Mõõdikud

Mis on mõõdikud?

Mõõdikud, tuntud ka kui raportid, on erinevat tüüpi mõõdud. Need kuuluvad 3 peamisse kategooriasse: ajapõhised mõõdikud, pingutuse mõõdikud ja agendi aktiivsuse mõõdikud. Selleks, et jälgida enda jaoks kõige olulisemaid andmeid saate luua kohandatud mõõdikuid.

Ajapõhised mõõdikud pakuvad teile andmeid nagu esimese vastuse saamise aeg, päringu tegija ooteaeg või täieliku lahenduse aeg. Pingutuse mõõdikud sisaldavad vastuste arvu, uuesti avatud või edastatud sedleid ja agentide online olemise aktiivsuse mõõdikuid. saadavust ja lahendatud sedeleid. Endale enimpakkuva info saamiseks saate luua kohandatud mõõdikuid.

Saage Mõõdikute kohta LiveAgent`ist rohkem teada.

Metrics old

Frequently asked questions

Mis on mõõdikud?

Mõõdikud on kvantiditseerimise meetmed. Neid kasutatakse soorituse või tootmise hindamiseks, võrdlemiseks ja jälgimiseks. See on grupp mõõdikuid mida juhtkond või analüütikud regulaarselt üle kontrollivad, et säilitada tulemuslikkuse, arvamuse ja äristrateegiate reitinguid..

 

Mis on kõige levinumad klienditoe mõõdikud?

Kõige levinumad klienditeeninduse mõõdikud on sedelite kogus, mis on teavituste arv, mis mõõdab kõnede koguarvu kasutajatoe valdkonnas. Järgmisteks on keskmine probleemi lahendamise aeg, keskmine vastamise aeg, keskmine esimese vastuse aeg, kliendirahulolu skoor ja keskmine klienditeeninduse aeg.

 

Milliseid mõõdikuid saab LiveAgent`is mõõta?

LiveAgent`is saate mõõta klientide ja agentide tööd. Mis puutub klientidesse, siis saate muuhulgas mõõta ka soovitusindeksit, kliendirahulolu indeksit, kliendi pingutuse skoori, sisemise kvaliteedi skoori, klientide kaasatust, klientide rahulolematuse määra, klientide hoidmise määra ja soovituste määra. Agentide puhul saame muuhulgas mõõta sedelite kogust, kontaktide arvu, teenuse taset ja sedeli mahajäämust.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo