Tasuta Prooviperiood

Klienditeeninduse tarkvara

Mis on klienditeeninduse tarkvara?

Klienditeeninduse tarkvara on tarkvara, mida saab kasutada suhtlemiseks, klienditoe analüüsimiseks ja raportite loomiseks. Iga suhtlus ettevõtte ja kliendi vahel, veebilehe külastajad või ärilised partnerid salvestatakse sedelitena. Iga kord, kui keegi uus teiega ühendust võtab loob klienditeeninduse tarkvara uue kontakti.

Klienditeeninduse tarkvara nagu LiveAgent sisaldab ka sedelite haldust, integratsiooe, võimet luua kliendiportaali, live vestlust ja paljusid teisi funktsioone. Samuti saate luua raporteid või statistikat klienditoe ja kliendirahulolu kohta.

Klienditeeninduse tarkvara

KKK

Mis on klienditeeninduse tarkvara?

Klienditeeninduse tarkvara on tarkvara, mis võimaldab teil hallata, organiseerida ja jälgida klientide päringuid. Meil on juurdepääs kõigele õhes kohas. See konsolideerib probleemid, vestlused ja lingib need spetsiifilise kliendi andmetega. Peamiseks funktsiooniks on sedelisüsteem, mis muudab kõik klientide sõnumid sedeliteks ja suunab need sellisel kuju agentidele.

Millised on klienditeeninduse tarkvara tüübid?

Saame eristada kolme peamist klienditeeninduse tarkvara tüüpi: kasutajatoe tarkvara, CRM tarkvara ja live vestluse tarkvara.Kasutajatoe tarkvara on tarkvara, mis vastutab kliendipäringute saamise ja nende lahendamise kontrollimise eest, seda kutsutakse ka ühepunktiliseks kontaktiks. CRM tarkvara on tarkvara, mis võimaldab teil kliendisuhteid hallata. Live vestluse tarkvara võimaldab teil hallata live vestlusega seonduvat.

Kuidas valida parimat klienditeeninduse tarkvara?

Selleks, et valida parim klienditoe tarkvara tuleb teil mõelda, mis aitabs teid enamiku (kui mitte kõigi) klienditeeniduse protsessidega. Sellel peaks olema juurdepääs kõigile teie poolt vajatud suhtluskanalitele nagu näiteks e-mailid, telefonid või sotsiaalmeedia. Live vestlus on samuti ülimalt oluline funktsioon. Lisaks pöörake tähelepanu analüüside ja raportite loomisele, mis võimaldavad teil klienditeenindust parandada.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo