Tasuta veebivestlus

Mis on tasuta veebivestlus?

Tasuta veebivestlus on süsteem, mis on loodud kahe või rohkema inimese omavahel internetis suhtlemiseks. Tasuta veebivestlus ei nõua spetsiaalset vestluse tarkvara – kasutajad saavad kasutada väga lihtsalt juurdepääsetavat liidest, seega on teil vaja kõigest veebibrauserit. See on iga kasutaja jaoks tasuta ja võimaldab vahetada teiste kasutajatega teksti- ja häälsõnumeid samaaegselt. See on kiire, lihtne ja kerge suhtlusviis.

Frequently asked questions

Mis on tasuta veebivestlus?

Tasuta veebivestlus on suhtluskanal, mis võimaldab kahel või enamal inimesel omavahel suhelda. See ei nõua teilt spetsiaalset vestluse tarkvara. Liidesed on saadaval veebibrauseris. Nagu nimest tuletada võib on vestlus kasutaja jaoks tasuta.

Kas igal ettevõttel on tasuta veebivestlust vaja?

See pole kohustuslik, kuid kui soovite, et teie klienditeenindus oleks kõrgeimal tasemel ja soovite olla oma konkurente edestada, peaksite seda oma ettevõttes rakendama. See võimaldab kliendil saada oma küsimustele vastused reaalajas, tänu millele tema rahulolu teenuse suhtes tõuseb rohkem, kui läbi mõne teise kanali kaudu. Nii luuakse kliendisuhteid, mis kajastuvad ka müükides. Tänu vestlusele, saab ettevõte veebilehele kliendi liigutused lisada.

Kas LiveAgent pakub tasuta veebivestlust?

LiveAgent pakub tasuta veebivestlust. See on üks meie klientide poolt enimeelistatud suhtluskanalitest. Tasuta live vestluse rakendus, mida LiveAgent pakub on kiireima turul saadaoleva vidinaga ja seda saab kohandada vastavalt teie enda vajadustele ja suhtluskeelele.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo