Markdown

Mis on markdown?

Markdown on lihtne vormindamise keel. Selle eeliseks on lihtne konverteerimine html`iks või mõneks teiseks sarnaseks keeleks. Markdown`i kasutatakse kõige enam failide vormindamiseks, sõnumite kirjutamiseks online foorumites ja tekstile piltide lisamiseks.

Frequently asked questions

Mis on markdown?

Markdown on kerge vormindamise keel. Seda kasutatakse vormindamise elementide lisamiseks tavatekstiga dokumentidele. See on üks kõige populaarsemaid vormindamise keeli maailmas. Markdown`i jada loomisel lisate oma tekstile Markdown`i süntaksi, et viidata sellele, millised sõnad ja fraasid peaksid teistsugused väljanägema.

 

Mis on markdown`i eelised?

Peamiseks Markdown eeliseks on erinevalt WYSIWYG redigeerijast, et see ei nõua soovitud vormindamiseks nuppudel klikkimist. Veelgi enam, seda ei piira tarkvaraarendajate disain. Markdown`i saab laiendada täiendavate funktsioonidega, mis on kohandatud teie vajadustele vastavaks. See töötab suurepäraselt lehekülgede ja dokumentidega, mis pole väga keerulised ja mida ei kasutata paljudes kohtades.

 

Kas LiveAgent`is kasutatakse markdown`i?

LiveAgent`is kasutatakse markdown`i. Tänu sellele saavad LiveAgent`i kasutajad lisada oma tekstidokumentidele õigeid vormindamise elemente.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo