Vestluse klient

Mis on vestluse klient?

Vestluse klient on tarkvara, mis tegeleb vahetu sõnumeerimise ja vestluse ruumidega. Tarkvara on paigaldatud kasutaja arvutisse ja võimaldab kasutajatel vestelda teiste kasutajatega, saata emotikone, linke ja fotosid. Kasutajad saavad kohandada värve, ajatempleid, valida fonti ja palju muud. See on lihtne moodus inimestega suhtlemiseks.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Mis on vestluse kliendi definitsioon?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Vestluse klient on programm, mida kasutatakse internetis peetavates vestluses. See võimaldab reaalajas suhtlust. Lisaks saab seda integreerida programmidega, mis toetavad vahetut sõnumeerimist. See on lihtne moodus teiste ininestega suhtlemiseks.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kas LiveAgent pakub vestluse klienti?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “LiveAgent pakub vestluse klienti. Tarkvara on LiveAgent`i kasutaja jaoks tasuta. Funktsioon võimaldab vahetut sõnumeerimist. Kasutajad saavad kohandada välimust, värve, ajatempleid ja fonti.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kas vestluse klienti on võimalik kohandada?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Loomulikult saate kohandada vestluse klienti vastavalt teie vajadustele ja eelistustele. Saate valida õige fondi, kohandada värve, muuta ajatemplit. Muutuste tegemiseks on palju võimalusi, saate kohandada vestluse klienti nii nagu soovite.” } }] }

KKK

Mis on vestluse kliendi definitsioon?

Vestluse klient on programm, mida kasutatakse internetivestluses. See võimaldab reaalajas suhtlemist. Lisaks saab seda integreerida programmidega, mis toetavad vahetut sõnumeerimist. See on lihtne moodus teiste inimestega ühendust saada.

Kas LiveAgent pakub live klienti?

LiveAgent pakub vestluse klienti. Tarkvara on Liveagent`i kasutajatele tasuta. Funktsioon võimaldab kohest sõnumite saatmist. Kasutajad saavad kohandada välimust, värve, ajatemplit ja fonti.

Kas vestluse klient on kohandatav?

Loomulikult saate kohandada vestluse klienti vastavalt vajadustele ja eelistustele. Saate valida õige fondi, kohandada värve ja muuta ajatemplit. Teil on palju võimalusi, mille seast valida, seega saate kohandada vestluse klienti nii nagu ise soovite.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo