IP aadress

Mis on IP aadress?

Interneti-protokolli aadress on numbriline märgis, mille eesmärk on vastuvõtja või võrguliidese identifitseerimine ja asukoha adresseerimine.

On olemas kaks IP-aadresside versiooni. IP-versiooni 4 aadress ja IP-versiooni 6 aadress. IPv4-aadressi suurus on 32 bitti ja seda esitatakse tavaliselt nelja kümnendarvuga. IPv6-aadresside suurus on 128 bitti ja need kirjutatakse 8 kuuekohalise numbrina.

Frequently asked questions

Mis on IP aadress?

IP-aadress on Interneti-protokolli aadress. See on identifitseerimisnumber, mis on seotud konkreetse arvuti või arvutivõrguga. Interneti-ühenduses võimaldab IP-aadress arvutitel saata ja vastu võtta teavet.

 

Kuidas kontrollida IP-aadressi?

Kui soovite kontrollida IP-aadressi, saate seda teha kahel viisil. Esiteks, Wi-Fi ühenduse kaudu. Te peaksite andmed leidma võrgusüsteemi seadetest. Kui valite võrgu, millega olete ühendatud ja otsite üles Properties, peaks teie IP-aadress seal olema loetletud. Teine võimalus on Ethernet-ühenduse abil. Seda otsite samamoodi nagu Wi-Fi ühenduse puhul.

Kuidas muuta IP-aadressi?

Kõige lihtsam viis oma seadme IP-aadressi muutmiseks on liituda teise võrguga. Teised võimalused on võrguga ühendava modemi lähtestamine, kuna see lähtestab ka IP-aadressi. Samuti võite luua ühenduse virtuaalse privaatvõrgu (VPN) kaudu, kasutada proxy-serverit või võtta ühendust oma internetiteenuse pakkujaga. On ka vahendeid, mis võimaldavad teil IP-aadressi muuta.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo