Stsenaariumi automatiseerimine

Mis on stsenaariumi automatiseerimine?

Stsenaariumi automatiseerimine on protsess, mis on rangelt seotud Reeglite teostamisega teatud tingimustel. Reegli käivitamiseks saate automatiseerida teatud stsenaariumid, nt. kui saabub sedel, mis sisaldab sõna “Arve”, tugineb reegli stsenaariumil, saate sellele automaatselt lisada sildi “arve” ja edastada selle arveldusosakonnale. (Variatsioone on sadu tuhandeid).

Frequently asked questions

Mis on stsenaariumi automatiseerimine?

Stsenaariumi automatiseerimine võimaldab teil mitmeid sedelite uuendusi teha kõigest ühe klikiga. See toetab tegevusi, mis on seotud korduvate stsenaariumitega.

 

Kuidas saate kasutada stsenaariumite automatiseerimist?

Stsenaariumi automatiseerimine muudab korduvate ülesannete teostamise lihtsamaks. See automatiseerib agentide tööd märkimisväärselt. Agendid saavad valida kõik sedelid, mis spetsiifilise stsenaariumi korral määrata ja saavad teostada masstegevusi.

 

Kas stsenaariumi automatiseerimise funktsioonid on Liveagent`is saadaval?

Stsenaariumi automatiseerimise funktsioon on LiveAgent`is saadaval ja võimaldab teil klienditeeninduse meeskonna tööd märkimisväärselt automatiseerida.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo