Klienditeeninduse haldaja

Kes on klienditeeninduse haldaja?

Kliediteeninduse haldaja on inimene, kes vastutab klienditeeninduse osakonna eest. Klienditeeninduse haldajal on mitmeid vastutusalasid, nagu näiteks strateegiate seadmine, ülesanded, poliitikad ja standardid ning klienditeeninduse personali juhtimine ja motiveerimine.

Klienditeeninduse haldajad peavad koolitama klienditeeninduse esindajaid, et nad saaksid luua lojaalseid kliendisuhteid ja omaksid suurepäraseid teadmisi toodete ja teenuste kohta. Nad peavad analüüsima andmeid, looma raporteid, lisaks on neil mõnesid finantskohustusi. Seega peab klienditeeninduse haldaja olema kannatlik, IT oskustega, sõbralik ja võimeline surve all töötama.

Frequently asked questions

Kes on klienditeeninduse haldaja?

Klienditeeninduse haldaja, samuti tuntud ka kui kliendihaldaja on inimene, kes hoolitseb klientide rahulolu eest ja ettevõtte potentsiaalsete klintide eest. Tema ülesanded sisaldavad klientidele suurepärase teeninduse pakkumist, teeninduse meeskonna eest hoolitsemist, samuti lahenduste looistele, mis seda teenust parandaksid.

Millised on klienditeeninduse haldaja kohustused?

Klienditeeninduse haldaja kohustuste hulka kuulub ettevõtte poolt igakülgse klienditeeninduse pakkumine. Selle eesmärgi saavutamiseks peaks haldaja efektiivselt mõned klientide päringud delegeerima selleks ettenähtud meeskonnale, haldama kliendikontosid, samuti sissetulevaid kõnesid ja e-maile. Lisaks peaks ta salvestama andmeid suhtlustest agentide ja klientide vahel ning tehtud tegevustest. Samuti on äärmiselt oluline luua suhteid töötajatega ja kanda hooly nende arenemise eest.

Kas saate lisada klienditeeninduse haldaja LiveAgent`i?

LiveAgent`is pole teil klienditeeninduse haldaja rolli, kuid selle rolliga inimesel võivad olla rohkem, kui agendi privileegid. Seega on mõtekas anda talle administraatori või omaniku roll (olenevalt vajadustest ja ettevõtte poliitikast). Nii saab ta hallata meeskonda ja andmeid.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo