Klientide rahulolu määr

Mis on kliendirahuolu skoor?

Kliendid saavad anda tagasisidet pärast seda, kui nende sedel on lahendatud. Seda tehakse läbi lihtsa küsitluse, millel on 2 võimalust: hea või halb reiting. Kliendid saavad oma arvamuse väljendamiseks anda ka kommentaari. Kliendi rahulolu skoor on suurepärane moodus agentide efektiivsuse nägemiseks.

Reitinguid saavad anda ainult kliendid ja mitte agendid, isegi kui nad on sedelipäringu teinud.

Kliendi tagasiside illustratsioon
Customer feedback concept. Hand checking excellent mark in a survey.

Frequently asked questions

Mis on kliendirahulolu skoor?

Klientide rahulolu määr on mõõde, mis näitab, kui rahul on kliendid klienditeenindusega. Nad saavad vastata sellele pärast seda, kui agent lahendab raporti. See toimub tavaliselt lihtsa küsimustiku teel, kus saate viidata, kas hinnang on hea või halb.

Kuidas kalkuleerida kliendirahulolu skoori?

Klientide rahulolu määra saab kalkuleerida näiteks lihtsa küsimustiku abil, mis muudetakse kliendile kättesaadavaks pärast tema päringu lahendamist. Klient annab positiivse või negatiivse hinnangu ning klientide hindamisskaalal saame hinnata, kas kliendid on teenusega rahul.

Kuidas parandada kliendirahulolu skoori?

Selleks, et tõsta klientide rahulolu määra on teil vaja arendada oma klienditeenindust. Pidage meeles kohelda kliente indiviididena. Andke oma klientidele võimalus endaga ühendust võtta läbi erinevate kanalite, mille seast nad saavad endale sobivaima valida. Vastake klientide probleemidele nii kiiresti ja lihtsalt, kui võimalik. Koguge klientidelt tagasisidet ja hinnanguid. Kasutage neid ja parandage oma tegevusi.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo