• Akadeemia
  • Kuidas lisada oma veebisaidile reaalajas vestluse nupp

Kuidas lisada oma veebisaidile reaalajas vestluse nupp

Kuidas lisada oma veebisaidile reaalajas vestluse nupp

Reaalajas vestlusest on saanud üha enamate veebitarbijate eelistatud klienditeeninduskanal. Seega on veebisaidi reaalajas vestluse vidina omamine hädavajalik igas suuruses ettevõtetele mis tahes valdkonnas. See võimaldab Teil pakkuda klientidele kiiret ja õigeaegset abi. Lisaks võib strateegilise kasutamise korral reaalajas vestlus palju kaasa aidata suurenenud kaasatusele, klientide rahulolule ja rohkemale müügile, vähendades samal ajal ka Teie klienditoe kulusid.

Kuidas lisada reaalajas vestlus oma veebilehele?

1. Choose your live chat software provider

Given the impact live chat can have on the quality of your customer service and revenue; it’s worth investing some time into researching the options. Thus, learning as much as you can about various live chat software providers before choosing the tool that; meets your business needs and adding it to your website. Some of the factors to consider include; the set of features, easy onboarding and customization, third-party software integrations, security, mobile compatibility, pricing, and customer support.

2. Sign up with the service

You’ve probably narrowed down your choices matching your requirements and budget. Still not ready to purchase a subscription? You can start with a free trial. Most live chat software providers offer free trials with all the product features available to enable potential customers to; test all the functionality, or the ability to request a demo. Signing up for the trial usually takes a couple of minutes at maximum and doesn’t require credit card information.

3. Add a live chat button to your website

After signing up, you need to choose a chat button. After that simply paste a short HTML code into the body of your page for live chat implementation. Once you’ve embedded chat on the website, you can start chatting with your customers and prospects in real-time. Whenever a visitor clicks on the live chat button that is usually displayed at the right bottom corner of a website; a chat window appears. By clicking further on this window, the visitor initiates a chat with a company’s representative; who is currently online and available to pick up the chat request. 

Customize chat button in Customer service software - LiveAgent

4. Customize the live chat widget

Live chat software providers typically offer a wide range of customizations of the tool. It may include tweaking the design of an online (when chat is available) and offline (when chat is not available) buttons and a chat window to make it look native to your website, as well as changing language and texts. You can also choose whether clicking a chat button will start a chat immediately or open a pre-chat form to be filled by a visitor. The design of pre-chat forms and contact-forms (displayed if no agent is online) can normally also be customized according to your needs.

customize chat window

5. Enable proactive chat invitations

Proactive chat is a common feature offered by most live chat vendors. Proactive chat invitations can either be displayed on every page of the website or on particular pages. For instance, your pricing or checkout pages where users will most likely need live assistance. Invitations can usually be triggered manually or automatically based on pre-defined rules. Such as visitor information and various behavior metrics; geographic location, current page, referral page, time spent on the website, visit times, etc.

6. Create a list of canned responses

These are pre-defined answers to frequently asked questions from customers. They allow to speed up response times and increase the agents’ efficiency as they won’t have to type custom messages to repetitive questions that can be answered instantly by simply sending the right pre-written response in a few clicks. Canned messages are specifically helpful if the agents need to handle multiple chat requests at the same time.

Chat button gallery LiveAgent

Parimad tavad reaalajas vestluse toe seadistamiseks

Teadmine kuidas integreerida reaalajas vestlus oma veebilehele on alles esimene samm. Siin on mõned näpunäited ja parimad tavad otsevestluse tööriista optimeerimiseks, et see tooks kasu nii Teie ettevõttele kui ka klientidele:

Lubage see õigetel lehtedel

Kuigi reaalajas vestluse nupu saab igale veebisaidi lehele lisada, võiksite selle lubada ainult teatud lehtedel. Sel juhul kaaluge lehtede valimist, kus Teie klientidel ja saidi külastajatel on tõenäolisemalt küsimusi. Need on tavaliselt hind, toode, kontakt, KKK ja sihtlehed.

Kasutage proaktiivseid vestlusi strateegiliselt

Kui lubate automatiseeritud ennetavaid vestluskutseid, veenduge, et need ei ilmuks esimese paari sekundi jooksul, enne kui külastajatel tekib võimalus veebilehte iseseisvalt uurida. Samuti ärge kutsuge külastajaid mitu korda vestlema, eriti neid, kes on Teie vestluskutse juba kord tagasi lükanud. See võib neid ainult häirida.

Tehke külastajatele veebis kättesaadavuse olek selgeks

Kui Te ei kavatse oma reaalajas vestlust ööpäevaringselt võimaldada, tehke oma külastajatele selgeks, kui reaalajas tugi pole saadaval. Seda saab teha võrguühenduseta vestluse nupu seadistamisega, mis kuvatakse siis, kui Teie agendid pole võrgus ja nad ei saa vestlustaotlusi vastu võtta. Samuti on mõttekas täpsustada oma vestluse tööaeg kontaktide lehel.

Tagage konserveeritud sõnumite õige kasutus

Kuigi konserveeritud sõnumid võivad reageerimisaega märkimisväärselt parandada, võivad need sobimatul kasutamisel mõnikord rohkem kahju kui kasu tuua. Reegel number üks konserveeritud vastustega on see, et neid tuleb alati muuta ja isikupärastada vastavalt kliendi olukorrale ja tema konkreetsetele vajadustele.

Canned-responses-LiveAgent

Investeerige reaalajas vestluse agentide koolitusse

Teie vestlustoe kvaliteet ei sõltu vaid õigest täiustatud funktsionaalsusega tarkvarast. See puudutab rohkem inimesi, kes töötavad reaalajas vestlusega. Investeerige oma vestlusagentide korralikku koolitusse. See hõlmab ka tõhusalt vestlustööriista kasutamise õpetamist. Koolitus võib parandada ka nende pehmeid oskusi.

LiveAgent rating live chat agent - gif
Youtube video: LiveAgent Live Chat Demo

Discover on your own!

Knowledge is important, but only when put into practice. Test everything in our academy right inside the LiveAgent.

Frequently asked questions

Kas reaalajas vestluse nuppu saab rakendada veebisaidi igal lehel?

Kuigi reaalajas vestluse nupu saab lisada veebisaidi igale lehele, võite siiski soovida, et see oleks saadaval ainult teatud lehtedel. Sel juhul kaaluge nende lehtede valimist, kus Teie klientidel ja saidi külastajatel on tõenäolisemalt kõige rohkem küsimusi. Tavaliselt on need hind, toode, kontakt, KKK ja sihtlehed.

Miks peaks ettevõte kasutama reaalajas vestlust?

See võimaldab pakkuda klientidele kiiret ja õigeaegset abi. Veelgi enam, kui seda kasutatakse strateegiliselt, võib see oluliselt kaasa aidata kaasatuse suurenemisele, kliendirahulolu suurenemisele ja müügi parandamisele, vähendades samal ajal ka Teie klienditoe kulusid.

Kuidas valida reaalajas vestluse tarkvara pakkuja?

Enne oma ettevõtte vajadustele vastava tööriista valimist uurige võimalikult palju erinevate vestlustarkvara pakkujate kohta. Mõned tegurid, mida tuleb arvesse võtta, on funktsioonide komplekt, kasutuselevõtt, kohandamine, kolmandate osapoolte tarkvara integreerimine, turvalisus, mobiilside ühilduvus, hinnakujundus ja klienditugi.

Tagasi Akadeemiasse Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo