Agendi grupp

Mis on agendi grupp?

Agendi grupp, mida kutsutakse ka osakonnaks, on grupp agente, kellel on sarnased oskused ja võimed. Agentide grupid põhinevad mingil näitajal nagu näiteks klientide Agendite grupid aitavad keskenduda spetsiifilisele valdkonnale, jääda keskendunuks ja efektiivseks. Kõik sõnumid ja kõned, mis saabuvad eri kanalitest suunatakse edasi erinevatele agendigruppidele ilma neid käsitsi töötlemata. Looge LiveAgent´is oma agentide grupid.

Saage LiveAgent`i Osakondade kohta rohkem teada.

LiveAgent's agent group function
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [ { “@type”: “Question”, “name”: “Mida tähendab agendi grupp?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Agentide grupp on agendid, kellel on sarnased võimed/oskused. Lisaks on see hea inimeste organiseerimise parandus. Selle abil saavad teie agendid keskenduda spetsiifilisele alale. See soodustab agentide efektiivsust.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kuidas saate LiveAgent`is agendi gruppe luua?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “LiveAgent`is saate luua osakondasid. Näiteks saate luua grupi ‘müük’ ja määrata sellele vastavad sedelid. Saate neid luua ‘konfiguratsioon’ sektsioonis, seejärel klikkige ‘osakonnad’. Siin saate oma gruppe luua ja hallata.” } } ] }

KKK

Mida agendi grupp tähendab?

Agentide grupp on sarnaste võimete ja oskustega agendid. Lisaks parandab see organiseerimist. Tänu sellele saavad agendid keskenduda spetsiifilisele alale. See soodustab agentide efektiivsust.

Kuidas saate LiveAgent`is agendi gruppe luua?

LiveAgent`is saate luua niiöelda osakondasid. Näiteks saate luua grupi ‘müük’ ja määrata sellele vastavad sedelid. Saate neid luua ‘konfiguratsioon’ sektsioonis, seejärel klikkige ‘osakonnad’. Siin saate oma gruppe luua ja hallata.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo