Kontekstuaalne abi

Mis on kontekstuaalne abi?

LiveAgent pakub otsinguvidinaid, mis on teie veebilehele sisestatud. Kontekstuaalne abi soovitab automaatselt teadmistebaasi artikleid, mis tuginevad teie poolt trükitavatele märksõndele. See viib kliendikogemuse uuele tasemele ja vähendab uute sedelite esitamise arvu.

LiveAgent'i kontekstuaalne abi

Frequently asked questions

Mis on kontekstuaalne abi?

Kontekstuaalne abi pakub abi tarkvara oleku spetsiifilises punktis täpselt sellise olekuga seotud olukorras. Täpsemalt öeldes tähendab see, et abi sisaldab ainult kõige vajalikumat informatsiooni, mida klient oma probleemi ületamiseks vajab. Selline abi on lisatud otse liidesesse.

Kuidas kontekstuaalne abi töötab?

Kontekstuaalne abi töötab tavaliselt nii, et süsteem soovitab kliendile, milliste artiklite või sisuga ta peaks tutvuma tundes ära veebilehe url-i, kus klient asub. Need on parimad soovitused, mis peaksid klienti tema probleemiga aitama.

Kas LiveAgent võimaldab kontekstuaalset abi?

LiveAgent pakub otsinguvidinaid, mida saate lisada oma veebilehele. See võimaldab klientidel saada kontekstuaalset abi. Süsteem soovitab automaatselt teadmistebaasi artikleid, kust leiate teema kohta infot olenevalt sisestatud märksõnadest.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo