Kliendiinfo

Mis on kliendiinfo?

Nimi, telefoninumber, e-maili aadress, ettevõtte aadress, tellimused ja muu. See kõik on kliendinfo, mida iga ettevõte peab ideaalse klienditeeninduse jaoks säilitama. Ettevõtted saavad jälgida erinevat kliendiinfot.

Mis on kliendiinfo? - App - Uploads - 2020 - 09 - Contact Fields 1.png

Iga ettevõte peab teadma oma klientide nõudmisi või seda, kuidas ettevõte saab neid nõudmisi ületada. See võib suurendada müüke, kasumit ja luua kliendirahulolu. Rohkema infoga on klienditeenindus parem ja see kasvatab teie ettevõtet.

Saage kontaktide ja kontaktide väljade kohta LiveAgent`ist rohkem teada.

Frequently asked questions

Mis on kliendiinfo?

Kliendiinfo on andmed, mis meil nende kohta süsteemis olemas on. Tavaliselt on nendeks ees-ja perekonnanimi, telefoninumber, e-maili aadress, ettevõtte aadress, tellimuse ajalugu, jne. Seda infot küsib iga ettevõte.

Kuhu salvestatakse LiveAgent`is kliendiinfo?

Informatsioon kliendi kohta salvestatakse LiveAgent`is agendi paneeli andmebaasi. Selle kontrollimiseks minge sektsiooni 'Kliendid'. Sealt leiate kogu klientide kohta saadaoleva info. Sellisel moel saate oma klienditeenindust parandada.

Kuidas tagada kliendiinfo turvalisus?

Tundlike isikuandmete salvestamine tähendab, et need tuleb korralikult kaitsta. Nende turvalisel hoidmiseks pidage meeles koguda vaid neid andmeid, mida te vajate. Hoidke kliendiga suhtlemiseks kasutatav tarkvara uuendatuna - neil on tavaliselt vastavad krüpteerimise tehnoloogiad juba sisseehitatud. Järgmiseks sammuks on piirata kliendiinfo saadavust, et sellele pääseks juurde ainult need inimesed, kellel taolisi andmeid päriselt vaja. Meeskonna teadlikkus andmete töötlemise kohta on samuti oluline.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo