Teadmusbaas

Mis on teadmusbaas?

Teadmusbaas on osa teie abikeskusest, mis pakub iseteeninduslikku sisu. See pakub klientidele teie toodete dokumentatsiooni.

Teadmusbaas võib olla kasulik nii klientidele kui ka esindajale. Kliendid saavad siit leida lahendusi, ilma et nad peaksid pöörduma klienditoe poole. Agendid saavad töötada vähemate piletitega ja näevad neid otse teadmusbaasis.

Lisateave teadmusbaasi kohta LiveAgent’is.

Mis on teadmusbaas?

Frequently asked questions

Mis on teadmusbaas?

Teadmusbaas on veebipõhine iseteenindusraamatukogu, mis sisaldab teavet toodete ja teenuste, konkreetsete küsimuste ja muude kaubamärgi spetsiifiliste teemade kohta. Need aitavad klientidel, aga ka töötajatel omandada teadmisi, mida neil ei ole ja mida nad vajavad probleemi lahendamiseks.

 

Mida teadmusbaas sisaldab?

Mida teadmusbaas sisaldab, sõltub selle eesmärgist. Kui seda on vaja ettevõtte sisekasutuseks, sisaldab see teavet personaliosakonna või õigusosakonna üksikute protsesside kohta, selgitab täpselt, kuidas toode töötab ja kuidas kliendi probleemi lahendada. See võib olla ka väliseks kasutamiseks, sellisel juhul sisaldab see teavet toodete ja teenuste kohta, mis võivad olla klientidele kasulikud.

 

Kuidas töötab teadmusbaas LiveAgent'is?

LiveAgent'i teadmusbaas võimaldab teil luua kliendiportaalis kategooriaid, mis põhinevad teie toodetel ja teenustel ning klienditüüpidel. Klientidel on juurdepääs sisule (artiklite, videote, õpetuste jne kujul), mis aitab neil lahendada probleeme, mis võivad tekkida teie ettevõtte pakutavate toodete või teenuste kasutamisel. Saate seda kohandada vastavalt olemasolevatele mallidele või kohandada seda oma vajadustele.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo