Teavituste mallid

Mis on teavituste templid?

Kui saadate korduvalt sama tüüpi teavitusi, on teavituste mallid teie jaoks õige valik. Need võimaldavad teil malle ettevalmistada, saate neid kasutada hiljem ning ei pea kogu teavituse loomise protsessiga iga kord algusest peale alustama. Sellisel moel saate teie ja teie meeskonna liikmed kokkuhoida palju aega ja energiat ja keskenduda teistele ülesannetele.

Frequently asked questions

Mis on teavituste templid?

Teavituste mallid on mallid, mida kasutatakse sama teavituste tüübi korduvalt saatmiseks. Te ei pea teavitusi iga kord nullist looma.

 

Kas teie ettevõttel on teavituste templeid vaja?

Teavituste mallid muudavad klienditeeninduse meeskonna töö kergemaks, seega on nende kasutamine teie ettevõtte jaoks kasulik. See võimaldab teil automatiseerida tööd ja säästa aega, et meeskond saaks keskenduda vähem automaatsetele tegevustele.

 

Kas LiveAgent pakub teavituste templeid?

LiveAgent pakub teavituste malle. Saate luua ja kohandada neid vastavalt oma meeskonna vajadustele. Leiate need LiveAgent`i paneelilt teavituste seadete alt.  

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo