Wix

Mis on Wix?

Wix on DIY malliga veebilehtede koostaja, millel on Al võimekus. Selle kasutamine on tasuta ja see pakub tasulisi plaane neile klientidele, kes soovivad oma veebilehti uuele tasemele viia. Wix`il on lai valik sisseehitatud teemasid, malle ning vidinaid ja see saab aitada teil luua veebilehte, mis on suunatud otse teie sihtpublikule. See pakub peaaegu kõike, alates disainielementidest, menüüdest ja blogimise kohtadesIt kuni kontaktivormide ja muuni.

Kuidas seda kasutada?

LiveAgent’i Wix integratsioonvõimaldab teil  eoma Wix veebilehtedele live vestluse nuppe paigaldada. Live vestlus on suurepärane moodus, kuidas kliendid saavad teie ettevõttega ühendust,küsimusi küsida, infot hankida ja lahendada probleeme, millega nad võivad teie toote ostmisel või kasutamisel kokku puutuda.

Suurepärase klienditoe omamine võib teha teie kliente õnnelikuks, tõsta kliendirahulolu ja parandada kliendikogemust. Kõik, mida selleks vajate on üks nupp oma veebilehel

Youtube video: LiveAgent Live Chat Demo

Kuidas integreerida LiveAgent`i vestluse nuppu oma Wix veebilehele

Kui soovite paigaldada LiveAgent’i vestluse nuppe oma Wix veebilehele, palun järgige allpool olevat integratsioonijuhendit.

  • Esmalt tuleb teil LiveAgent`i töölaual nupp luua, et saaksite selle integratsioonikoodi. Avage oma töölaud ja minge Konfiguratsioon > Vestlus > Vestluse Nupud. Klikkige oranžil Loo nupul, mis asub sektsiooni ülaosas ja valige meelepärane disain. Samuti on teil võimalik lisada kohandatud vestluse nupu disain, kui eelistate kasutada Kohandatud sektsiooni. 

Valige vestluse nuppude galeriist live vestluse nupp
Vestluse nuppude galerii
  • Seejärel konfigureerige nupp. Valige sellele nimi, valige osakond, kuhu soovite vestlused suunata, järjekorra pikkus ja teised võimalused. Kui olete valmis klikkige Salvesta või teostage esmalt Eelvaade ja Testige nuppu. Pärast seda klikkige Integratsiooni sektsioonil, mis asub vasakus paneelis. Kopeerige nupu kood.
Konfigureeri vestluse nupp LiveAgent`is
Konfigureeri nupp
  • Kui teil on kood, saate oma Wix`i töölauale logida ja minna Seaded > Ülendatud > Kohanda Kood. Kleepige oma nupu kood “Kleebi kood kohta, mis asub siin:” väli. Valige Kõik lehedl, mis asub Lisa Lehekülgedele Kood seksioonis. Valige rippmenüüst iga uue lehe puhul Laadi kood. Valige Keha- alustage Asetage Kood sekstioonist, nii nagu allpool on näidatud: 


Paigaldage  LiveAgent`i live vestluse kood Wix`i veebilehe kehateksti
Wix seaded

Kuidas integreerida Wix`i LiveAgent`iga Zapier`i kaudu?

Mõnesid klientide integratsioone saab käsitseda Zapieri`i kaudu. See on kolmanda osapoole teenusepakkuja, mis kasutab päästikuid ja tegevusi, et luua kahe teie poolt valitud rakenduse vahel integratsioon. Selleks on teil vaja Zapier`i kontot.

LiveAgent`i ja Wix`i integratsioonileht Zapier`is
LiveAgent + Wix Zapier`is

Konto saate luua siin, seejärel jätkake LiveAgent + Wix Automatiseerimise veebilehel. Kuna võimalusi on mitmeid, võib see juhend teie integratsiooni üles seadmine pisut erineda, kuid protsess on üldiselt sama ja kergesti teostatav. Valisime Wix`i päästikuks Automatiseerimise Reegli ja LiveAgent`i tegevuseks Loo Vestlus.

Valitud Wix Automatiseerimise Reegli päästik ja LiveAgent`i Loo Vestlus tegevus.
Valitud päästik ja tegevus
  • Suunduge sektsiooni “päästiku ja tegevuse valimine” ja tutvuge võimalustega. Saate ühendada mitmeid päästikute ja tegevuste paare, mille leiate nimekirjast, seega mõelge läbi, mida soovite, et teie integratsioon teeks ja tehke oma valik. Seejärel klikkige sinisel jätkamise nupul.
  • Esimeses seadistamise osas on teil vaja ühendada oma Wix konto Zapier`iga ja meie näite puhul valida ka Automatiseerimise Reegli, mis on selle integratsiooni päästikuks. See osa sisaldab päästiku testi, et näha, kas Zapier sai juurdepääsu andmetele, et seda protsessi teostada.
  • Teine osa seadistamisest seisneb tegevuse konfigureerimises. Meie integratsiooni puhul tuleb meil ära täita need väljad, mis esindavad sõnumite sisu nagu näiteks pealkiri, saatja, saaja e-maili aadressid ja sõnumi kehatekst. Lisaks on mõned mittekohustuslikid lisainformatsiooni väljad.
  • Viimane samm on integratsiooni testida. Ärge unustage edusõnumi saamisel Zap`i sisselülitada.

Frequently asked questions

Mis on Wix?

Wix on veebilehe koostaja, mis võimaldab igaühel luua professionaalse välimusega veebilehti. Ettevõte tegutseb alates 2006 aastast ja annab indu miljonitele inimestele, kes soovivad saavutada digitaalset kohalolu läbi oma veebilehe.

Kuidas saate Wix`i LiveAgent`iga integreerida?

Logige oma LiveAgent`i kontole > minge Konfiguratsioon - Vestlus - Vestluse nupud > loo live vestluse nupp > kopeerige ja kleepige kood oma Wix veebilehele.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo