Avatud lähtekoodiga kasutajatugi

Avatud lähtekoodiga kasutajatugi?

Avatud lähtekoodiga kasutajatugi on kasutajatugi, mis pakub sedelite haldamise süsteemi. See tarkvara pakub eelkonfigureeritud versiooni ja on täielikult kohandatav. Sellel pole piiranguid ja see on kõigi kasutajate jaoks täielikult funktsionaalne. Mõned tüübid on tasuta, teiste alla laadimise eest tuleb maksta.

Avatud lähtekoodiga kasutajatugi on ehitatud toe pakkumiseks, see edastab e-maili, kontaktivormide või live vestluse kaudu tulnud probleemid ja küsimused platvormile. Lisaks pakub see erinevaid kasutajatoe fuktsioone, et saaksite päringutele kiiresti reageerida.

Frequently asked questions

Mis on avatud lähtekoodiga kasutajatugi?

Avatud lähtekoodiga tarkvara on tarkvara, mida saab arendada lai arenduskogukond. Avatud lähtekoodiga kasutajatugi põhineb ainult avatud lähtekoodil ja pakub sedeli haldamise süsteemi. See võimaldab teil pakkuda kliendituge ja suunab erinevate suhtluskanalite( e-mail, kontaktivormid, live vestlus) päringud platvormile, tänu millelel saab agent kõike ühest kohast hallata.

 

Mis on avatud lähtekoodiga kasutajatoe kõige olulisemad funktsioonid?

Ühe lähtekoodiga kasutajatoe kõige olulisemad funktsioonid on võimalus suhelda läbi erinevate kontaktkanalite, samuti individuaalsete sedelite haldamine ja võimalus kogutud andmete põhjal analüüse ja raporteid koostada. Kõik see on võimalik ühest kohast, mis teeb kindlasti töö lihtsamaks ja voolujoonelisemaks.

 

Kas LiveAgent on avatud lähtekoodiga kasutajatugi?

LiveAgent on avatud lähtekoodiga kasutajatugi. See pakub kõigi klienditeeninduse ja tehnilise toe jaoks vajalikke funktsioone.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo