Mitmekülgne teadmistebaas

Multi teadmistebaas* annab teile võimaluse luua piiramatus koguses eraldiseisvaid kliendiportaale, kus igaks neist võib olla oma enda unikaalse disaini, seadete ja sisuga. See on väga kasulik kõigile nendele ettevõtetele, mis soovivad eristada oma klienditoe portaale ja võimaldab neile brändingu juhised.

Kuidas võimaldada mitmekülgset TB-i

Esimene samm selleks, et luua endale uusi täiendavaid teadmistebaasi portaale on suunduda LiveAgent`i seadetesse: Konfiguratsioon->Süsteem->Pluginad sektsiooni ja lülitage funktsioon sisse klikkides lülitile. Veenduge, et lüliti on roheline – see annab märku selle aktiivsest olekust.  Teiseks sammuks on lisa teadmistebaasi loomine. Kui lähete oma adminpaneeli “Kliendiportaali” näete seal nuppu – “Loo”. Sellele klikkides käivitate protsessi. Järgige samm-sammulist juhendit, et saada parim võimalik ülevaade

Iga teadmistebaas sisaldab sama tüüpi sisu: artikleid, foorumeid, tagasiside tahvleid, vidinaid.

*Iga täiendav teadmistebaas on saadaval varajase tellija hinnaga $19.

Teadmistebaasi allikad

Saage rohkem teada

Stylize knowledge base articles with ease

Start creating beautiful context-rich knowledge base articles with our “What You See Is What You Get” editor. Try it today. No credit card required.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo