Väärtus

Mis on väärtus?

Rääkides äriterminoloogias, siis väärtus on see raha, mida inimene on nõus maksma ettevõtte poolt pakutava toote või teenuse eest. Teisisõnu on see raha, mis Te saate oma klientidelt.

Kui kliendid on rahul Teie teenuste ja toodete kvaliteediga, on nad valmis maksma rohkem nende saamise eest. Maksaksite rohkem iPhone’i eest, kuna neil on tuntud maine ja nende klienditeenindus on hea. Ühesõnaga, kui ettevõte töötab kliendi heaolu nimel, kasvatavad nad oma väärtust.

Frequently asked questions

Mis on väärtus?

Väärtus võib olla finantsiline või emotsionaalne. Finantsiline on raha, mida inimene on nõus maksma Teie ettevõtte poolt pakutava toote või teenuse eest. Emotsionaalsed väärtused võivad aga olla kõik positiivsed kogemused, mis kaasnevad ühe toote või teenuse kasutamisega.

 

Kui oluline on ettevõtte väärtus?

Ettevõtte mainekus on tähtis, sest ühelt poolt on kliendid nõus maksma rohkem väärtuslike toodete ja teenuste eest. Teiselt poolt, tänu väärtusele, on agendid lähedasemad ettevõttega ja tahavad paremini teha oma tööd.

 

Mis on parim viis ehitamaks ettevõtte mainekust läbi klienditeeninduse ja klienditoe?

Parim viis kasvatamaks maineväärtust on kajastada seda igas ettevõtte poolt tulevas sõnumis. Näiteks võite küsida klientidelt, miks nad Teilt ostavad ning koguda neilt tagasisidet. Tänu sellele saate hõlpsasti ettevõtte väärtust esile tuua.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo