Arhiveerimine

Mis on arhiveerimine?

See on suurepärane tööriist, mis aitab puhastada mälu ja optimeerida kasutajatoe tarkvara. Arhiveerimisega kantakse andmed ja info üle harva kasutavasse hoidlasse. Arhiveerida saab teatud aja möödudes lahendatud või suletud sedeleid ja e-maile. Arhiveerimine töötab automaatselt. See aitab eraldada aktiivseid ning arhiveeritud päringuid. LiveAgent`i saate arhiveerida kogu oma sotsiaalmeedia suhtlust ka Fcebook`i ja Twitter`i suhtlust sedelitel.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Mida tähendab arhiveerimine?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Arhiveerimine on andmete ühest kohast teise liigutamine pikaajalise salvestamise eesmärgil. LiveAgent`is saab aja möödudes arhiveerida lahendatud või suletud sedeleid ja e-maile.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Mida on teil võimalik arhiveerida?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Arhiveerida on võimalik lahendatud, suletud sedeleid ja e-maile pärast aja möödumist. Lisks saate arhiveerida raportite kaudu kogu sotsiaalmeedia suhtluse (nt. Facebook`i ja Twitter`i).” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kas LiveAgent pakub arhiveerimise funktsiooni?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “LiveAgent`il on arhiveerimise võimalus. Tänu sellele puhastatakse mälu pidevalt ja tehniline tugi on optimeeritud. LiveAgent`i arhvieerimine on automaatne. Lisaks on võimalus eraldada aktiivsed ja arhiveeritud päringud.” } }] }

KKK

Mida arhiveerimine tähendab?

Arhiveerimine on andmete liigutamine ühest asukohast teise eesmärgiga neid pikemaajaliselt säilitada. LiveAgent`is on teatud aja möödumisel võimalik arhiveerida või sulgeda sedeleid ja e-maile.

Mida on teil võimalik arhiveerida?

In LiveAgent`is saate arhiveerida lahendatud või suletud sedeleid ja e-maile pärast täpsustatud aja möödumist. Lisaks saate raportite teel arhiveerida kogu sotsiaalmeedia suhtluse (nt. Facebook ja Twitter).

Kas LiveAgent pakub arhiveerimise funktsiooni?

LiveAgent`il on arhiveerimise funktsioon. Tänu sellele puhastatakse mälu pidevalt ja tehniline tugi on optimeeritud. LiveAgent`i arhiveerimine on automaatne. Lisaks on teil võimalus eraldada aktiivsed ja arhiveeritud päringud

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo