Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Piletisüsteem

Mis on piletisüsteem?

Piletisüsteem on kasutajatoe tarkvara oluline osa, mis võimaldab klienditeenindajatel olla tõhus ja organiseeritud. Piletisüsteem võtab vastu kliendi abitaotluse ja loob automaatselt pileti. Seejärel vastutab pileti lahendamise eest konkreetne agent. Piletisüsteemis on võimalik hallata ka pileti vastutusala.

Piletisüsteem on tõesti kasulik igale klienditeenindajale. See haldussüsteem mõjutab ka kulusid, müüki, tulusid, klientide rahulolu ja säästab palju aega.

Piletisüsteem

KKK

Kuidas defineerida piletisüsteemi?

Piletite süsteem on haldusvahend, mis töötleb ja kataloogib klientide esitatud taotlusi. See on kasutajatoe tarkvara oluline osa ja võimaldab klienditeenindajatel olla tõhus ja organiseeritud. 

 

Kas iga ettevõte vajab piletisüsteemi?

Kui te müüte tooteid või teenuseid ja soovite turul arvestada ning teiste ettevõtetega konkureerida, vajate te piletimüügisüsteemi. See võimaldab teil automatiseerida tööd, korraldada teavitusi, tõhusat teenindust, seada ülesanded tähtsuse järjekorda ja edastada pileteid hõlpsasti agentide vahel. 

 

Kas LiveAgent on piletisüsteem?

LiveAgent on piletimüügisüsteem. Jälgib automaatselt kõiki kliendipäringuid ja muudab need piletiteks, sõltumata suhtluskanalist. Kasutajaliides on intuitiivne ja võimaldab tõhusat tööd.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo