Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

#1 kliendiedu
tarkvara

Hoidke oma kliendid õnnelikena, pakkudes laitmatut teenust igal kanalil.

  • ✓ Pole seadistamise tasu    
  • ✓ 24/7 klienditeenindus    
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti   
  • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
Play Wow button
Tour

Kliendi edu tarkvara paremaks kliendikogemuseks

Suurepärane kliendi edu tarkvara võimaldab Teil pakkuda suurepärast kliendituge. Meie kõik ühes lahendus võimaldab Teil keskenduda uute suhete loomisele oma klientidega, kuna see keskendub isikupärastamisele, kiirusele ja kasulikkusele.

LiveAgent võimaldab Teil ühendada kõik oma klientide suhtluskanalid ühte ühtsesse postkasti, millele pääsevad juurde kõik Teie ettevõtte töötajad. See võimaldab igal töötajal näha kõiki kliendisuhtlusi ühes kohas ja annab agentidele võimaluse alustada suhete loomist Teie klientidega.

logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
logo esky color
slido green

Miks vajate kliendi edu tarkvara?

Klienditeeninduse edu võtmeks on suurepärased suhted oma klientidega. Selle saavutamiseks on oluline vastata klientide küsimustele kiiresti, tõhusalt ja isikupärastatud viisil ning teha sellest harjumus. Paljud veebiettevõtted seisavad aga silmitsi klienditoe päringute haldamise probleemidega, mis omakorda takistab efektiivsete vastuste pakkumist.

questions

Klienditoe päringute haldamisel teatatakse kõige sagedamini järgmistest probleemidest:

undraw inbox cleanup w2ur (1)

Kadunud e-kirjad

Enamik olemasolevaid e-posti kliente muudab jagatud postkastis töötamise keerukaks, kuna need ei ole loodud koostööd silmas pidades. Näiteks võite Outlookiga töötades kustutada töökaaslase töö, ilma et nad seda isegi teaksid ja vastupidi. Seetõttu võivad olulised e-kirjad kergesti kaduma minna, tähelepanuta jääda või isegi kustuda. LiveAgenti abil on kogu Teie töömeeskonnal juurdepääs jagatud postkastile, mis muudab meeskondade koostöö lihtsaks.

Hilised vastused

Klientide ootamas hoidmine pole hea tava, kuna nad võivad kergesti tülgastuda. Paraku on see tihtipeale aga klienditeeninduse reaalsus. Eriti kehtib see suurte klienditeeninduse meeskondadega organisatsioonide puhul, sest väga lihtne on kahe silma vahele jätta tähtsaid e-kirju.

LiveAgenti abil saate aga seadistada meeldetuletusi esmatähtsate e-kirjade jälgimiseks. Selle tulemusena saab Teie tugiteenuse meeskond alati e-kirjad kätte, enne kui on hilja.

woman sitting down in office at her desk working on laptop and taking notes
undraw email campaign qa8y

Koostöö raskused

Kui Teil on suur klienditeeninduse meeskond, võib kõigil olla keeruline traditsiooniliste e-kirja postkastide abil koostööd teha. Näiteks kui meeskonnaliikmed lähevad puhkusele ja nad saavad olulisi sõnumeid, võivad nad eksida või ununeda.

Lahendus? LiveAgent pakub Teile jagatud ettevõtte postkasti, mis võimaldab teie töötajatel jagada kättesaamatute agentide töökoormust.

Tootlikkuse haldamine

Ilma jagatud süsteemita kliendisuhtluse haldamiseks on klienditoe tulemuslikkuse hindamine äärmiselt keeruline. LiveAgenti abil saate jälgida kõiki sõnumeid, mis Teie meeskonna ja klientide vahel liiguvad. Saate hõlpsasti märgata probleeme või premeerida meeskonnaliikmeid, kes pakuvad Teie klientidele suurepärast teenust.

Cartoon woman looking at graph

Tutvuge LiveAgentiga - mitmekanalilise suhtlusplatvormiga

Lost icon

Jälgige päringuid ja vastake neile

LiveAgent annab kõigile Teie meeskonnaliikmetele lihtsa viisi klientide päringute jälgimiseks ja neile vastamiseks. See integreerib kõik kliendisuhtluse vormid ühte sujuvasse tarkvarasse.

Group 370 icon

Mitmekanaliline lahendus Teie ettevõttele

Pole vahet kas Teie kliendid võtavad ühendust läbi kõnekeskuse, reaalajas vestluse, sotsiaalmeedia või e-posti, LiveAgent kannab hoolt, et Teie töötajad saaksid pidevalt kliendisuhtlust jälgida.

Clock icon

Suhelge LiveAgentiga tõhusalt

Kliendi edu võti on kommunikatsioon ning LiveAgent pakub Teile ja Teie meeskonnale tõhusaks suhtlemiseks vajalikke tööriistu.

Peter Komornik

LiveAgent ühendab suurepärase reaalajas vestluse, piletisüsteemi ja automatiseerimise, mis võimaldavad meil pakkuda erakordset tugiteenust meie klientidele.

Peter Komornik, CEO
logo slido black

Täiendavad funktsioonid

LiveAgent pakub palju tööriistu, millel võib olla drastiline mõju Teie meeskonna tulemustele ja Teie klienditeeninduse edule. Need tööriistad võimaldavad Teie töötajatel sujuvalt suhelda klientidega mitme kanali kaudu.

email ticketing
undraw Savings dwkw

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Meie kliendiedu tarkvaral on sektori kõrgeimad hinnangud ja see edestab Teisi kallimaid ja palju vähem funktsioone pakkuvaid klienditeeninduse tarkvarasid.

Klienditoe mobiilirakendus

Kliendi edu tagamine tähendab klientidele mitmekanalilise kogemuse pakkumist. Seetõttu oleme nii Androidile kui ka iOS-ile välja töötanud spetsiaalse natiivse rakenduse, mis integreerub sujuvalt Teie veebikliendiga.

Isegi kui Teie töötajad on oma töölauast eemal, saavad nad oma rakenduses jätkuvalt suhelda Teie klientidega e-posti, telefoni ja sotsiaalmeedia kaudu. Tulemus? Iga oluline teade saab kiire vastuse.

undraw Mobile application mr4r
undraw connected world wuay

Täielikult mitmekeelne

Meie klientide edu tarkvara kasutatakse kogu maailmas ja sellega kaasneb täielik või osaline mitmekeelne tugi. LiveAgent pakub rohkem kui 40 rakenduse keelt ja võimaldab Teil rakenduses kõiki eritähti või diakriitikuid täielikult kohandada.

See annab Teie töötajatele võimaluse kasutada klientide küsimustele ja päringutele vastamisel oma emakeelt ning see tähendab, et ka Teie kliendid saavad abi otsida oma emakeeles.

Funktsioonid mida vajate

Meie intuitiivne piletisüsteem võimaldab Teil kõiki oma kliendisuhtlusi pilguheitega vaadata ja võimaldab automatiseerida paljusid tavalisi klienditeeninduse ülesandeid. Teie töötajad saavad koheselt einevate suhtlusvormide vahel vahetada ja saate oma kliendikogemuse kohandada vastavalt oma sektori konkreetsetele vajadustele, luues kontaktivormid ja eritellimusel tugikeskused.

LiveAgent täiustab ja arendab pidevalt uusi funktsioone. LiveAgent pakub juba üle 180 klienditoe funktsiooni ja üle 40 integratsiooni/a>.

undraw features overview jg7a
undraw app installation mbdv

LiveAgent kohandub Teie ettevõttega

LiveAgent on võimas kliendiedu tööriist nii uutele kui ka olemasolevatele ettevõtetele. Kui alles alustate ettevõtlusega, võimaldab see Teil kiiresti luua kliendibaasi ja luua lojaalsust klientide seas. Kui olete asutatud ettevõte, kes soovib oma kliendikogemuse uuele tasemele viia, võimaldab kõigi kliendisuhtluskanalite integreerimine ühte tsentraliseeritud süsteemi Teie töötajatel palju lihtsamini ja efektiivsemalt suhelda klientidega.

Oleme kujundanud LiveAgenti väleda klienditeeninduse lahendusena ja meie tarkvara sobib igas suuruses ettevõtetele. Sõltumata sellest, millises sektoris Te olete või kui suur on Teie ettevõte, aitame Teil luua parema kommunikatsiooni oma klientidega.

undraw to do list a49b

Kuidas valida õige tarkvara

Kliendi edu tarkvara turg on ülerahvastatud, kuid iga müüja pakub Teile erinevaid tööriistu. Nagu iga ostuotsuse puhul, sõltuvad Teie vajadused klientide edu tarkvara järele tööstusharust, ettevõtte suurusest ja Teie isiklikest vajadustest.

Enamik tarkvarapakkujaid pakuvad põhifunktsioone, mis hõlmavad piletisüsteemi, reaalajas vestlust või analüütilist juhtpaneeli. Edasijõudnutel on automaatika, mitu teadmusbaasi tugisüsteemi või teistsugune koostöö tööriistakomplekt. 

LiveAgentiga läksime sammu kaugemale. Ehitasime kõnekeskuse tarkvara otse meie platvormi, mis võimaldab Teil telefonikõnesid ja muude suhtlusvorme ilma vaevata vahetada. LiveAgent toetab sotsiaalmeedia sõnumeid ka otse kohalikult juhtpaneelilt, kust saate neile ka vastata. Meie ainulaadne piletisüsteem toob kõik suhtlusvormid ühte kohta.

Kliendi edu tarkvara võrdlus

Kuna turul on nii palju võimalusi, võib kliendi edu tarkvara valimine olla hirmutav ülesanne. Sellepärast oleme LiveAgenti ehitanud nii agiilseks kui võimalik. Kui Teil on ainult üks klienditoe meeskonnaliige, pole probleemi, LiveAgent hoiab kõik nende sõnumid korrastatud. Kui Teil on suur kliendiküsimustega tegelev meeskond, võimaldab LiveAgent neil koostööd teha ja pakkuda Teie klientidele parimat võimalikku kogemust.

LiveAgent pakub kõiki neid funktsioone intuitiivse kasutajaliidese kaudu, mida on lihtne õppida ja millest näete peamisi mõõdikuid, mis näitavad, kui hästi Te oma kliente teenindate. LiveAgenti kasutamine on soodne tehing, kuna saate kõik need kasulikud funktsioonid keskmise kahe inimese õhtusöögi hinna eest.

undraw mobile testing reah

FAQ

What is customer success software?

Customer success software helps companies ensure that the majority of customer interactions are satisfactory. How? By providing the necessary tools to your agents daily.

Why do I need customer success software?

Customer success software makes it easier to deal with huge amounts of customer inquiries with features like SLAs, Time Rules, and Automatic ticket distribution.

How do you define customer success?

Customer success means that your company can effectively and efficiently deal with customer inquiries. As a result, to promote customer retention, loyalty and increase the company's profitability.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo