Kogukond

Mis on kogukond?

Kogukond on grupp kliente ja klienditeeninduse esindajaid. Nad teevad koostööd jagades oma ideid, probleeme, päringuid ja informatsiooni. Kogukonna inimesed aitavad vajadusel üksteist. Nad vastavad üksteise küsimustele.

Looma oma enda kogukond LiveAgent`is. Saage Foorumi kohta rohkem teada.

Frequently asked questions

Mis on kogukond?

Kogukond on grupp inimesi, kes on keskendunud spetsiifilise teena ja idee ümber. Selleks võib olla grupp kliente ja klienditeeninduse esindajaid. Kogukonna liikmed jagavad oma ideid, probleeme, informatsiooni ja küsimusi.

Kuidas luua LiveAgent`is kogukonda?

Selleks, et luua LiveAgent`is kogukonda, minge kliendiportaali iseteenindusse. Seejärel sisestage pealkiri ja otsustage, kas soovite, et kogukond oleks sisemine või avalik? Lisaks peaksite looma kirjelduse vastavalt õigesti valitud märksõnadele, tänu millele mõjutate positiivselt ka SEO-d. Lisaks tuleb valida sissekannete eest vastutav osakond.

Mis on kogukonna foorumi peamised funktsioonid?

Kogukonna foorumil peaksid olema spetsiifilised funktsioonid. On hea mõte luua kogukonnaga liitumise protsess, et muuta uutele liikmetele lihtsamaks teadmine, millega nad liituvad. Huvitavaks ideeks on luua reeglid ja video, mis vastab küsimustele teemal, kuidas foorum töötab. Püüdke kaasata kogukonda ja ja osalege kogukonna toetamises ja arendamises ka ise.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo