Pileti elutsükkel

Mis on pileti elutsükkel?

Pilet võib oma elutsükli jooksul läbida erinevaid etappe. Tavaliselt, kui pilet saabub esimest korda, on selle staatus Uus. Kui agent vastab piletile, muutub selle staatus Vastatud staatuseks. Kui klient vastab samale piletile tagasi, muutub selle staatus Avatuks. Pärast seda võib agent kas vastata piletile uuesti (ja sama protsess jätkub) või lihtsalt lahendada pileti ja staatus muutub Lahendatuks.

Valikuliselt saab pileti elutsükli jooksul piletit edasi lükata hilisemaks, märkida rämpspostiks, kustutada või kustutada lõplikult.

Kõik piletiga seotud toimingud on märgitud piletite ahelas ajatempliga.

Mis on pileti elutsükkel?

Frequently asked questions

Kuidas te määratleda pileti elutsüklit?

Pileti elutsükkel on kõik etapid, mille iga klienditeenindusse minev pilet läbib. Kui pilet ilmub esimest korda, saab see staatuse "Uus" ja järgmised elutsükli etapid on "Avatud", "Vastatud", "Lahendatud" ja "Edasi lükatud". 

 

Miks peaksite analüüsima piletite elutsüklit?

Piletite elutsükli analüüs võimaldab kindlaks teha, millist tüüpi pileteid esineb kõige sagedamini, kas need on raskesti lahendatavad või annavad võimaluse kiireks reageerimiseks.

 

Kas saate LiveAgent'is vaadata pileti elutsüklit?

LiveAgent'is saate kontrollida piletite elutsüklit. Kõik konkreetse piletiga seotud toimingud on märgitud iga pileti kõrval ajatempliga.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo