Avatud lähtekoodiga sedelisüsteem

Mis on avatud lähtekoodiga sedelisüsteem?

Avatud lähtekoodiga sedelisüsteem on suurepärane lahendus klientide päringute haldamiseks, toe päringute jaoks või muude suhtluste jaoks klientidega. Sellepärast kasutatakse seda sedelite määramiseks klientide päringutele ja küsimustele. Iga genereeritud sedel on jälgitav ja süsteemi salvestatav. See võimaldab agentidel mitmeid päringuid liita.

See süsteem genereerib sageli vähem kulusid, kui valdaja sedelisüsteemi tarkvara. See on suurepärane moodus oma ettevõtte suhtluse parandamiseks.

Frequently asked questions

Mida tähendab avatud lähtekoodiga sedelisüsteem?

Avatud lähtekoodiga tarkvara on tarkvara, mida saab arendada lai arendusringkond. Avatud allikaga sedelisüsteem võimaldab teil hallata klientide ja teeninduse päringuid ja kliendisuhtlust üldisemalt. Seda kasutatakse sedelite määramiseks kliendipäringutele ja küsimustele.

 

Millised on avatud lähtekoodiga süsteemi eelised?

See võimaldab kõigi päringute ja kliendiküsimuste efektiivset haldamist, samuti suhtlust nendega läbi erinevate kanalite. See võimaldab agentidel mitmeid lõimesid ühendada. Iga genereeritud sedel on süsteemis jälgitav ja salvestatav. Kõik see muudab agendi tööd sujuvamaks ja automaatsemaks.

 

Kas saate LiveAgent`is avatud lähtekoodiga sedelisüsteemi kasutada?

LiveAgent`is saate kasutava avatud lähtekoodiga sedelisüsteemi. See võimaldab efektiivset klienditeenindust ja automatiseerib agentide tööd.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo