Automatiseerimine

Mis on automatiseerimine?

Automatiseerige erinevate juhtumite tavalisi ülesandeid LiveAgent`is. Automatiseerimise reeglid on suurepärane funktsioon. Seda kasutatakse töövoogude loomiseks, mis aitavad luua kiireid ja rahuldavaid lahendusi. Defineerige kriteeriumid ja täpsustage tegevus, mida funktsioon peaks teostama. Saate luua automatsioone paljude erinevate juhtude jaoks. See on lihtne.

Automatiseerimine toob palju eeliseid ja kasusid. See säästab teie aega. LiveAgent`is saate luua oma enda kohandatud automatsioone.

Saage Reeglite (Automatsioonide) kohta rohkem teada LiveAgent`ist.

LiveAgent's automations rules
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Mida tähendab termin automatiseerimine?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Automatiseerimine on protsess, mille eesmärgiks on tõsta töö efektiivsust. Kui töötajatel on korduvaid ülesandeid ja neid saab kriteeriumitega defineerida ja defineerida funktsiooni tegevused, saab neid teostada automaatselt. See säästab aega, mida saate nüüd kulutada teenindust parandavatele tegevustele.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Milliseid automatsioone LiveAgent pakub?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “LiveAgent automatiseerib protsesse nagu: sedelite, sealhulgas teatud sõnaga sedelite liigutamine teatud osakonda, rämpsposti eemaldamine või sildistamine, sedelite määramine, sõnumi saatmine, vestlusroboti teenus.” } }] }

KKK

Mida tähendab termin automatiseerimine?

Automatiseerimine on protsess, mille eesmärgiks on tõsta töö efektiivsust. Kui töötajatel on korduvaid ülesandeid ja neid saab kriteeriumitega defineerida ja defineerida täpsed funktsiooni tegevused, saab neid teostada automaatselt. See säästab teie aega, mida saate nüüd kulutada muudele tegevustele, mis parandavad teie klienditeenindust.

Milliseid automatsioone LiveAgent pakub?

LiveAgent automatiseerib protsesse nagu: kõikide sedelite, sealhulgas teatud sõna sisaldavate sedelite liigutamine spetsiifilisse osakonda, rämpsposti eemaldamine või sildistamine, sedelite määramine, sõnumi saatmine, vestlusroboti teenus.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo