Kohandav tugitoe dokumentatsiooni tarkvara

Looge klientidele ja agentidele keerukaid teadmistebaase vaid mõne klõpsuga.

  • ✓ Pole paigaldamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Knowledge base software by LiveAgent

Looge hõlpsalt teadmusbaas ning tugidokumentatsioon

Paljud uuringud näitavad, et enamik tänapäeva tarbijaid sooviks pigem leida teavet internetist ja lahendada probleeme iseseisvalt, mitte helistada klienditoele. LiveAgenti veebipõhine abidokumentatsiooni tarkvara abil saate hõlpsalt luua tervikliku teadmusbaasi koos abidokumentatsiooniga, et võimaldada ööpäevaringset iseteenindust.

Pakkuge oma klientidele teadmisi jooksvalt, kui nad seda kõige rohkem vajavad – ja ilma Teie agentide otsest abi nõudmata. LiveAgentiga saate edukalt vähendada oma meeskonna töökoormust ja rahuldada samal ajal kliente. Avastage parimaid tavasid ja strateegiaid, kuidas luua teadmusbaasi andmebaas, mis vastab teie klientide vajadustele.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
3 people reviewing support documentation

Mis on tukidokumentatsioon

Abidokumentatsioon pakub ametlikku teavet, mis selgitab ettevõtte toote või teenuse kasutamist, funktsionaalsust, loomist või arhitektuuri. See võib sisaldada kõike alates põhilistest kasutusjuhenditest kuni Teie teadmistebaasi täiustatud tehniliste õpetusteni. Teadmusbaasi haldamise tarkvara võib aidata sujuvamaks muuta abidokumentide loomise, korrapärastamise ja värskendamise protsessid, muutes hõlpsamaks juurdepääsu vajalikule teabele.

Tugidokumentatsioon on loodud klientidele, tugiagentidele ja kõigile teistele Teie meeskonna töötajatele, kes peavad teadma, kuidas Teie toode või teenus töötab. Eelkõige peab veebipõhine abidokumentatsioon ja tugi olema kohustuslik SaaS-i ja tehnoloogiaettevõtete jaoks, kes müüvad keerulisi tarkvaralahendusi.

Hästi kirjutatud klienditoe dokumentatsiooni omamise hüved

Põhjalik tugidokumentatsioon pakub ärilist kasu mitmel tasandil. Lisaks on see oluline nii Teie klientidele kui ka tugiagentidele.

Toetage oma agente ja meeskondi

Teadmusbaasi dokumentatsioon on Teie tugimeeskonna jaoks hädavajalik. Kui kõik on korralikult dokumenteeritud, on Teie agentidel alati õige teave käepärast klientidele kiirete ja järjepidevate vastuste pakkumiseks.

Täiendage kliendirahulolu

Tarbijad eelistavad üha enam iseteenindust inimestevahelisele suhtlemisele. Põhjalik teadmusbaas ja tugidokumentatsioon võimaldavad Teie klientidel probleeme lahendada enne, kui nad klienditeenindajatelt abi küsima peavad.

Hakake oma niši autoriteediks

Pakkudes oma klientidele usaldusväärset, täpset, asjakohast ja põhjalikku teabeallikat oma toodete või teenuste kohta, saate luua parema kaubamärgi autoriteedi ja teenida rohkem klientide usaldust.

Võimendage oma kliente ja tugimeeskonda õigete teadmistega

LiveAgenti teadmusbaasi ja veebipõhise abidokumentatsiooni tarkvara abil saate koondada kogu oma tugidokumentatsiooni tsentraliseeritud teadmistebaasi ja muuta selle hõlpsasti kõigile kättesaadavaks.

Post Affiliate Pro knowledge base on laptop screen

Võimekas WYSIWYG redaktor

Võimsa WYSIWYG visuaalse redigeerija abil pole teadmistebaasi ja tugidokumentatsiooni loomine, redigeerimine ja vormindamine kunagi olnud lihtsam. Saate lisada pilte, videoid, tabeleid ja muid visuaale veendumaks, et Teie sisu on ahvatlev, kaasahaarav ja hõlpsasti tarbitav.

WYSIWYG redaktori lisateave

Sisemine tugidokumentatsioon

Looge sisemine teadmistebaas koos oluliste dokumentidega, mis on nähtavad ainult Teie tugimeeskonnale. Pakkuge agentidele viivitamatut juurdepääsu õigele teabele ja võimaldage neil klientide probleemid kiiresti lahendada, ilma et peaksite lahenduste otsimiseks tunde raiskama.

woman behind computer organizing support documentation
woman adding content to multiple support documentation files

Mitu teadmusbaasi

Seadistage piiramatu arv teadmistebaase, üks igale oma kaubamärgile, tootele, teenusele või osakonnale – kõik ühel LiveAgenti kontol. Iga teadmistebaas on täiesti eraldi ja sellel on oma ainulaadne disain, seaded ja sisu. 

Mitme teadmusbaasi lisateave

Manused artiklites

Varustage oma tugidokumentatsiooni täiendavate kasulike ressurssidega, lisades oma teadmistebaasi artiklitele allalaaditavad failid. Muutke oma sisu veelgi informatiivsemaks ja väärtuslikumaks ning aidake klientidel neid huvitavatesse teemadesse süveneda.

woman downloading support documentation
search suggestion in LiveAgent - gif

Otsinguvidin koos soovitustega

Aidake oma klientidel ja tugitiimil hõlpsalt ja vaevata Teie teadmistebaasi dokumentatsioonis navigeerida, võimaldades otsinguvidinat, mis soovitab reaalajas automaatselt asjakohast sisu otsinguribale sisestatud märksõnade põhjal.

Otsinguvidinate lisateave

Rikkalikud kohandamise valikud

Veenduge, et Teie teadmistebaasi dokumentatsioon vastaks Teie brändi stiilile, kasutades erinevaid seadeid ja kohandamisvalikuid. Saate muuta logo, pealkirja, valida teema, määratleda oma värvid, sisestada oma HTML-i ja kohandatud CSS-i või lisada jälgimiskoode.

woman designing website

LiveAgentis on palju muud

Hoidke kogu oma kliendisuhtlus ühes kohas ja võimaldage iseteenindust. Hallake hõlpsalt pileteid, e-kirju, vestlusi, kõnesid ja sotsiaalmeedia sõnumeid, kasutades kõikehõlmavat ühtset klienditoe lahendust.

book lover - illustration

Klientide iseteenindusportaal

Lisaks tugidokumentatsiooni koostamisele saate luua täieliku iseteenindusportaali, kus kliendid saavad pileteid esitada ja hallata, tagasisidet jagada ja kogukonna foorumis üksteisega suhelda.

Tugipiletite haldus

Alates nutikas piletite jaotusest, töövoo automatiseerimise reeglitest ja lihtsate kohustuste haldamisest — kuni konserveeritud vastuste, SLA-de, võimsa aruandluse ja koosöö tööriistadeni – LiveAgent pakub terviklikku valikut piletisüsteemi funktsioonidest.

Test email campaigns
quick quality customer service through live chat

Reaalajas vestlus

Pakkuge reaalajas vestluse abil viivitamatut kliendituge. Meie vestlusvidin on turl kiireim ja sisaldab nii põhi- kui ka lisafunktsioone, nagu vestluse marsruutimine, proaktiivsed vestluskutsed, külaliste jälgimine ja palju muud.

Sisseehitatud kõnekeskuse tarkvara

LiveAgent tuleb koos pilvepõhise sisseehitatud kõnekeskusega ja võimaldab Teil integreerida ükskõik millise VoIP-pakkujaga. Võtke vastu kõnesid lauatelefonilt või otse oma veebisaidilt (nii hääl- kui ka videosalvestus) ilma minutitasuta.

two people video calling
How to Utilize your Instagram Plugin in LiveAgent | Live Agent04:04Youtube video: How to Utilize your Instagram Plugin in LiveAgent
Live Agent

Sotsiaalmeedia kanalite haldamine

Integreerige Facebooki, Twitteri ja Instagramiga, et edastada kõik oma sotsiaalmeedia kanalei ühte postkasti. Saate hõlpsalt jälgida ja vastata kõikidele sõnumitele, kommentaaridele ja brändi mainimistele ühelt juhtpaneelilt, ilma et peaksite erinevate sotsiaalsete kontode vahel edasi-tagasi liikuma.

Miks LiveAgent? Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Integrations pricing-icon

Rohkem kui ainult tugidokumentatsioon

Ühendasime piletisüsteemi, vestluse, hääle ja video, sotsiaalmeedia ja iseteeninduse toe ühte tööriista.

colorful review - icon

Enim arvustatud ja esimeseks hinnatud

LiveAgent on ajavahemikus 2019–2020 olnud VKEde enim arvustatud ja hinnatud #1 klienditoe tarkvaralahenduseks. 

birthday cake - icon

Üle 15 aasta turul

Oleme alates 2004. aastast pakkunud oma klienditoe süsteemi erinevate tööstusharude ettevõtetele.

Gear - icon

Funktsiooniderikas ja skaleeruv

LiveAgent sisaldab üle 180 funktsiooni, 40 integratsiooni ja seda saab kohandada vastavalt Teie vajadustele.

Savings illustration

Valige omale kõige paremini sobiv pakett

Oma 4 valitava tellimuse paketiga ning täiesti õiglase ja läbipaistva hinnakujundusega, võib LiveAgent kasu tuua igale ettevõttele– pole vahet mis suuruses või valdkonnas Te tegutsete. Alustage tasuta 30-päevase prooviperioodiga, et testida ja näha, kuidas see võib Teie klienditoe kogemust täiustada.

Related Articles to Tugidokumentatsiooni tarkvara
LiveAgent ühendab suurepärase reaalajas vestluse, piletisüsteemi ja automaatika. Parandage oma turundust LiveAgenti kasutajatoe tarkvara abil.

Kas vajate oma turundusmaine parandamist?

Tänapäeva klient on tehnikateadlik ja ootab ettevõtetelt kiiret ja asjakohast suhtlust sotsiaalmeedias. Edu võti on tunnistada ja vastata kõigile võrgus postitatud päringutele. Klienditoe tarkvara aitab parandada mainet ja hõlbustab suhtlust erinevatel kanalitel.

Suurendage klientide seotust isikupärastatud mitmekanalilise toega. Jätke oma klientidele suurepärane tunne iga kord, kui nad Teie ettevõttega suhtlevad.

Suurendage LiveAgenti abil kaasamist

80% tarbijatest eelistab isikupärastatud kogemusi pakkuvaid brände. Nutitelefoni kasutajad eelistavad ettevõtteid, mis pakuvad õpetlikku videosisu. Isikupärastatud teenus ja ööpäevaringne tugi suurendavad klientide kaasamist. LiveAgent ühendab reaalajas vestluse, piletisüsteemi ja automatiseerimise. Pakkudes iseteenindust, saab klientidele vajalikku teavet pakkuda ööpäevaringselt.

Siit saate teada, kuidas pakkuda oma tulevastele tarbijatele parimat kliendituge veebis. LiveAgent võib Teile näidata, kuidas seda õigesti teha.

Klienditoe tarkvara e-kaubanduse valdkonnale

LiveAgent on mitmekülgne klienditeeninduse tarkvara, mis pakub erinevaid suhtluskanaleid nagu vestlus, kõned ja muu, aidates parandada kliendirahulolu ja lojaalsust e-kaubanduse platvormidel. Try it now for free!

Kas soovite oma andmed Helpshiftilt teisele lahendusele üle viia? Heitke pilk LiveAgenti ja vaadake selle eeliseid. Alustage oma tasuta prooviperioodi juba täna.

Migreerute Helpshiftist?

LiveAgent on suurepärane vahend klientidega suhtlemiseks, mis kiirendab suhtlust ja annab võimaluse vestelda, pakkudes paremat, kiiremat ja täpsemat tuge.

LiveAgent pakub täiustatud sisseehitatud funktsioone, mis aitavad Teil kiiresti ja tõhusalt hallata kliendipäringuid ühest jagatud postkastist.

Linna parim jagatud postkast

LiveAgent on kõrgelt hinnatud klienditoe tarkvara, mis pakub üle 180 funktsiooni ja on eelistatud üle 30 000 ettevõtte poolt erinevates tööstusharudes. Jagatud postkast aitab suurendada produktiivsust ja hoiab andmed turvalisena. LiveAgenti kasutamine aitab parandada klientide seotust, tulusid ja konversioonimäärasid.

LiveAgent ühendab suurepärase reaalajas vestluse, piletisüsteemi ja automatiseerimise, et pakkuda erakordset tuge. Suurendage oma müüki LiveAgenti abil juba täna.

Seisakul? Suurendage müüki LiveAgenti abil!

Kliendikeskse müügi suurendamiseks pakub LiveAgent üle 180 klienditoe funktsiooni ja 100 integratsiooni, aidates vähendada klientide pingutusi.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x