Alamdomeen

Mis on alamdomeen?

Alamdomeen on domeen, mis on osa suuremast domeenist, mida kutsutakse juurdomeeniks. Kuna LiveAgent on pilvepõhine rakendus peab igal LiveAgent`i kliendikontol olema oma enda spetsiifiline alamdomeen. Praktikas tähendab see, et kõik kontod installeeritakse juurdomeeni www.ladesk.com alamdomeenidena.

Lõppdomeen näeb välja taoline: youraccount.ladesk.com

Kui teile ei meeldi oma praegune domeen, saate alati paluda meie toel oma konto teise vaba domeeni alla liigutamist. Samuti saate oma LiveAgent`i konto parkida oma domeenile.

Frequently asked questions

Mis on alamdomeen?

Alamadomeen on domeen, mis on osa juurdoneemist, see on põhidomeeni nime täiendav osa. Teie põhidomeenis võib olla mitmeid alamdomeene, igaühel erinevad allikad. Alamdomeenid ei pea põhidomeeniga ühe ja sama hostimise all.

 

Miks on teil LiveAgent`i kasutamisel alamdomeeni vaja?

LiveAgent on pilvepõhine rakendus, seega peab igal LiveAgent`i kliendikontol olema oma enda alamdomeen. Praktikas tähendab see, et kõik kontod on installeeritud, kui peadomeeni ladesk.com alamdomeenid.

 

Kas LiveAgent`is on võimalik oma alamdomeeni vahetada?

Kuid soovite LiveAgent`is alamdomeeni muuta, saate edastada oma konto teiseks juurdepääsuks. Samuti saate määrata oma LiveAgent`i konto oma enda domeenile.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo