teie toe agentidel on rohkem aega keerulisematele juhtumitele keskendumiseks.

Parimad foorumi tarkvara funktsioonid

Nagu oleme juba arutanud, ei paku kõik foorumi tarkvaralahendused samu funktsioone. Kui te pole sellist tarkvara varem kasutanud, on teil raske öelda, millised on teie jaoks olulised funktsioonid ja mida kasutatakse konkreetse eesmärgi saavutamiseks. Seetõttu toome välja need, mida praegu peetakse tööstuse standarditeks.

Teadmistebaas

Teadmistebaas toimib, kui kasuliku info keskus. Seega on teadmistebaasi haldamine esmavajalik funktsioon, mida foorumi tarkvara lahendustest otsida. See saab aidata teil konsolideerida artikleid ja panna need loogilistesse kategooriatesse. Näiteks, sisu haldamine võimaldab teil sorteerida artikleid toodete või teenuste alusel, millest need räägivad.

Veelgi enam, saate luua sisemise teadmistebaasi ja välise teadmistebaasi.

Multi teadmistebaasi funktsioon kliendiportaali tarkvaras - LiveAgent

Sisemine teadmistebaas saab aidata teil teenindada ja toe personalil infot jagada. Need aitavad neil parimate tavadega sammu pidada, sest neid uuendatakse pidevalt. Samuti võib see kiirendada uute agentide liitumise protsessi.

Saate avaldada sisemise andmebaasi ja muuta selle kättesaadavaks olemasolevatele ja võimalikele klientidele.

Koos mitme teadmistebaasi lahenduse ja WYSIWYG-redigeerijaga, saate luua suurepärase välimusega abistavaid artikleid ja jagada neid lihtsa nupulevajutusega. Viimaseks peaks sellel olema tugi täielikule teksti otsingule.

Teadmistebaasi kohandamine kliendiportaali tarkvaras - LiveAgent

Tagasiside ja soovitused

Heal foorumi tarkvaral peaks olema ka tagasiside ja soovituste funktsioonid. Need funktsioonid aitavad teil koguda oma töötajatelt ja klientidelt väärtuslikke andmeid, mida on võimalik kasutada oma toodete, teenuste ja toe parandamiseks.

Tagasiside ja soovituste funktsioon klienditoe tarkvaras - LiveAgent

Tagasiside ja soovituste funktsioonil on hääletamissüsteem ja otsinguvidinad. Need funktsioonid aitavad ülalmainitud protsesse sujuvamaks muuta, kasutusmugavust edendada ja toimivad sisufiltrina. Näiteks tänu hääletussüsteemile näevad kasutajad kõigepealt kõige kasulikumaid postitusi.

Sedelite haldamise süsteem

Üks parim asi, mida foorumi tarkvara suudab teie toe meeskonna jaoks teha, on muuta mistahes uue foorumi või arutelu tahvli postituse sedeliks ja importida selle oma kesksesse piletite lahendusse. Selle hübriid sedelivooga on teil kõik sedelid universaalses postkastis.

Sedelisüsteemi funktsioon kasutajatoe tarkvaras - LiveAgent

Täiendavad funktsioonid, mis muudavad foorumi tarkvara täielikuks, on sedeli ajalugu ja sedelite jälgimine. Teie toe agendid saavad olla koguaeg oma ülesannete tipus, samal ajal saavad järelevaatajad võimaluse nende sooritust jälgida.

Lisaks saate sedelite haldamiseks üles seada kohandatud reegleid nagu näiteks ajareeglid, tegevuste reeglid ja SLA. Saate lihtsa vaevaga oma osakondadele ja agentidele individuaalselt erinevaid ülesandeid üles seada.

SLA sisselogimine klienditoe tarkvarasse - LiveAgent

Lõpuks võimaldab automatiseeritud sedelite jaotamine teil muuta sedeli prioriteeti, edastada, viivitada, lahendada või kustutada sedeleid automaatselt.

Live vestlus

Live vestlus on esmavajalik funktsioon igale klienditoe meeskonnale ja õnneks esmaklassiliseks foorumi tarkvara tööriistad neid ka pakuvad. Suurepärane live vestluse funktsioon tuleb kohandatavate vestluse funktsioonidega, kuid saate kohandada nuppe, akent ja selle stiili.

Vestluse akna dokkimise funktsioon Live vestluse tarkvaras - LiveAgent

Täiendavad live vestluse võimalused peaksid sisaldama offline sõnumeid, vestlusjärgseid küsitlusi ja vestluse-eelseid vorme.

Lõpuks peaks teil olema juurdepääs vastuse mallidele. See muudab tavaliste probleemide lahendamise palju lihtsamaks ja mis kõige olulisem, automaatseks. Saare panna konserveeritud sõnumid levinumatele küsimustele vastamiseks valmis.

Live vestluse funktsioon kasutajatoe sedelisüsteemis – LiveAgent

Eelmääratletud vastustega kogete kõrget pileti kõrvalekalde määra. Kontaktivormi funktsioon on täiendav võimalus, mida peaksite kaaluma, kaasaarvatud kliendid, kes eelistavad suhtlemiseks e-maili. Mõned parimad foorumi tarkvara tööriistad sisaldavad teisi, live vestlusele sarnaseid funktsioone nagu näiteks kõnekeskus ja sotsiaalmeedia integratsioon.

Live vestlus on loodud selleks, et muuta suhtlus klientidega lihtsamaks ja kogemus nende ning agentide jaoks palju nauditavamaks.

CRM

CRM tähendab kliendisuhete haldamist, mis on erinevate tööstusharude ettevõtete jaoks populaarne tarkvara tööriist. Foorumi tarkvara tööriistad koos CRM võimalustega pakuvad palju rohkem võimalusi, kui need millel see puudub. CRM`iga, saate salvestada infot oma foorumi kasutajate tegevuste kohta. Saate selle importida kontaktidena ja luua asjakohaseid kontaktirühmi, et oma müügivihjeid paremini kvalifitseerida.

CRM-LiveAgent

Parim foorumi tarkvara peab sisaldama CRM`i, mis suudab võtta automaatselt andmeid foorumi kasutajate profiilidelt ja täita ära kontaktiväljad. CRM võimaldab teie agentidele juurdepääsu online sedelite ajaloole kiiresti ja pakub klientide unikaalsetest vajadustest paremat ülevaadet koostöö tegemisel.

Raporteerimine

Raporteerimine kuulub samuti parima foorumi tarkvara kategooriasse. Seda sellepärast, et see pakub väärtuslikku ja head ülevaadet seoses toe agentide poolt pakutava teenusega. Täielik analüütika ülevaade sisaldab:

Raportid kasutajatoe tarkvaras - LiveAgent

Nende andmetega teie kasutuses saate optimeerida töövoogu oma teeninduse ja toe osakondades, parandada teeninduse kvaliteeti ja tuvastada oma tegevuste kitsaskohti.

It doesn't end there

Discover all help-desk features that LiveAgent has to offer.

Kui palju foorumi tarkvara maksab?

Foorumi tarkvara ettevõtetel on oma lahendustele erinevad hinnamudelid. Kõige sagedamini näete erinevaid hinnaplaane kasutaja kohta ühes kuus. Kuuhind kasutaja kohta on iga foorumi tarkvara lahenduse puhul unikaalne. On kohandatud hinnamudeliga tööriistu, mis on saadaval vaid päringuga.

Keskmine foorumi tarkvara maksumus on $30 kasutaja kohta kuus. Hind võib olla väga oluline faktor, eriti kui otsustate mingi hetk suureneda. Tänu sellele peaksite otsuse tegemisel alati tähelepanu pöörama arenenud plaanide hinnasiltidele.

Top 20 foorumi tarkvara lahendust

1. LiveAgent

Foorum - LiveAgent
LiveAgent`i foorum

LiveAgent on lahendus, mida saate kasutada, kui foorumitarkvara, et ehitada online kogukonda ja pakkuda erakordset kliendituge. LiveAgent on kõikehõlmav pilvepõhine foorumitarkvara lahendus, millel on kümneid funktsioone. See võimaldab teil foorumi kirjeid automaatselt muuta nende postitusi ja vastuseid sedeliteks teha. Teie agentidel on juurdepääs nendele sedelitele kesksest postkastist.

Youtube video: Knowledge Base / Customer Portal Demo | LiveAgent

Sisemise või avaliku kliendifoorumi loomine LiveAgent`is on ülimalt lihtne. Kui olete sisse loginud, leiate selle funktsiooni oma Liveagent`i kasutajaliidese kliendiportaali sektsioonist. Enne pealkirja panemist ja foorumi aktiveerimist saate kohandada stiili, märksõnu ja SEO-d, et optimeerida sisu või valida päringute haldamiseks vastav osakond.

Põhifunktsioonid

 • Looge avalikke ja sisemini foorumeid
 • Sisemised ja välised teadmistebaasid
 • Sujuv kasutajate registreerimine
 • Foorumeid saab määrata spetsiifilistele osakondadele
 • Raportid ja foorumi jälgimine reaalajas teavituste kaudu
 • Automaatne sedeli muutmine foorumi postituste ja vastuse jaoks
 • Täielik foorumi disaini kohandamine (teemade värvid, päis, jalus, logo ja pealkiri)

Plussid

 • Töötab kastist väljapoole (kodeerimist pole vaja)
 • Saab integreerida teiste tuge pakkuvate kanalitega (Twitter, Facebook, Slack, Viber, e-mail, live vestlus, kõned, kontaktivormid, videokõned ja tagasisides).
 • Suurepärane väärtus raha eest

Miinused

 • Kõigi seadete ja funktsioonide valdamine võtab aega
 • Kui vajate vaid foorumi funktsioone võib seda liiga palju olla

Hind

Hinnad algavad $15 kasutaja kohta kuus.

Build a community

Try LiveAgent and enjoy the benefits of a comprehensive forum software.

2. WordPress

WordPress töölaud

WordPress on tasuta sisu haldamise süsteem (CMS). Jah, see saab aidata teil luua kauneid veebilehti kiirelt, kuid see toimib ka, kui foorumi tarkvara. Tänu kogukonna foorumi pluginatele, saate laiendada oma veebilehe fuktsionaalsust tasuta või tasuliste pluginatega.

Põhifunktsioonid

 • Kerge avaldamine
 • Kerge ära harjuda ja lihtne kasutada
 • Suurepärane sisseehitatud kasutaja haldamine
 • Meedia haldamine
 • Süvitsi kohandatav
 • Otsingumootorite jaoks optimeeritud
 • Parandatud paindlikkus

Plussid

 • Suur ja toetav kogukond
 • Mobiilisõbralik algusest peale
 • Juurdepääs sadadele professionaalselt disainitud teemadele

Miinused

 • WordPress`i seadedes navigeerimine on algajate jaoks keeruline
 • Kasutajad peavad maksma domeeni ja hostimise eest
 • Mõnede uuenduste mõistmiseks võib vaja minna professionaalset abi

Hind

WordPress on tasuta, kuid teil tuleb arvestada ka domeeninime, haldamist ja preemium kogukonna pluginaga.

3. Joomla!

Joomla! on CMS platvorm, mis sarnaneb WordPress`ile. Siiski on see palju robustsem ja nõuab märkimisväärselt palju rohkem tehnilisi teadmisi, kui WordPress. Joomla jaoks on saadaval mitmeid tasuta ja tasulisi foorumi pluginaid, et aidata teil foorumit luua ja käivitada. Erinevalt WordPress`ist võib Joomla panna teid positsiooni, kus vajate kogenud arendajat.

Põhifunktsioonid

 • Suurepärane mitmekeelne tugi
 • Sisseehitatud uuendaja kergeks tuumplatvormi uuendamiseks
 • Äpisisene kontekstuaalne abisüsteem
 • Kasutaja haldamine koos privaatsete pääsuõigustega
 • Sisu haldamine
 • Tugi erinevatele laiendustele
 • Täielikud foorumi kohandused

Plussid

 • Täielik kontroll foorumi üle
 • Foorumi peenhäälestus on kasutajaliidesest lihtne
 • Võimas laiendatavus

Miinused

 • Nõuab märkimisväärseid tehnilisi teadmisi
 • Pakub vähem laiendusi kui teised CMS-id
 • Preemium foorumi pluginad on väga kallid

Hind

Joomla! on tasuta, kuid sarnaselt WordPress`iga tuleb teil arvestada domeeninime maksumuse, haldamise ja preemium foorumi pluginaga. Veelgi enam, teil on ilmselt vaja palgata Joomla arendaja ja see pole odav.

4. phpBB

phpBB foorumi tarkvara

phpBB on tasuta teadetetahvli tarkvara ja üks selle tarkvarakategooria pioneere. See võimaldab teil luua foorumeid, kuhu kasutajad saavad sisse logida ja sõnumeid postitada. phpBB laiendustega saate oma foorumi funktsioone laiendada. Näiteks saate lisada sisemisi sõnumeid, kohandada foorumite välimust ning võimaldada kasutajatel kohandada oma profiile oma äranägemise järgi.

Põhifunktsioonid

 • Lugemata sõnumite jälgimine
 • Kasutaja eelistused
 • Privaatne sõnumitahvli süsteem
 • Foorumi modereerimise tööriistad
 • Täielikult kohandatavad registreerimisvormid
 • Teema struktuuri standardiseerimine
 • Foorumi kärpimine

Plussid

 • Kergesti kohandatav foorumi funktsionaalsus koos phpBB MOD-iga
 • Laiaulatuslikud foorumi hierarhia võimalused
 • Kohandage malle ja stiile kergusega

Miinused

 • See ei paku midagi rohkemat peale foorumi
 • See on aegunud väljanägemisega
 • Seda on keeruline omandada

Hind

phpBB on tasuta kasutamiseks

5. Drupal

Drupal foorumi tarkvara liides

Drupal on veel üks CMS meie nimekirjas, mis pakub seoses foorumitega suurepäraseid funktsioone. Saate luua ja käivitada foorumeid kiiresti, kuid mis kõige olulisem, saate kasutaja ja foorumi modereerimist sujuvamaks muuta. Drupal`i teemade ja moodulitega saate lisada oma foorumile ja veebilehele funktsioone ja pakkuda foorumi kasutajatele paremat visuaalset kogemust. Erinevalt WordPress`ist ja Joomla!`st on Drupal`il sisseehitatud foorumi võimalused.

Põhifunktsioonid

 • Sisseehitatud lõimedega foorumi seinad
 • Unikaalne URL iga foorumi teemale
 • Kasutaja load
 • Kuuma teema künnis
 • Teemasid lehekülje kohta
 • Vaikimisi teemade järjekord
 • Paindlik ja uue teema mootor – Twig

Plussid

 • Pakub erilisi foorumi funktsioone
 • Palju mooduleid ja teemasid, et parandada foorumi funktsionaalsust
 • Täielikult kohandatav

Miinused

 • Järsk õppimiskõver
 • Vähem mooduleid, kui WordPress`il
 • Drupal`i haldamine nõuab tehnilisi teadmisi ja kogemust

Hind

Drupal on tasuta, kuid enamus mooduleid on preemium ja tasulised. Teil on vaja arvesse võtta domeeninime ja haldamise kulutusi.

6. MyBB

MyBB foorumi tarkavara

MyBB on väga sarnane phpBB`le, eriti mis puudutab selle poolt pakutavaid funktsioone. Lisaks on see avatud allikaga tarkvara ja tasuta. See võimaldab luua foorumi, üles seada teadate tahvleid, lihtsat haldamist ja sujuvat kasutajate registreerimist. MyBB on laiaulatusliku juhtimispaneeliga ja seda saab kasutada foorumi modereerimiseks liikvel olles ja kasutamise statistika uuendamiseks reaalajas.

Põhifunktsioonid

 • Lai valik MyBB foorumi teemasid;
 • Pluginad on loodud spetsiaalselt kasutaja kaasamiseks;
 • Sisseehitatud mallid ja teema redigeerija
 • Kasutaja reputatsiooni süsteem;
 • Kalendrid ürituste ajakavastamiseks;
 • Mallid kasutaja registreerimiseks;
 • Foorumi modereerimise tööriistad;
 • Raporteerimine.

Plussid

 • Kergesti kasutatav, isegi algajatele;
 • Suurepärased mängustamise funktsioonid foorumi külastajate kaasamiseks;
 • Foorumi modereerimine ühelt ekraanilt.

Miinused

 • Vähem funktsioone, kui teistel foorumi tarkvarade tööriistadel meie nimekirjas;
 • Turvalisuse probleemid;
 • Mobiilisõbralike teemade puudumine;

Hind

MyBB on tasuta kasutatav, kuid teil on vaja kulutada raha domeeninimele ja haldamise plaanile.

7. Vanilla Forums

Vanilla teema lisad

Vanilla Forums on üks kõige paremaid foorumi tarkvara lahendusi, mis saadaval. See pakub nii tasuta, kui preemium versiooni. Tasuta versiooni eesmärgiks on vastata väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete vajadustele. Preemium versiooni eesmärk on teisalt rahuldada suurettevõtete vajadusi. Lisad ja teema süsteemid võimaldavad teil kohandada foorumi välimust ja tunnetust, samal ajal laiendades selle funktsionaalsust.

Põhifunktsioonid

 • Toetab erinevaid arutelude tüüpe (nt. standard arutelud, küsitlused, küsimused)
 • Rikkalik sisu
 • Kasutaja mainimine
 • Avatarid ja kasutaja profiilid
 • Privaatsõnumid
 • Teadmistebaas
 • Foorumi grupid

Plussid

 • Kaasaegse välimusega teemad
 • Palju lisandeid foorumi funktsionaalsuse laiendamiseks
 • Teadmistebaas toetab parimat kliendikogemust

Miinused

 • Mitte palju lisasid ja teemasid, mille seast valida
 • Võtab aega, et teada, kuidas seda õigesti kasutada
 • Preemium versiooni hind on märkimisväärselt suurem, kui turu keskmine

Hind

Vanilla Forums avatud allikaga versioon on täiesti tasuta. Siiski, preemium versiooni hind algab $689 kuu.

8. Flarum

Flarum foorumi sildid

Flarum on üks uutest foorumi tarkvara pakkujatest. Heaks uudiseks on see, et see on täiesti tasuta. Platvorm on disainitud kõigi ekraanide haoks ja on optimeeritud pakkuma silmapaistvat sooritust isegi kehva lairiba ühenduse puhul. Flarum on esmavajalike ja arenenud funktsioonidega, kuid selle paigaldamine nõuab märkimisväärseid tehnilisi teadmisi, uuendusi ja säilitamist.

Põhifunktsioonid

 • Mitmekeelne tugi (hetkel saadaval 16 tõlkepaketti)
 • Intuitiivne UI
 • Kasutaja kulgemise süsteem
 • Viimati online
 • Kasutaja mainimised
 • Edasikeritavad lõimed
 • Ühekordne sisselogimine
 • Arenenud foorumi modereerimisega juhtpaneel

Plussid

 • Live vestluse toega Pusher integratsioonile
 • Laiendused võimaldavad kasutajatel foorumit kohandada
 • Kaunis kasutajaliides

Miinused

 • Endiselt arendamisel
 • Nõuab korrektseks töötamiseks uusimat Apache/Nginx`i, PHP-d ja MySQL-i
 • Paigaldamine ja uuendamine tuleb teostada professionaali poolt

Hind

Flarum on täiesti tasuta foorumi tarkvara.

9. Simple Machines Forum

Simple Machines Forum moodul

Simple Machines Forum on suurepärane tarkvara ehitamiseks, avaldamiseks ja online foorumi haldamiseks. See pakub sarnast funktsioonide komplekti nagu phpBB. Siiski on mõned asjad, mis seda eristavad – teema ja mooduli süsteemid. Nende kahe süsteemiga pakub Simple Machines Forum suurepärast paindlikkust. Arvestades, et see on avatud allikaga lahendus, saate piisava oskusteabe korral seda oma konkreetsete vajaduste järgi kohandada.

Põhifunktsioonid

 • Kergesti kohandatav tänu uuele mallide süsteemile
 • Arenenud kasutajate haldamine ja load
 • SEO-valmis
 • Kergesti kasutatav paketi haldaja
 • Raporteerimine ja analüütika
 • Liikmete jälgimine
 • Sujuv foorumi haldamine

Plussid

 • Preemium teemad ja moodulid
 • Suurepärane mitmekeelne tugi
 • Preemium tellijate tugi

Miinused

 • Teemad näevad vananenud välja
 • See ei toeta kasutaja profiili kohandamist
 • Seadete arv võib algajate jaoks rõhuv

Hind

Simple Machines Forum on tasuta ja avatud allikaga foorum

10. Discourse

Diskursuse kasutajaliides

Kui soovite luua ja avaldada foorumeid kiiresti ilma eelarvet lõhkumata, võiv Discourse olla teie jaoks hea lahendus. Tarkvara ei paku muud, kui foorumi funktsioone, kuid lisaks on sellel kaasaegne kasutajaliides ja mobiilne optimeerimine. Lisaks toetab see sisselogimise integratsiooni suurepärane kasutajakogemuse tagamiseks. Kasutajad saavad sisse logida kasutades oma Twitter`i, Instagram`i ja Facbook`i kontosid.

Põhifunktsioonid

 • Vestlused liigutatakse ühelt leheküljelt keritavateks lehekülgedeks
 • Kohesed teavitused
 • Automaatne lingi laienemine
 • Disainitud iga suurusega ekraanidele
 • Kasutaja usalduse süsteem
 • Tugi kogukonna modereerimisel
 • Ühekordne sisselogimine
 • Raporteerimine ja analüütika

Plussid

 • Reaalajas teavitused aitavad kasutajatel olla kursis kõigi oluliste mainimistega;
 • E-mailide nimekirja režiim võimaldab kasutajatel jälgida oma lemmiklõime;
 • Suurepärane skaleeritavus.

Miinused

 • Kallim , kui teised preemium lahendused;
 • Alustajatel on vaja kulutada pisut aega, et õppida arenenud funktsioone kasutama;
 • Keritav süsteem vähendab paljude vastuste korral loetavust.

Hind

Discourse hinnaplaanid algavad $100 5 personali kasutaja kohta kuus. 

11. Codoforum

Codoforum kogukonna foorumi tarkvara

Codoforum on tasuta kogukonna foorumi tarkvara. Kuigi see lahendus on tasuta, pakub see kõiki funktsioone, mida foorumi tarkvara tööriistade komplektist eeldate. Codoforum on puhta kasutajaliidese kategoorias ehk üks parimaid foorumitarkvarasid. See on mobiilisõbralik, koheselt kasutusvalmis, mis on suurepärane, kui paljud teie kasutajad on pidevalt liikumises.

Põhifunktsioonid

 • Igapäevane ja iganädalane kokkuvõte (saatke oma kasutajatele e-maili teel viimaseid värskendusi)
 • Värske, minimalistlik kasutajaliides
 • Tugi kõigile mobiilsetele seadmetele
 • WYSIWYG redigeerija
 • Toetab olemasolevat veebilehe integratsiooni
 • Kasutajate mainimine ja märkimine
 • Teavitused ja liitumised

Plussid

 • Teavituste süsteem toetab teavituste taseme seadeid.
 • Sildistamise süsteem pakub suurepärast kasutajakogemust.
 • Laialdased juhised ja dokumentatsioon

Miinused

 • Ainult preemium versioonid toetavad automaatsed uuendused ja turvapaiga
 • Tasuta versioonil on vesimärk, mida te ei saa eemaldada
 • Uuendusi on vähe

Hind

Codoforum tasuta versioon on varustatud Codoforum`i vesimärgiga. Preemium hinnaplaanid algavad $49 (ühekordne ost).

Still with us?

Forum is an effective platform for encouraging self-service resolution and customer-to-customer cooperation. With LiveAgent you can delight and nurture your relationship with customers.

12. FluxBB

FluxBB kogukonna foorumi lahendus

Kuigi see on märkimisväärselt lihtsam foorumilahendus, kui mistahes muu tarkvara meie nimekirjas, pääses FluxBB meie nimekirja tänus sooritusele. See on lihtne foorumitarkvara lahendus, millel on olemas kõike hädavajalikud funktsioonid. Teil on juurdepääs peamistele foorumi modereerimise võimalustele, teemadele ja pluginatele. FluxBB-ga saate foorumeid üles seada ja luua foorumeid väga kiiresti ja väheste komplikatsioonidega.

Põhifunktsioonid

 • Teemade järjestus
 • Foorumi ja teemaga liitumine
 • Liiguta, poolita & liida teemasid
 • Foorumi kärpimine
 • RSS-kanali tugi
 • Keela/luba kasutaja registreerimine
 • Kasutaja load

Plussid

 • Ehitatud silmas pidades head sooritust
 • Sellel on kasutaja järjestamise süsteem
 • Tugi arenenud profiili kohandustele

Miinused

 • Pluginate vähesus
 • Teemad näevad aegunud välja

Hind

FluxBB on täiesti tasuta.

13. Invision Community

Invision kogukonna foorumid

Invision Community on IP board pärija, mis oli omal ajal üks kõige populaarsemaid tarkvaralahendusi. Platvorm pakub palju funktsioone ja muudab foorumi modereerimise lihtsaks. See võimaldab isegi teie kasutajatel foorumi raames luua oma enda gruppe, mida kutsutakse “Klubideks”. Platvormi hinnad on unikaalsed arvestades, et nii andmete salvestamine kui ka online külastajate arv on lukustatud erinevate maksumüüride taha.

Põhifunktsioonid

 • Kogukonna klubid
 • Avaldage foorumi postitusi automaatselt sotsiaalmeedias
 • Kasutaja reputatsiooni edetabelid
 • Grupi kampaaniad
 • Tasuline liitumine
 • Arenenud modereerimise tööriistad
 • Mobiili tugi
 • Kaugkommenteerimise rakendus uudiste ja artiklite lihtsaks levitamiseks

Plussid

 • Kaasake kasutajaid hõlpsalt atraktiivsete funktsioonidega
 • Suurepärane kasutajaliides
 • Kaasake oma sotsiaalmeedia järgijaid atraktiivsete foorumi postitustega

Miinused

 • SEO funktsioonide vähesus
 • Vajab rohkem mängustamise võimalusi
 • Hind võib tõusta koos kasvava foorumi andmete vajadusega

Hind

Invision Community hinnad algavad $45 kuus, kaetud 65 online külastajat

14. XenForo

XenForo kogukonna platvormi tarkvara

XenForo on esmaklassiline kogukonna platvorm ja preemium foorumi tarkvara lahendus, mis on loodud ettevõtetele, kes on huvitatud isehostitud lahenduste kasutamisest. XenForo`l on muljetavaldav nimekiri funktsioonidest ja suurepärastest sotsiaalmeedia integratsioonidest. Teie kasutuses on üle 2,000 lisa, saate luua unikaalsete funktsioonidega kohandatud foorumeid tuginedes kasutajate tegevuslogidele. Lisaks on platvorm otsingumootoritele optimeeritud.

Põhifunktsioonid

 • Tugi struktureeritud küsimuste ja vastuste lõimele
 • Rikkalik artiklite koostamise süsteem
 • Sisseehitatud otsingu funktsioon
 • Personali privileegid
 • Tekstisisese modereerimise tugi
 • Kasutaja saavutuste süsteem
 • Pühendatud mobiilirakendus
 • Raportid ja analüütika

Plussid

 • Täielikult SEO optimeeritud online foorum
 • Kergesti kasutatavad modereerimise tööriistad
 • XenForo mobiilirakendus

Miinused

 • Kohapealse paigalduse peavad teostama eksperdid
 • Nõuab mitmeid PHP laiendusi ja PHP ja MySQL uusimat versiooni
 • XenForo autoriõiguste teatise eemaldamine maksab täiendavalt $300

Hind

XenForo litsent algab $160.

15. Wix

Wix kogukonna foorum

Wix on veebipõhine veebilehtede koostaja, oma paketi osana pakuvad nad Wix foorumi tarkvara. See on üks lihtsamini kasutatavaid kogukonna foorumitööriistu, kuna sellel on lohistamise ja kukutamise redigeerija. See tähendab, et saate luua ja käivitada oma foorumi ilma ühtegi koodirida kirjutamata. Saate luua eraldiseisva foorumi või integreerida selle veebilehega. Funktsioonide osas ei jää Wix`i foorum konkurentsist maha.

Põhifunktsioonid

 • Tugi klassikalistele ja kaardi foorumi paigutustele
 • Sisseehitatud SEO tööriist
 • Mobiilisõbralik foorum
 • Foorumi modereerimise tööriistad
 • Foorumi kasutajate load
 • Liikmete lehekülg
 • Profiili lehekülg
 • Foorumi mallid
 • Reaalajas teavitused

Plussid

 • Äärmiselt kerge kasutada
 • Pilvepõhine foorumi tarkvara
 • Kaunid mallid

Miinused

 • Tasuta plaaniga saate Wix brändingu
 • Teil on vaja tasulist plaani jälgimiseks ja analüütikaks
 • Enamik väärtuslikke lisasid on preemium

Hind

Wix algab $8.50 kuust.

16. vBulletin

vBulletin foorumite kataloog

vBulletin on väga võimas foorumitarkvara. See on populaarne lahendus, mida mõned suured organisatsioonid kasutavad nagu Sony Pictures ja NASA, ning seda pakutakse koos kõigi funktsioonidega, mida hämmastavate foorumite loomiseks vajate. vBulletin on loodud ka mobiilikasutajaid silmas pidades ja sellel on SEO tugi. Saate määrata foorumeid privaatseks või avalikuks, redigeerida hierarhiat, lubada privaatsõnumeid ja palju muud.

Põhifunktsioonid

 • Piiramatu foorumite hierarhia
 • Privaatsed/Avalikud foorumid
 • Foorumi modereerimise tööriistad
 • Lõime ja foorumiga liitumine
 • Piiramatud moderaatorid
 • Kohandatav lubade süsteem
 • Privaatsõnumid
 • Mallid, lisad ja taustad

Plussid

 • Looge, avaldage ja modereerige online kogukonda online platvormi kaudu
 • Külluslikult valikuid
 • Nii isehostitavad ja pilveversioonid

Miinused

 • Isehostitud lahendus nõuab tehnilisi teadmisi
 • Piiratud plaanid ja lairiba
 • Tugi isehostitud versioonile on piiratud

Hind

vBulletin 5 Connect, looge ise hostimine, hinnad algavad $249.00. vBulletin Cloud hind algab $19.95 kuus.

17. inSided

inSided foorumi lahendus

inSided on täielik foorumitarkvara lahendus. Saate seda kasutada online kogukonna loomiseks ja brändi ning klientide vahelise suhtluse korraldamiseks. See paistab silma oma unikaalsete nurkade võrreldes teiste võimalustega, kuid on kindel võimalus.

Põhifunktsioonid

 • Teadmistebaas
 • Tugi küsimuste ja vastuste stiilis teadetetahvlile
 • Otsingumootori jaoks optimeeritud sisu
 • Sisu prioritiseerimine
 • Sisseehitatud nutikas sisuotsing
 • Intelligentne ja kontekstispetsiifiline sisu
 • Arenenud raportid
 • Uuendage kasutajaid vastavalt nende huvidele

Plussid

 • Suurepärane paindlikkus tänu paljudele funktsioonidele
 • Kergesti kasutatav ilma eelmise kogemuseta
 • Regulaarselt lastakse välja uusi funktsioone

Miinused

 • Hind pisut kõrgem valdkonna keskmisest
 • Kohandatavate valikute vähesus
 • Raporteerimine ja analüütika on pole nii sügavad, kui mõnedel teistel lahendustel

Hind

inSided hind on saadaval ainult päringuga.

18. NodeBB

NodeBB paindlik foorumilahendus

NodeBB on foorumi üks tarkvaraperekonna täiendusi. See on populaarne tänu oma paindlikkusele ja intuitiivsele kasutajaliidese disainile – foorumi moderaatoritel on juurdepääs kõigile modereerimise tööriistadele ühel ekraanil. See paistab silma ka integratsiooniosakonnas, võimaldades kasutajatel integreerida erinevaid platvorme, alates sotsiaalmeediast kuni projektihaldustarkvarani. Kasutajad saavad laiendada selle vaikimisi funktsioone pluginatega.

Põhifunktsioonid

 • Mobiilivalmidus
 • Lokaliseerimise tugi
 • Kohesed teavitused
 • Aruandlus ja raporteerimine
 • SEO-valmis
 • Sotsiaalmeedia jagamine
 • Tugi isehostitud ja pilvepõhistele lahendustele
 • Sisseehitatud vahetu sõnumeerimine

Plussid

 • Integreerub nähtamatult populaarsete pilvepõhiste teenustega
 • Kergesti ülesseatav ja kasutatav
 • Kaasaegne ja värske väljanägemine

Miinused

 • Palju laialdasem, kui muud foorumi tarkvarad
 • Pluginad ja vidinad purustavad sageli põhifunktsioone
 • Foorumi teemade vähesus

Hind

NodeBB hind algab $250 kuus.

19. Forem

Forem avatud allikaga foorumi tarkvara

Forem lastakse peagi välja, kuid kui arvestades seda, et see tuleb Dev.co poolt, siis on see kindlasti suurepärane. Sellel on uus, kaasaegne välimus, intuitiivne kasutajaliides ja kergesti rakendatav. See on avatud lähtekoodiga tarkvaralahendus, mis võimaldab teil luua kogukondasid kerge vaevaga, lisaks saate võimaldada külastajatel luua profiile, lugeda/kirjutada postitusi, jälgida spetsiifilisi silte või otsida sisu.

Põhifunktsioonid

 • RSS-kanali tugi
 • Modereerimise tööriistad
 • Jälgige teisi kasutajaid
 • Jälgige postituste silte
 • Otse sõnumeerimine
 • Grupivestlused
 • Integreerimine teiste äppidega
 • Saavutuste märgid

Plussid

 • Suurepärane paindlikkus
 • Kergesti kasutatavad modereerimise tööriistad
 • Mõlemad, nii grupivestlus ja otse sõnumeerimine

Miinused

 • Avatud lähtekood tähendab piiratud tuge
 • Isehostimine nõuab märkimisväärseid teadmisi
 • Kasutusjuhtum on rangelt reserveeritud foorumile

Hind

Forem on täielikult tasuta lahendus.

20. bbPress

bbPress WordPress foorumi plugin

bbPress on foorumitarkvara, mille on välja andnud sama meeskond, kes töötas WordPress`iga ja see kajastub kindlasti platvormis, eriti mis puutub kasutusmugavust. Disain võib tunduda pisut vananenud, kuid kõik parimad funktsioonid on olemas. Olles ise WordPressi plugin, võimaldab see laiendada selle funktsioone teiste pluginatega, et saaksite luua sellise foorumi nagu soovite. Lõpuks on see avatud lähtekoodiga projekt, seega on selle kasutamine tasuta.

Põhifunktsioonid

 • Ühe klikiga paigaldamine
 • Teemade tugi
 • Foorumi mallid
 • Kasutaja load
 • Tegevuslogi
 • Teavitused
 • Tugi erinevatele laiendustele
 • Privaatsed grupid

Plussid

 • Kergesti paigaldatav ja seadistatav
 • Pluginatega parandatav funktsioon
 • Ühildub kaasaegsete WordPressi teemadega

Miinused

 • Vaikimisi teemad näevad vanad välja
 • Arenenud funktsioonid on pluginatest sõltuvad
 • Liiga palju aega uute väljalasete vahel

Hind

bbPress on täiesti tasuta.

Top 5 foorumitarkvarade võrdus

Kiire võrdlus top 5 foorumitarkvara võimalustega

1. LiveAgent

LiveAgent’is kasutatud liides

LiveAgent on meie number üks pilvepõhiste foorumitarkvara lahenduste valik ettevõtetele. See ei tule mitte ainult koos paljude funktsioonidega, vaid see võimaldab teil foorumit teenuste, toodete ja klientide rõõmustamiseks ära kasutada.

Lisaks võimaldab LiveAgent ettevõtetel teha informeeritud otsuseid ja ja kaasata foorumi kõige asjakohasema sisu sisemisse või välisesse teadmistebaasi. Mugavus tuleneb sellest, et saate seda kõike teha ühelt ekraanilt.

Post and share useful content

With LiveAgent you can allow customers to access knowledge base articles, ticket status, interaction history or in-depth product and service information.

2. vBulletin

vBulletin foorumi tarkvara

vBulletin`il puuduvad kasutajatoe funktsioonid ja automaatsed foorumipostitused ja sedelite muutmise funktsioonid. Kui soovite teostada ja modereerida foorumit tõestatud ja turvalisel platvormil, on vBulletin teie teine parim valik ja seda pakutakse koos kõigi vajalike funktsioonidega.

vBulletin on kergesti kasutatav, mis on oluline eriti siis, kui teil pole eelnevat kogemust foorumite loomise või modereerimisega.

3. Discourse

Discourse kasutaja töölaud

Dircourse on preemium foorumitarkvara lahendus, just nagu LiveAgent ja vBulletin. Integratsioonide poolest on see sarnane LiveAgent`ile, saate seda kasutada sotsiaalmeediaga või integreerida kasutajatoe tööriistadega.

See pakub WordPRessi tuge, kuid mitte enamat, kui põhilisi foorumi funktsioone ja on pisut kallis. Dicourse hostimisplaanide hinnad algavad $100.

4. phpBB

phpBB tasuta foorumi tarkvara platvorm

Kui soovite ehitada ja modereerida foorumit ja olete eelarvetundlik, võib phpBB olla teie jaoks õige lahendus. See on tasuta foorumitarkvara lahendus. See on tasuta foorumi tarkvara platvorm. Sellel on põhilised ja arenenud foorumi funktsioonid.

Teisalt näeb phpBB pisut aegunud välja, mis võib teie foorumi kasutajate ettekujutust sellest kahjustada. See on saadaval ainult isehostitava lahendusena, seega tuleb teil leida hostimisteenuse pakkuja, mis tekitab rohkem kulusid.

5. Simple Machines Forum

Simple Machines Forum koduleht

Lõpuks on meil veel üks avatud lähteallikaga lahendus – Simple Machines Forum. See näeb välja pisut aegunud ja sisaldab ainult foorumispetsiifilisi tööriistu, kuid erinevalt phpBB-st, pakub see tänu arenenud paketihaldajale palju rohkem kohandamise võimalusi,

Saate kasutada seda täiendavate moodulite paigaldamiseks, mis parandavad teie foorumi väljanägemist ja võimeid. See sobib paremini suurematele kogukondadele.

Top 5 foorumi tarkvara süsteemi võrdlus

E-maili toe süsteemCapterra Reiting Tasuta versioonTasuta prooviperioodAlghind
LiveAgent4.7/5 (ligikaudu. 1K arvustust)JAHJAH$15 agendi kohta kuus
vBulletin4.0/5 (13 arvustust)NOJAH$249 kuus
DiscoursePuudubJAHJAH$100 kuus kasutaja kohta
phpBBPuudubJAHJAHTasuta kasutamine
Simple Machines ForumPuudubJAHJAHTasuta kasutamine
19. juuli seisuga

Kokkuvõte

Oma ettevõttele õige foorumitarkavata lahenduse valimine on pikaajalise edu tagamiseks ülimalt oluline. See aitab teil lihtsustada rakendamist ja kasutuselevõttu, lisaks aitab teil saavutada konkreetseid eesmärke. Aitamaks teil teha informeeritud otsuseid, oleme koostanud lühikese küsimuste ja vastuste loendi. Spoileri hoiatus – LiveAgent on absoluutne meister kõigis kuues kategoorias.

Toimetaja märkus: Kui mistahes informatsioon või selle arvustuse artikkel on ebatäpne, palun andke sellest meile teada ja toimetame sisu vastavalt. 

Parim kõik-ühes foorumi tarkvara lahendus

LiveAgent on parim kõik ühes foorumitarkvara lahendus. See pakub täielikku kasutajatoe funktsionaalsust koos sujuva foorumi integratsiooniga, võimaldades ettevõtetel võimaldades ettevõtetel online foorumi pidamisest täielikult kasu saada.

Postituste ja vastuste sedeliteks teisendamisega saavad ettevõtted olla kursis viimaste arengutega ja aidata oma klientidel probleeme tõhusalt lahendada. Lisaks võimaldab LiveAgent ettevõtetel luua kasulikke sisemisi ja väliseid teadmistebaase ning jagada kõige olulisemat sisu probleemivabalt.

Parim foorumitarkvara koos sisseehitatud live vestluse, kõnekeskuse, sotsiaalmeedia ja kliendiportaaliga

LiveAgent on parim foorumitarkvara koos sisseehitatud live vestluse, kõnekeskuse, sotsiaalmeedia ja kliendiportaaliga. See on lihtne tänu platvormile, mis pakub kõiki funktsioone kesksest lahendusest. Agendid ja teenusepakkujad ei pea tööriistu vahetama. Kogu selle tehnoloogiline pool on saadaval kõigest ühest kasutajaliidesest.

Parim funktsiooniderikas online foorumi tarkvara

Funktsioonide osas ei saa teised LiveAgent`ile ligilähedalegi. Platvormil on kasutajatele pakkuda ligi 200 funktsiooni ning ettevõte tegeleb pidevalt olemasolevate funktsioonide parandamise ja uute kasutusele võtmisega.

Parima hinna-väärtuse suhtega foorumi tarkvara

LiveAgent on funktsioonide rohkuse ja kasutuse ning lihtsuse poolest hinna ja kvaliteedi suhtes parim foorumitarkvara, selle hind on $15,00 töötaja kohta kuus, .

Kõrgeima reitinguga foorumi tarkvara

Kõige usaldusväärsema tarkvaraarvustuste platvormi Capterra alusel on LiveAgent kõrgeima reitinguga foorumitarkvara, selle keskmine hinnang on 4,7 ja sellel on üle 1000 ainulaadse arvustuse.

Kergeima paigalduse & kasutamise ja integratsiooniga foorumi tarkvara

Peaaegu 200 funktsiooniga on LiveAgent selle nimekirjast kõige juurdepääsetavam foorumitarkvara, mida integreerida. Funktsioonid ja kasutajaliides on samuti intuitiivsed, mis teeb selle seadistamise ja kasutamise äärmiselt lihtsaks.

A satisfied customer is a happy customer

Take our product tour and explore LiveAgent, the omnichannel help desk solution, today.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

FAQ

What is forum software?

Forum software solutions are specialized platforms that enable you to create and publish community forums used for various things. They have several key features that help you moderate the forum, enable users to edit their profiles, add a direct messaging channel, and so on.

What are the benefits of open-source and premium versions of forum software?

There are two unique benefits open-source forum software offers – it’s completely free, and you can customize it however you want. However, it has to be deployed on company servers, and you need to have staff proficient in coding to customize it. Premium versions of forum software benefits include easy deployment, no maintenance costs, and access to premium features usually unavailable in open-source solutions.

What is an omnichannel forum software solution?

Omnichannel forum software solution refers to platforms that can integrate various communication channels. It’s essential for companies that want to use the forum as another channel to offer support. With omnichannel forum software, a company can use the forum as one channel of communication and include social media, messaging platforms, email, and other channels to the mix.

What features should the best forum software offer?

Some of the baseline features that should be present in any solid forum software package include forum moderation tools, multiple-knowledge base support, search widgets, voting system, reporting, and ticket management system.

What are the benefits of using forum software?

Forum software offers many benefits to businesses of all sizes. This includes improved customer engagement, attracting new customers, building an online community, improved branding efforts, facilitating business growth and expansion, and excellent ticket deflection rates.

What is the best forum software?

The best forum software is LiveAgent. It offers the best value for money, given the sheer amount of features and capabilities that are available to the user. LiveAgent forum software solution enables companies to build internal and public forums and automatically convert new topics and replies into tickets agents can access through a single user interface.

Why is the forum software important?

The forum software is important because it helps you streamline and automate most of the forum creation and moderation processes. Instead of doing everything manually and creating things from scratch, you can use it to create forums and start using them even with no technical knowledge.

How do you customize the forum software?

There’s no straightforward answer to this question because every forum software is unique. The premium forum software customizations are often easy and can be done via an intuitive user interface. With open-source solutions, you often have to code the customizations to get the look and functionality you want?

How does forum software work?

Forum software is designed to help create an online discussion site and extend its functionality. The users who visit the online discussion site can create posts, reply to other users’ posts, and directly communicate via messages.

How much does the forum software cost?

The premium forum software costs vary from solution to solution. Most of the pricing plans are based on the “per user per month” model. The average cost per user per month is approximately $30. You should always extend your research to find the solution with the best value for money and great scalability potential.

How can you create forum software for free?

You can use forum software and create and launch forums for free if you opt to use open-source forum software. However, if you want to create forum software, you’ll need to sit down and start coding. To create one, you have to know both frontend and backend programming

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.