Töölaud

Mis on töölaud?

Töölaud koosneb ekraanist, mis kuvab kasutajate informatsiooni ühes kohas, nii on info kergesti juurdepääsetav. See aitab agentidel palju paremini kursis olla ettevõtet puudutava olulise infoga.

Töölaud annab live andmeid ja aitab agentidel sooritust jälgida. Näiteks, kui klienditeeninduse agent logib oma kontole, oma ettevõtte veebilehel, näeb ta talle määratud avatud sedeleid ning agente, kes osakonnas töötavad. Kui avatud sedeleid on palju, tähendab see, et agent ja tema meeskond ei tööta oma klientide vajaduste täitmiseks eriti hästi.

LiveAgent's töölaua ülevaade

Frequently asked questions

Mis on töölaud?

Töölaud on tööriist, mis võimaldab hallata infot ja äriteavet juhtida. See kuvab ja salvestab erinevate allikate andmed ühte kohta kokku. Tavaliselt kasutatakse andmete visualiseerimist, mis võimaldab vaevata mõista kuvatud andmeid ja nende sõltuvusi. See võimaldab teil jälgida trende ja välistada vigu.

Kuidas Liveagent`is töölauale juurde pääseda?

Selleks, et töölauale juurde pääseda peate olema LiveAgent`i klient. Pärast kontoga süsteemi logimist esitletakse teile töölauda, mis võimaldab teil jälgida avatud sedelite arvu, mis on määratud agendile või seda kui palju inimesi antud osakonnas töötavad. Töölaud aitab agentide soritust jälgida.

Millist tüüpi töölaudasid LiveAgent pakub?

Töölaudasid on kolme tüüpi, millest esimene töölaud annab ülevaate hetkel toimuvast. Teine on strateegiline töölaud, mis jälgib KPI-sid. Viimane on analüütiline töölaud, mida kasutatakse andmete töötlemiseks, tugevuste tuvastamiseks. LiveAgent`is pn teil töölauale juurdepääs.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo