HTML

Mis on HTML?

HTML tähistab Hypertext Markup Language. See on kõige tuntum keel, mida kasutatakse standardselt veebilehtede või veebirakenduste loomiseks.

HTML-dokumendid saadetakse veebiserverist või kohalikust serverist ja neid töödeldakse veebibrauserites, mis muudavad HTML-dokumendid multimeedia veebilehtedeks.

HTML-i kasutatakse tavaliselt koos CSS-i ja JavaScriptiga.

Frequently asked questions

Mida tähendab HTML?

HTML ehk hüperteksti märgistuskeel võimaldab kasutajal luua ja korraldada veebilehtede ja -rakenduste jaoks jaotisi, lõike, pealkirju, linke ja plokklauseid. See ei ole programmeerimiskeel, kuid võimaldab teil vormistada dokumente veebis. See kasutab lihtsaid koodistruktuure.

Millised on HTML-i põhitõed?

HTML-i aluseks on elementide (siltide) kogumid, mida võib nimetada veebilehe komponentideks. Enamikul elementidel on avad ja sulgemised, mis kasutavad vastavat tagi nagu: element . Pealehti, teavet lehekülgede kohta ja kontaktlehekülgi kasutatakse tavaliselt HTMLi baasil.

Kas LiveAgent'is saab HTML-i redigeerida?

LiveAgent'is on teil juurdepääs WYSIWYG-redaktorile, mis võimaldab teil sisestada ja vormindada sisu ka HTML-is. Tänu sellele saate hõlpsasti muuta ja kujundada oma e-kirjade sisu, luua malle ja vormindada teadmusbaasi. Seal saate teksti boldida, luua nummerdatud nimekirju, lisada pilte, kleepida tabeleid või manustada linke.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo