Bria (X-Lite) tarkvaratelefoni arvustus

Bria (X-Lite) on lihtsasti kasutatav tarkvaratelefon, millel on elegantne kasutajaliides ja palju huvitavaid funktsioone. Tarkvara on paindlik ja sobib üksikute kasutajate, meeskondade ja isegi ettevõtete jaoks. Bria on saanud 4,3 hinnet usaldusväärsetelt arvustusportaalidelt ja pakub erinevaid hinnapakette, sealhulgas tasuta versiooni. Kuigi mõned funktsioonid võiksid olla paremini nähtavad ja tasuta pakett on piiratud, on Bria üldiselt suurepärane valik tarkvaratelefoni jaoks.
Bria (X-Lite) tarkvaratelefoni arvustus
Compare Bria (X-Lite) tarkvaratelefoni arvustus with other in: How Bria (X-Lite) tarkvaratelefoni arvustus is doing on review portals
4.3
Average rating based on data from trusted review portals
245 reviews

Tarkvaratelefonid on lahendused, mis võimaldavad kasutajatel interneti kaudu helistada. Tarkvaratelefoni tarkvaraga saab arvutiseadme, VoIP-teenuse ja interneti-ühenduse kaudu helistada ja kõnesid vastu võtta, tekstisõnumeid saata või isegi videokõnesid teha.

Pricing
Starting from:
$ 0.0   per month
Equal to LiveAgent's Free plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: Yes

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
4.5
Kasutajakogemus
4.5
Hind
4
Rakendamine
5

Key takeaways

Pros

  • Moodne ja elegantne disain
  • Palju huvitavaid funktsioone
  • Uskumatult lihtne seadistamine ja paigaldamine
  • Paindlik ja kohandatav konfiguratsioon

Cons

  • Mõned funktsioonid võiksid olla paremini nähtavad
  • Aeg-ajalt esineb mõni viga või kaks
  • Tasuta paketil on piiratud funktsioonide komplekt

Bria, varem tuntud kui X-Lite, on lihtsasti kasutatav tarkvaratelefon, mis sobib kasutajatele, kes soovivad saada veidi rohkem funktsioone. Tarkvara pakub elegantset kasutajaliidest kasulike funktsioonidega ja isegi midagi lisaks kasutajatele, kes on nõus rohkem raha kulutama. Bria võib olla väga mitmekülgne, mis muudab selle suurepäraseks üksikute kasutajate, meeskondade või isegi tervete ettevõtete jaoks.

Bria paigaldamine ja juurutamine

Protsess algab uue konto loomisega Bria veebisaidil. Alustuseks tegin prooviversiooni. Valisin käesoleva ülevaate jaoks Bria Solo prooviversiooni. Selle täitmiseks kulub vaid paar minutit ja veebisait ei sundinud mind valima makseviisi ega lisama krediitkaardiandmeid. Kui olin oma andmed esitanud, tervitati mind oma kontole lihtsa sõnumiga, mis juhendas mind edasisi toiminguid tegema.

Bria tarkvaratelefoni rakenduse tervitusekraan

Järgmiseks pidin seadistama häältoimingute konto, sisestama oma sisselogimismandaadid ja lõpuks rakenduse alla laadima. Bria integreeris esialgsesse seadistusse otse 12 VoIP-teenuse pakkujat, nii et nende ühendamine võttis mõne hetke. Paigaldus- ja juurutamisprotsess oli üsna lihtne ja kiire. Juhend osutus sellel teel väga kasulikuks ja peaks kuuluma iga tarkvaratelefoni juurde. Olen kindel, et seda hindaks iga algaja, kes pole kunagi varem tarkvaratelefoni seadistanud. Hindasin ka seda, et peate oma VoIP-teenuse juba konto seadistamise ajal ühendama. Bria rakenduse installimise ja sellesse sisselogimise ajaks on tarkvaras kõik seadistatud ja töövalmis.

Kasutajakogemus ja funktsioonid

Kui avate Bria rakenduse esimest korda, on kõik juba seadistatud. Te ei pea enam muretsema kontode lisamise ega konfiguratsiooni kallal askeldamise pärast ning võite hakata tegema esimesi kõnesid. Rakenduse välimus on peen ja kaasaegne ning üldiselt kena esteetikaga. Sama kehtib ka kasutajaliidese disaini kohta, see on lihtne ja mitte ülemäära keeruline. Kõik on seal, kus võiks eeldada, ja töötab nii, nagu peab. Esimesel vahekaardil leiate suure valimisklahvistiku, kus on võimalik numbreid tippida ja helistada, või saate valida numbri oma kontaktide loendist.

Bria numbrivalija

Muud valikud hõlmavad häälsõnumeid, helitugevuse nuppe ja võimalust valida peamiseks kuulamisseadmeks kas valjuhääldi või peakomplekt. See rakenduse osa sisaldab ka hääleseadeid, kus saate oma seadmeid testida, seadistada otseteid, kõnede blokeerimist ja palju muud. On väga vähe asju, mida te kontrollida ei saa, mis annab igale kasutajale suure paindlikkuse ja võimaluse kohandada oma igapäevast töövoogu.

Bria seaded/eelistused

Rakenduse põhiekraanil on allosas veel paar nuppu kontaktide, lemmikute ja kõneajaloo jaoks. Kontaktide loend on lihtne, kuid tõhus. See pakub võimalust lisada kontakte kolme rühma: töö, perekond ja sõbrad. Neid rühmi saab kohandada või ümber nimetada ning saate luua ka uusi rühmi, klõpsates liidese ülaosas kontaktide nuppu. Samas jaotises on ka võimalus kontaktide importimiseks ja eksportimiseks.

Nende valikute lisamine põhifookusalast väljapoole on veidi imelik. Alguses arvasin, et gruppide loomiseks või kontaktide importimiseks/eksportimiseks pole võimalust ja avastasin need valikud alles hiljem. Hea poole pealt säästab see disainivalik palju ekraaniruumi, nii et näete kõiki oma kontakte ilma häirivate nuppudeta, mida väga sageli ei kasutata.

Uue kontakti loomine kaasnevad mõningad valikud: kuvatav nimi, eesnimi, perekonnanimi ning väli numbrite ja aadresside salvestamiseks: tarkvaratelefoni number, töönumber, kodunumber, e-posti aadress, veebisait ja valik „Muu”, kus kasutajad saavad sisestada kohandatud andmed. Puudub võimalus, mis lubaks kasutajatel kontaktandmetesse kommentaare või lihtsaid märkuseid kirjutada, mis on Bria kontaktiloendi veel üks puudus.

Bria - uue kontakti loomine

Lemmikute vahekaart on iseenesestmõistetav: võite hõlpsaks juurdepääsuks sellesse loendisse lisada oma lemmik- või enimkasutatud kontaktid. See valik võib teatud kasutajatele väga kasulik olla, seega pole palju kritiseerida. Muid lisavõimalusi pole, mis on hea, kuna pole vaja lihtsat funktsiooni üle komplitseerida.

Kõneajaloo vahekaart pakub viimaste kõnede eelvaadet, kus on nähtav ka kõne aeg.

Kõnede sorteerimiseks on kena võimalus: sissetulevad kõned, vastamata kõned, mujal vastatud kõned ja salvestised või saab valida ka võimaluse sorteerida kõnesid kuupäeva järgi. Saate valida viimase päeva, eelmise kuu, eelmise nädala, viimase seitsme päeva ja muud kõned. Kõneajaloo funktsiooni on lihtne kasutada ja kõnede sorteerimisvõimalused on suurepärane lisa.

Bria kõnede ajalugu

Viimaste funktsioonide hulka kuulub videokõnede võimalus, mis on kummaliselt peidetud liidese ülaosas vahekaardi Vaade all. Kasutusjuhendi, tõrkeotsingu valikud ja värskenduste kontrollija leiate vahekaardilt Abi, otse kontaktide kõrval. Kuigi ma ei vajanud Bria seadistamisel ega kasutamisel abi, näeb kasutusjuhend välja kõikehõlmav, organiseeritud ning sisaldab lühikesi artikleid koos kasulike selgituste ja ekraanipiltidega. Peamine funktsioon, helistamine, töötas hästi ja ma ei märganud testide ajal probleeme.

Bria käimasolev kõne

Kuigi Bria jookseb üldiselt väga hästi ja ilma suuremate tõrgeteta, märkasin siiski mõningaid probleeme. Ühel korral mu Bria rakendus lihtsalt ei käivitunud, kui proovisin seda avada, nii et installisin rakenduse uuesti, et see korralikult töötaks. Mul ei õnnestunud välja selgitada, mis selle probleemi põhjustas (testitud Windows 10 operatsioonisüsteemil).

Märkasin ka väikest probleemi, mille korral rakendus ei värskendanud minu VoIP-teenuse pakkujat, kui ma seda muutsin või oma konto seadetesse uue lisasin. Kuigi rakenduse lihtne uuesti installimine lahendab selle probleemi, võib see muutuda pisut tüütuks, kui kasutajal on vaja kontosid vahetada või uusi lisada.

Mõlemad probleemid võivad olla väga situatsioonilised ja sõltuda rakenduse praegusest versioonist. Kumbki neist ei peatanud mu töövoogu kauemaks kui paariks minutiks, need olid vaid väikesed tagasilöögid ja ükski neist ei takistanud minu kogemust olulisel määral.

Hinnakujundus

Bria pakub kolme plaani erinevate kasutusjuhtumite jaoks ning saadaval on ka tasuta paketi valik piiratud funktsioonidega. Selle ülevaate kirjutamiseks kasutasin Bria Solo tasuta prooviversiooni. Ülejäänud tasulised valikud on Bria Teams ja Bria Enterprise. Iga plaan, välja arvatud Bria Enterprise, sisaldab tasuta 21 päevast prooviperioodi ilma krediitkaardi teavet vajamata. Vaatame lühidalt, mida iga plaan pakub ja kui palju see maksab. Bria plaanide täielikku võrdlust näete nende veebisaidil.

Bria Solo – 2,95 dollarit kuus

Bria Solo on üksikkasutajatele mõeldud plaan, mis sisaldab kolme rakenduse allalaadimist lauaarvutitele ja mobiiltelefonidele, 5 kõnekontot, HD häälkõned ja videod, kõnede edastamist, automaatseid vastuseid, kõnede salvestusi, sünkroonimisega kõneajalugu ja konfiguratsiooniportaali.

Bria Teams – 4,95 dollarit kuus

Bria Teams sisaldab kõike, mis on Bria Solos mainitud, ning lisab piiramatud HD hääl ja videokõned, piiramatud meeskonnasõnumid ja jututoad, 5 täiendava kõneserveri või VoIP-teenuse integreerimise, administraatoriportaali ja palju muud.

Bria Enterprise – kohandatud hinnaga

Bria Enterprise tuleb põhi-, standard- või äripaketina, mis lisab teie eelistustele erinevaid funktsioone. Need hõlmavad 4 rakenduse allalaadimist kasutaja kohta, 5 SIP- või XMPP-konto tuge, Stretto Provisioningi täpsemaid konfiguratsioonivalikuid, LDAP-i/Active Directory integreerimise, kaugtõrkeotsingu tööriistad, ekraani jagamise ja palju muud, olenevalt valitud komplektist.

Kuidas toimib Bria LiveAgentiga?

See toimib väga hästi. LiveAgentiga integratsiooni loomine oli väga lihtne protsess, mille lõpuleviimiseks kulus mul vaid mõni minut. Kui ühendasin oma VoIP-teenuse pakkuja LiveAgentiga, ei jäänud muud üle, kui lisada Bria tarkvaratelefon LiveAgenti kõnekeskuse funktsiooni. Kõik töötas süsteemis suurepäraselt ja Bria toimis LiveAgentiga hästi. Integreerimisprotsess oli üsna lihtne. Siin saate vaadata täielikku juhendit ja õppida, kuidas integreerida Bria LiveAgentiga.

Bria tarkvaratelefon LiveAgenti rakenduses

Lõpetuseks

Kuigi Bria ei pruugi tasuta telefonitarkvara olemasolu tõttu olla kõigi esimene valik, hindavad professionaalid kindlasti täiendavat funktsioonide komplekti. Funktsioonid skaleeruvad iga tasulise plaaniga, nii et ainult teie otsustate, kas leiate neile kasutust. Bria tasuta pakett töötab sama hästi kui kõik teised populaarsed tarkvaratelefonid ja saate seda vastavalt vajadusele suurendada, mis on samuti kena täiendus. Liides on peen ja töötab hästi, kuigi mõned funktsioonid võiksid olla paremini nähtavad ja mitte peidetud erinevate vahekaartide valikute alla. Üldiselt on Bria suurepärane lahendus igat tüüpi kõnekeskuste või kasutajatoe jaoks ning see töötab hästi LiveAgenti kõnekeskuse tarkvaraga. Ainus oluline asi, mida kaaluda, on see, kas olete nõus lisafunktsioonide eest maksma.

Levinud mured ja probleemid

Minu peakomplekt ja/või mikrofon ei tööta Briaga

Veenduge, et teie peakomplekt ja mikrofon on seadistatud, ja kontrollige Bria seadeid, et näha, kas need on valitud peamisteks seadmeteks. Täiendavate juhiste saamiseks otse rakendusest võite vaadata ka Abi jaotise Tõrkeotsingu akent.

Ma ei saa Briaga helistada ega kõnesid vastu võtta

Kontrollige veelkord, kas registreerisite oma SIP-konto õigesti Bria konfiguratsioonis. Bria tarkvaratelefoniga helistamiseks või kõnede vastuvõtmiseks peab teil olema registreeritud vähemalt üks SIP-konto.

Product reviews

Kas soovite Deskero teadmistebaasi kohta rohkem teada saada? Lugege meie artiklit ja vaadake, kuidas see töötab ja kuidas see meie testides toimis.

Deskero teadmusbaasi arvustus

Deskero on pilvepõhine klienditeeninduse haldamise lahendus, mida saab kasutada teadmusbaasi tarkvarana. Deskero pakub kolme plaani ja igaüks neist pakub täielikku suhtlusvahendite komplekti. Hinnakujundus võib olla pettumust valmistav, arvestades seda, kui halvasti on Deskero teadmusbaas varustatud. Deskero kasutamisega alustamine on lihtne ning liides on hästi disainitud ja lihtne navigeerida ning pakub palju tööriistu ja jaotisi.

Kas kaalute oma sotsiaalmeedia klienditoe jaoks Re:amaze'i? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldise testi ajal toimis.

Re:amaze sotsiaalmeedia klienditoe tarkvara arvustus

Re:amaze on sotsiaalmeedia piletisüsteem, mis pakub usaldusväärset töövoogu ja integratsioone erinevate sotsiaalmeedia kanalitega. Neil on kolm peamist hinnaplaani ja kaks täiendavat plaani, mis on suunatud idufirmadele ja ettevõtetele ning nende hinnad varieeruvad vastavalt kogu funktsionaalsusele ja lisavõimalustele. Prooviversioon on tasuta ning neil on ka hästi koostatud sisseehitatud juhend, mis aitab klientidele seadistamisel. Probleemid, mis võivad tekkida, on erinevate vestluskanalite funktsiooni peegeldamise puudumine piletites ning mõned integratsiooniprobleemid.

Kas soovite Guru teadmusbaasi kohta rohkem teada saada? Vaadake meie artiklit ja uurige, kuidas see töötab ja kuidas see meie testides toimis.

Guru teadmusbaasi arvustus

Tekst sisaldab informatsiooni ettevõtte LiveAgent poolt pakutavate tarkvaraliste lahenduste kohta, nagu klienditeeninduse tarkvara, VoIP telefonisüsteemid ja sissetuleva kõnekeskuse tarkvara. Samuti sisaldab see erinevaid viise, kuidas ettevõttega ühendust võtta ja selle lahendusi proovida. Tekst sisaldab ka lõiku, mis kirjeldab, kuidas LiveAgenti kasutuselevõtu protsess käib.

Tarkvaratelefon kasutab telefonikõnede tegemiseks internetti. Seda saab installida paljudesse seadmetesse ja selle jõudlus on sama kui töötelefonil.

Tarkvaratelefoni tarkvara

Tarkvaratelefonid on vajalikud töövahendid, mis aitavad parandada ärisuhtlust ja suurendada paindlikkust. Nende eeliste hulka kuuluvad on kiirsõnumid, konverentskõned, ekraani jagamine ja failide jagamine ning tarkvara integreerimine teiste koostöövahenditega. Tarkvaratelefoni tüübid hõlmavad lauaarvuti, mobiiltelefoni, veebipõhiseid ja hübriidseid tarkvaratelefone. Kuid tarkvaratelefonidel võib olla ka puudusi, näiteks sõltuvus internetiühendusest, piiratud ühilduvus, turvariskid ja ajutised tehnilised probleemid. Seetõttu on oluline arvestada nii eeliseid kui ka puudusi, enne kui otsustate, kas tarkvaratelefon on teie organisatsioonile sobiv valik.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo