Postiahel

Mis on postiahel?

Postiahel on soovimatu ahelreaktsioon, mis võib tekkida e-posti kommunikatsiooni ajal. Selle põhjuseks on teie tarkvaras konfigureeritud e-kirjade automaatne kinnitamine. Iga kord, kui eelnevalt konfigureeritud e-kirjadele vastamisega masin saab e-kirja, saadab see saatjale automaatse vastuse. Kui aga ka saatja omab seda funktsiooni, tekib nende kahe masina vahel lõputu postiahel.

Frequently asked questions

Mida tähendab postiahel?

E-posti ahel on lõpetatud ahel, mille põhjustavad automaatset vastust genereerivad meiliserverid, skriptid või meilikliendid. See toimib nii, et kui üks automaatne vastus käivitab teisel poolel teise automaatse vastuse, tekib meiliahel. See protsess võib jätkuda, kuni postkast on lukustatud või posti saatmise limiit on saavutatud.

 

Kuidas vältida postiahelaid?

Sõnumiahelate vältimiseks saate lisada sobivad sildid, mis võimaldavad süsteemil sõnumi ära tunda ja lõpetada tsükli jooksmise. Seda saab teha ka käsitsi, kui kellelgi on ligipääs.

 

Miks on postiahelad kahjulikud ettevõtte kommunikatsiooni tõhususele?

Postiahelad raiskavad süsteemi ressursse, söövad teie organisatsiooni posti kogust ja saadavad algsetele saatjatele ka NDR- või bounce-teateid. See mõjutab nii ettevõtte kommunikatsioonitulemusi kui ka võib üle koormata kommunikatsiooni eest vastutava süsteemi.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo