Sisekõned

Sisekõne funktsioon pakub teile võimalust lülituda sisevestluselt kollegidega palju mugavama suhtlusmeetodile, häälevestlusele.  See on funktsioon, mis on otse LiveAgent`i sisseehitatud ja võimaldab koos ülejäänud kõnekeskusega mistahes probleemi kiiresti lahendada või kiirelt vastuseid saada. Sisekõne loomine on väga lihtne.  

Lihtsalt klikkige pluss nupul, mis asub üleval nurgas ja valige võimaluste nimekirjast “Uus sisekõne”.

Sisekõne

See avab LiveAgenti`st uue osa, kus saate valida inimese, kellega soovite vestelda. Klikkides kõne nupul avab see automaatselt uue ID-ga sedeli ja ülejäänud LiveAgent`iga sarnase liidese.

Sarnaselt sisevestlusega on teil võimalus lisada märkusi, mis sisaldavad Sedeli ID-id (mis on klikitav ja suunab teid selle sedeli juurde).

Juhul, kui teil on vaja abi spetsiifilise sedeli või kliendipäringuga saate teha kõne otse selle sedeli liidesest. Klikkides 3 punktil näitab see teile nimekirja olemasolevatest võimalustest ja sisekõned on osa sellest. Kõne alustamise protsess on sama eelneva meetodiga. Valige eelistatud kolleeg ja vajutage helistamise nupul.

Feeling stuck? Hit up a colleague

LiveAgent enables you to call your online colleagues for free, without the need for any third-party software. Try it today. No credit card required.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo