Klienditeeninduse koolitamine

Mis on klienditeeninduse koolitus?

Kui ettevõtted suudavad omandada klientide ootused, nad pakuvad suurepärast kliendituge. Klienditeeninduse koolitus on tegevus – klienditeeniduse esindajate koolitamine sellest, kuidas kasutada positiivset keelt, vastata väärtuslikult või suhelda vihase kliendiga.

Õppimaks uusi oskusi või omandamaks infot toodete ja teenuse kohta, et tõsta seeläbi kliendirahulolu ja lojaalsust. Klienditeeninduse esindajad muutuvad professionaalsemaks ja koolitatumaks. See võib aidata ettevõtetel tõsta müüke, kasumeid ja vähendada kulutusi.

Frequently asked questions

Mis on klienditeeninduse koolitamine?

Klienditeeninduse koolitus on organisatsiooni töötajate koolitus, mis on suunatud nende teadmiste, oskuste ja kompetentsi suurendamiseks ja mis tõstab kliendirahulolu. Iga töötaja, kellel on kontakt kliendiga, peaks sellise koolituse läbima, eriti veel klienditeeninduse meeskond.

Kes osalevad klienditeeninduse koolitusel?

Iga töötaja, kellel on kontakt kliendiga peaks osalema klienditeeninduse koolitusel. Olenemata selles, kas see on inimene, kes töötab klienditeeninduse meeskonnas, turundusosakonnas või keegi, kes töötab ettevõtte vastuvõtulauas. Tänu sellele on kõigil põhiteadmised, mis muudab ettevõtte kliendi silmis professionaalseks ja tõstab ettevõtet esile.

Millist tüüpi on klienditeeninduse koolitused?

Klienditeeninduse koolituste tüübid on suurepärased. Esimeseks tüübiks on instruktori poolt juhitud koolitus. Selline vorm on väga interaktiivne ja võimaldab teil rääkida ja teadmisi jagada. Veel üheks näiteks on seminar, mis on rohkem ühepoolne, siiski saavad selles osalejad küsida küsimusi ja osaleda kirjalikes diskussioonides. Veel üheks vormiks on e-õpe, mida saab teha individuaalselt kodus. Järgmiseks on mentorlus, kus töö toimub eraviisiliselt. Lisaks on meil juhised, mis selgitavad, kuidas seda kõike teha. Elektroonilise Produktiivsuse Abisüsteem (EPSS) , aitab töötajatel omandadatehnilised oskused, mida nad suurepärase klienditeeninduse pakkumiseks vajavad.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo