Piiranguteta agent

Mis on piiranguteta agent?

Piiramatu agent on agendi roll, mis annab agendile sedelitele täieliku juurdepääsu. Nad saavad hallata kõik ilma igasuguste piiranguteta, sest grupp ega organisatsioon neid ei piira. LiveAgent`is kutsutakse seda Adminniks. Admin saab hallata kõike ja konfigureerida süsteemi.

Frequently asked questions

Kuidas defineerida piiranguteta agenti?

Piiranguteta agent on agent, kellel on klienditeeninduse tarkvaras juurdepääs kõigile sedelitele. See tähendab, et agendid pääsevad juurde kõigile sedelitele. Mistahes spetsiifilised sedelite grupid võivad olla peidetud.

 

Millised load on piiranguteta agentidel?

Piiranguteta agentidel on juurdepääs kõigile sedelitele, puuduvad igasugused piirangud. Sellised agendid on eriti kasulikud päästikute loomisel.

 

Kas LiveAgent`is saab piiranguteta agente üles seada?

Piiranguteta agendid on saadaval ka LiveAgent`is. Seda rolli müüakse administraatori nime alt. Administraator võib teiste seas hallata kõiki sedeleid, samuti süsteemi konfigureerida. Piidivad piirangud ainult spetsiifilistele sedeligruppidele.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo