Agendi vastuse mall

Mis on agendi vastuse mall?

Agendi vastuse mall on spetsiaalne tööriist kiireks sedelile vastamiseks. See on hea moodus muuta klienditoe meeskonna tööd lihtsamaks ja säästa nende aega. Agendid saavad vastuse malli sisu vajadusel redigeerida. Mall sisaldab selle alguses tervitust ja lõpus agendi signatuuri. Agendid saavad kohandada malli erinevateks olukordadeks sobivaks. LiveAgent`is mallide loomine pole keeruline.

LiveAgent's email remplate overview
LiveAgent's compose message
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [ { “@type”: “Question”, “name”: “Mis on agendi vastuse mall?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Agendi vastuse mall on tööriist, mis võimaldab ootel olevale sedelile kiiresti vastata. Malli on võimalik vastavalt vajadusele kohandada. Malli alguses on kliendile suunatud tervitus ja lõpus agendi signatuur. Selle võimalusega saab agent organiseerida ja redigeerida vastuse malli sisu. See funktsioon muudab nende töö kergemaks ja säästab kasutajatoe meeskonna aega.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kui palju agendi vastuse malle LiveAgent pakub?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Mallide arv oleneb sellest, kui paljud neist kohandate oma vajadustele vastavaks. Olenevalt sellest, kui paljusid malle malle vajate, saate neid ka kohandada.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kust leida agendi vastuse malle?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Leiate agendi vastuse mallid agnetide paneelilt ‘Konfiguratsioonid’ vahekaardilt. Seejärel valige ‘E-mail’ ja ‘Agendi E-maili Mall’.” } } ] }

KKK

Mis on agendi vastuse mall?

Agendi vastuse mall on tööriist, mis võimaldab teil ootel olevale sedelile kiiresti vastata. Malli on võimalik vastavalt olukorrale kohandada. Malli alguses on kliendile suunatud tervitus ja lõpus agendi signatuur. Selle võimalusega saab agent organiseerida ja redigeerida vastuse malli sisu. Funktsioon muudab nende töö kergemaks ja säästab kasutajatoe meeskonna aega.

Kui palju agendi vastuse malle LiveAgent pakub?

Mallide arv oleneb sellest, kui paljud neist kohandate oma vajadustele vastavaks. Olenevalt sellest, kui paljusid malle malle vajate, saate neid ka kohandada.

Kust leida agendi vastuse malle?

Leiate agendi vastuse mallid agentide paneelilt ‘Konfiguratsioonid’ vahekaardi alt. Seejärel valige ‘E-mail’ ja ‘Agendi E-maili Mall”.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo