Baasagent

Mis on baasagent?

Agendikohti, mida peetakse tavapärase arveldustsükli osaks, nimetatakse ka baasagentideks. Baasagendid on ajutiste agentide vastandid.

LiveAgent's base agents overview
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kes on baasagent?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Baasagent on agent, keda peetakse osaks tavalisest arveldustsüklist. Baasagendid on ajutiste agentide vastandid.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Mis on baasagendid olulised?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Baasagendid on olulised, sest nad töötavad kliendiga regulaarselt, mitte ajutiselt. Tänu nende kogemustele on võimalik viia klienditeenindust kõrgemale tasemele ja kliendirahulolu võib kasvada.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kuidas pääseda juurde LiveAgent`i baasagendi infole?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Kui soovite pääseda juurde baasagendi infole, minge LiveAgent`i Agentide lipikule. Sealt leiate agentide kohta detailse info.” } }] }

KKK

Kes on baasagent?

Baasagent on agent, keda peetakse tavalise arveldustsükli osaks. Baasagendid on ajutiste agentide vastandid.

Miks on baasagent oluline?

Baasagendid on olulised, sest nad töötavad kliendiga regulaarselt, mitte ajutiselt. Tänu nende kogemustele on võimalik viia klienditeenindust kõrgemale tasemele ja kliendirahulolu võib kasvada.

Kuidas pääseda juurde LiveAgent`i baasagendi infole?

Kui soovite pääseda juurde baasagendi infole, minge LiveAgent`i Agentide lipikule. Sealt leiate agentide kohta detailse info.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo