Vestluse äpid

Mis on vestluse äpid?

Vestluse äpid võimaldavad teil oma klientidega läbi vestluse suhelda. Saate sõnumeid nii saata, kui vastu võtta. Vestluse äpp muudab suhtlemise lihtsamaks ja kiiremaks, lisaks on selle kasutamine ülimalt kerge. Saadaval on palju erinevat tüüpi vestluse äppe ja igal neist on oma formaat, disain ja funktsioonid.

LiveAgent pakub suurepärast tööriista – live vestlust. Vestelge oma klientidega reaalajas!

LiveAgent'i live vestluse manus

Frequently asked questions

Mis on vestluse äpid?

Vestluse rakendused võimaldavad teil teiste inimestega, kes kasutavad rakendust võibolla teises maailma otsas, ühendusse jääda. Klienditeeninduses on sellised rakendused üheks olulisemaks suhtluskanaliks.

Kuidas vestluse äpp töötab?

Need rakendused töötavad tsentraliseeritud võrgustikena, mida teenindavad platvormi operaatorserverid, erinevalt peer-to-peer protokollidest, nagu XMPP. See võimaldab kahel inimesel üksteisega reaalajas rääkida.

Kas on ka tasuta vestluse äppe?

Loomulikult on saadaval tasuta vestluse äppe. Neid kasutatakse nii igapäevaselt, kui näiteks klientide teenindamisel. Näiteks Messenger, mille kasutamist on võimalik LiveAgent`iga sünkroniseerida.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo