Hübriidne piletite voog

Hübriidne piletite voog on kasutajatoe funktsioon, mis võimaldab klienditoe agentidel jälgida kliendipäringu lahendamist läbi mitme suhtluskanali ühes ja samas ahelas. Näiteks, kui klient alustab suhtlust reaalajas vestluses, kuid hiljem jätkab seda e-posti või telefoni teel, on kõik kolm suhtlust kättesaadavad samas voos.

Miks on hübriidne piletite voog kohustuslik funktsioon?

Hübridse piletite voo funktsiooniga varustatud kasutajatugi on kasulik mitmetel põhjustel:

  • Vähendab segadust
  • Tõstab agentide tõhusust
  • Kiirendab vastamise aega

  • Tõstab kliendirahulolu
  • Annab terviklikku ülevaate iga kliendi murede lahendamisest

Milliseid kanaleid see toetab?

LiveAgent’t kasutajad saavad jätkata suhtlust samas hübriidses vestlusahelas:

Connect the dots with ease

Get a complete overview of the customer’s resolution journey, even across different channels. Try it today. No credit card required.

Kuidas näeb välja hübriidne piletite voog/kuidas see praktikas toimib?

Hübriidset vestlusahelat saab võrrelda Facebook messenger’i vestlusega. Näete nii kliendiga vahetatud tekstisõnumeid kui ka seda, et toimus videokõne või häälkõne.

Kuidas näeb välja hübriidne piletite voog/kuidas see praktikas toimib?

Kuid LiveAgent viib asja edasi ja pakub kasutajatele kõnesalvestisi, mida saab igal ajal taasesitada. Lisaks sellele, kui hübriidpileti voog sisaldab meile, reaalajas vestlusi või sotsiaalmeedia sõnumeid, kuvatakse need otse lõimes.

Vaadake seda videot, et näha, kuidas see töötab

Youtube video: LiveAgent | Quick Help Desk Software Overview

Milliseid eelised annab hübriidne piletite voog?

Kõige tähtsamaks, milleks hübriidset ticketite voogu tuleks kasutada, on kliendikogemuse parandamine. Parem kliendikogemus toob kaasa suurema kliendirahulolu, mis omakorda on parim viis müügi suurendamiseks, klientide loobumismäära vähendamiseks ja kõrge väärtusega lojaalsete klientide võitmiseks.

Milliseid eelised annab hübriidne piletite voog? - App - Uploads - 2021 - 03 - Super Office CX Statistic.jpg
Pildi on edastanud SuperOffice

Kuidas hübriidne piletite voog sellele kaasa aitab? Nagu eespool öeldud, vähendab see võimalikku segadust, parandab agentide töö tõhusust, kiirendab reageerimisaega ja annab tervikliku ülevaate iga kliendi probleemide lahendamise käigust.

Vaatleme lähemalt kõiki neid punkte.

Segaduse vähendamine

Oleme ausad, ilma hübriidse piletite voota võib olla väga raske püüda ühendada kogu kliendiga suhtlemise ajalugu. Kui teie kliendile meeldib suhelda teie ettevõttega erinevates suhtluskanalites, võivad teie kliendihaldurid unustada, mida kunagi arutati ja millised kokkulepped saavutati.

Näiteks võib üks teie agentides suhelda kliendiga Twitteris ja nõustuda talle raha tagastama ning seejärel minna puhkusele. Ja kui sellisel juhul soovib klient kontrollida meili teel tagasimakse tegemist, ei tea tõenäoliselt teine agent, millest üldse räägitakse (välja arvatud muidugi juhul, kui ettevõte kasutab hübriidset piletite voogu).

See võib tekitada teie agentidele ebamugavaid olukordi ja isegi viia klientide lahkumiseni. Gladly uuringu kohaselt ütles 54% klientidest, et nad veedaksid pigem päeva märgades sokkides, kui kordaksid end [klienditoele], mis ütleb juba üsna palju.

Segaduse vähendamine
Pildi on edastanud HubSpot Research

Agendi töö tõhususe tõstmine

Hübriidse piletite voo omamine mõjub suurepäraselt agentide töö tõhususele. Kui on olemas voog, ei pea agendid raiskama oma aega kindlate piletite otsimise peale, kui peaks juhtuma midagi eelnimetatust.

Hübriidse piletite vooga hoitakse kõike ühes süsteemis, tehes nii klientide päringuid arusaadavaks.

reaalajas-vestluse-eelised-CRM-LiveAgent

Vastamise aja kiirenemine

Kui agendid saavad näha kõiki sõnumeid ühe taotluse kohta ühes kohas, ei pea nad enam raiskama aega täiendava teabe otsimiseks. See näitab teie agente  asjatundlikumatena ja kiirendab nende reageerimisaega – see tegur mõjutab oluliselt kliendirahulolu.

Mida kiiremini probleem lahendatakse, seda parem.

Vastamise aja kiirenemine - App - Uploads - 2021 - 03 - Channel Response Time Benchmarks Graphic 1024x759 1.png
Pilt kuulub Astute’le

Terviklik ülevaade iga kliendi probleemi lahendamise teekonnast

See punkt võtab kokku kõik eespool mainitud eelised. Hübriidne piletite voog võimaldab agentidel kliente ja nende muresid ning küsimusi paremini mõista. Selle tulemuseks on parem kliendikogemus, suurem rahulolu, rohkem soovitusi ja rohkem müüki.

Agendi hindamine

Teadmusbaasi ressurssid

Kui soovite rohkem teada saada LiveAgent’i piletisüsteemi tarkvara funktsioonidest, visake pilk peale artiklitele või meie videotuurile.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Olete valmis proovima meie hübriidset ticketite voogu?

Avastage, kui lihtne on pakkuda personaalset, õigeaegset ja asjatundlikku kliendituge LiveAgent’iga. Alustage 14-päevast prooviperioodi juba täna. Krediitkaardi andmeid ei ole vaja.

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mida kujutab endast funktsioon hubriidne piletite voog?

Hübriidne piletite voog on kasutajatoe funktsioon, mis v&otilde imaldab klienditoe agentidel jaumllgida kliendipaumlringu lahendamist laumlbi mitme suhtluskanali lhes ja samas ahelas.

Kuidas näeb välja hübriidne piletite voog/kuidas see praktikas toimib?

Kui klient alustab vestlust reaalajas suhtluses, kuid hiljem jätkab seda e-posti vi telefoni teel, on kik kolm suhtlust kttesaadavad samas voos.

Milliseid eelised annab hübriidne piletite voog?

Kõige tähtsamaks, milleks hübriidset piletite voogu tuleks kasutada, on kliendikogemuse parandamine. Parem kliendikogemus toob kaasa suurema kliendirahulolu, mis omakorda on parim viis mgi suurendamiseks, klientide lahkumise vhendamiseks ja krge vrtusega lojaalsete klientide vtmiseks.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo