Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

  • Mallid
  • Tagasimakse taotluse vastuse meilimallid

Tagasimakse taotluse vastuse meilimallid

Toote tagastamine, tühistamine ja tagasimakse on toimiva veebiettevõtte tegelikkus. Kuigi soovite ilmselgelt vältida tagasimakseid nii palju kui võimalik, ei ole mõned kliendid Teie toodetega rahul – ükskõik kui hea see Teie arvates on – ja küsivad raha tagasi. Kliendid võivad tagasimakset taotleda mitmel põhjusel. Võimalik, et nad on otsustanud, et Teie toode või teenus pole nende jaoks õige, või ei pruugi olla õige aeg seda kasutada.

Tagasimakse taotluse vastuse meilimallid


Olenemata põhjusest muutub tagasimakse taotlustele vastamine sageli otsustavaks teguriks nende üldises kogemuses Teie ettevõttega/a>. Kui Te pole kindel, kuidas tagasimakseid arukalt käsitseda, kasutage meie valmis tagasimakse taotluse vastuse meilimalle, mis võivad Teile vastuste koostamisel kasuks tulla.

Kuidas klientide tagasimaksetaotlusi käsitleda, et säilitada klientide usaldus

1. Veenduge, et Teil oleks selge tagasimaksete poliitika

Määrake oma tagasimaksete poliitika selgelt ja veenduge, et see oleks Teie veebisaidil hõlpsasti juurdepääsetav (näiteks Teie kliendiportaalis). Poliitika peaks sisaldama kõiki toote tagastamise tingimusi, tähtaegu ja vastuvõetavaid põhjusi. Nii saate alati suunata kliente oma eeskirjadele tagasi, kui keegi tagasimakset taotleb. Vastasel juhul puuduvad Teil volitused tagasimaksetest keeldumiseks.

2. Vastake tagasimaksete taotlustele kiiresti

Tagasimakse taotluse saamisel tegutsege nii kiiresti kui võimalik. Kuna klient pole oma kogemusega juba rahul, võib Teie vastuse liiga pikk ootamine neile rohkem meelehärmi valmistada. Kui Te pole kindel, kuidas edasi minna, andke neile teada, et olete nende taotlusest teadlik ja võtate nendega ühendust niipea kui võimalik.

tagasimakse taotlusest keeldumine

3. Säilitage rahu ja jääge professionaalseks

Kui keegi räägib Teie tootest või teenusest negatiivselt ja nõuab oma raha tagasi, on väga lihtne olla nördinud, pettunud ja kaitsev. Ükski neist emotsioonidest ei aita Teil olukorda lahendada ega tagada klientide rahulolu. Võtke aega, et nende taotlust hoolikalt kaaluda ja veenduge, et vastate mittekonfliktsel viisil.

4. Seletage oma otsust

Kui olete otsustanud, kuidas reageerite kliendi tagasimakse taotlusele, teavitage klienti, põhjendage oma otsust ja selgitage järgmisi samme. Kui tagastate kliendi raha, öelge talle, kuidas ja millal ta tagasimakse saab. Kui lükkate nende taotluse tagasi, selgitage, miks see ei kuulunud Teie ettevõtte tagasimaksete poliitika alla.

Interested in making your own templates?

LiveAgent gives you the power to design your own customer email templates, thus helping you to improve the customer service. Curious about all the opportunities?

Try LiveAgent

5. Pakkuge alternatiivset lahendust

Paljudel juhtudel on Teil võimalik kliendi tagasimakse taotlust käsitleda muul viisil, ilma et tema raha tegelikult tagasi makstakse. Kui saate paremini aru kliendi vajadustest ja nõudmistest, saate oma pakkumist kohandada või pakkuda muud lahendust, mis Teie klienti rahuldada võib.

6. Küsige tagasisidet

Tagasimakse on alati võimalus hankida kliendi tagasisidet. Kui tagasimakse põhjus ei ole selge, esitage mõned järelküsimused, et teada saada, mida nad lootsid Teie toote või teenusega kogeda ja kuidas see ei vastanud nende ootustele. Kuigi see pole positiivne tagasiside, võib see anda Teile väärtuslikku teavet selle kohta, mida saaksite tulevaste klientide rahuldamiseks täiustada.

Capterra LiveAgent kliendi tagasiside vastus
Kohandage e-posti malle

Tagasimaksete taotluse vastuse meilimallid

Tagasimaksete taotlusele vastamise meilimallid on ühed kõige kriitilisemad klienditeeninduse meilimallid, mida peaksite kiirete ja profesionaalsete tagasimaksete taotluste vastuste tagamiseks omama.

Põhiline tagasimakse taotluse vastus

Tagasimakse taotluse vastuvõtmine

Klientide tagasiside küsimine pärast tagasimakse taotlust

Vastamine vihasele kliendile, kes nõuab raha tagasi

Tagasimakse taotluse läbirääkimine

Tagasimakse taotluse tagasilükkamine

Tagasimakse oleku järelmeil

Juhuslik tagasimakse oleku värskendus

Tagasimakset ei saadud

Tagasimakse taotluse vastuse meilimallid – korduma kippuvad küsimused

Miks on oluline tagasimakse taotlusi korralikult käsitleda?

Toote tagastamise ja tagasimakse käsitlemise viis võib määrata, kas suudate säilitada kliendisuhteid ja positiivseid kliendikogemusi. Kui tagasimakse protsess on valutu, on paljudel juhtudel tarbijad tõenäolisemalt tagasi pöördunud ja soovitanud Teie brändi tänu positiivsele klienditeeninduse kogemusele, isegi kui Teie toode ei olnud neile sobilik.

Mida peaksin Teie tagasimakse taotluse vastuse meilile lisama?

Mõned peamised punktid, mille saate tagasimaksetele vastates oma e-kirjadesse lisada, on järgmised:

  • Andke kliendile teada, et olete tema taotluse kätte saanud.
  • Teavitage klienti tagasimakse töötlemisest ja sellest, kui kaua see aega võtab.
  • Selge selgitus selle kohta, miks peate nende tagasimakse taotluse tagasi lükkama, lisades lingi tagasisaatmis- ja tagasimaksepoliitikale edaspidiseks kasutamiseks.
  • Väljendades kahetsust, et Teie toode või teenus ei vastanud nende ootustele.
  • Tagasiside küsimine ja oma toote paremaks muutmise soovi näitamine.
  • Täiendava abi pakkumiseks, kui neil on lisaküsimusi.

Kuidas ma saan tagasimakse taotluse tagasi lükata, ilma et see kliendile meelehärmi valmistaks?

Alati, kui peate tagasimakse tagasi lükkama, peaksite käituma nii, nagu vastaksite kliendi kaebusele. Teadvustage nende taotlust, näidake üles empaatiat, selgitage lühidalt, miks Te ei saa tagasimakset väljastada (olgu selleks siis vanad garantiid, tagasimaksetähtaja möödumine, tagastatava toote seisukord jne), ja pakkuge võimaluse korral alternatiivset lahendust.

Kuidas ma peaksin reageerima, kui klient pole raha tagasi saanud?

Kui klient pole raha tagasi saanud, on viivitus enamasti panga poolne. Tuletage kliendile meelde, et tagasimakse töötlemiseks võib sõltuvalt panga tingimustest kuluda teatud arv tööpäevi, ja näidake oma selgeid kavatsusi probleemi lahendamiseks, juhul kui tagasimakse ei õnnestu.

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Tagasi Mallide juurde Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo