Looge heaolu klientide edu tarkvaraga

Hoidke oma kliendid õnnelikena, pakkudes laitmatut teenust igal kanalil.

  • ✓ Pole seadistamise tasu    
  • ✓ 24/7 klienditeenindus    
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti   
  • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Play Wow button
Tour

Kliendi edu tarkvara paremaks kliendikogemuseks

Suurepärane kliendi edu tarkvara võimaldab Teil pakkuda suurepärast kliendituge. Meie kõik ühes lahendus võimaldab Teil keskenduda uute suhete loomisele oma klientidega, kuna see keskendub isikupärastamisele, kiirusele ja kasulikkusele.

LiveAgenti klientide kaasamise tarkvara võimaldab Teil ühendada kõik oma klientide suhtluskanalid ühte ühtsesse postkasti, millele pääsevad juurde kõik Teie ettevõtte töötajad. See võimaldab igal töötajal näha kõiki kliendisuhtlusi ühes kohas ja annab agentidele võimaluse alustada suhete loomist Teie klientidega.

  • GetApp leaders 2021
  • SourceForge leader fall 2021
  • Best help desk software

Miks vajate kliendi edu tarkvara?

Klienditeeninduse edu võtmeks on suurepärased suhted oma klientidega. Selle saavutamiseks on oluline vastata klientide küsimustele kiiresti, tõhusalt ja isikupärastatud viisil ning teha sellest harjumus. Paljud veebiettevõtted seisavad aga silmitsi klienditoe päringute haldamise probleemidega, mis omakorda takistab efektiivsete vastuste pakkumist.

questions illustration

Klienditoe päringute haldamisel teatatakse kõige sagedamini järgmistest probleemidest:

inbox cleanup - illustration

Kadunud e-kirjad

Enamik olemasolevaid e-posti kliente muudab jagatud postkastis töötamise keerukaks, kuna need ei ole loodud koostööd silmas pidades. Näiteks võite Outlookiga töötades kustutada töökaaslase töö, ilma et nad seda isegi teaksid ja vastupidi. Seetõttu võivad olulised e-kirjad kergesti kaduma minna, tähelepanuta jääda või isegi kustuda. LiveAgenti abil on kogu Teie töömeeskonnal juurdepääs jagatud postkastile, mis muudab meeskondade koostöö lihtsaks.

Hilised vastused

Klientide ootamas hoidmine pole hea tava, kuna nad võivad kergesti tülgastuda. Paraku on see tihtipeale aga klienditeeninduse reaalsus. Eriti kehtib see suurte klienditeeninduse meeskondadega organisatsioonide puhul, sest väga lihtne on kahe silma vahele jätta tähtsaid e-kirju.

LiveAgenti abil saate aga seadistada meeldetuletusi esmatähtsate e-kirjade jälgimiseks. Selle tulemusena saab Teie tugiteenuse meeskond alati e-kirjad kätte, enne kui on hilja.

woman sitting down in office at her desk working on laptop and taking notes
Test email campaigns

Koostöö raskused

Kui Teil on suur klienditeeninduse meeskond, võib kõigil olla keeruline traditsiooniliste e-kirja postkastide abil koostööd teha. Näiteks kui meeskonnaliikmed lähevad puhkusele ja nad saavad olulisi sõnumeid, võivad nad eksida või ununeda.

Lahendus? LiveAgent pakub Teile jagatud ettevõtte postkasti, mis võimaldab teie töötajatel jagada kättesaamatute agentide töökoormust.

Tootlikkuse haldamine

Ilma jagatud süsteemita kliendisuhtluse haldamiseks on klienditoe tulemuslikkuse hindamine äärmiselt keeruline. LiveAgenti abil saate jälgida kõiki sõnumeid, mis Teie meeskonna ja klientide vahel liiguvad. Saate hõlpsasti märgata probleeme või premeerida meeskonnaliikmeid, kes pakuvad Teie klientidele suurepärast teenust.

Cartoon woman looking at graph

Tutvuge LiveAgentiga - kliendi edu platvormiga

Jälgige päringuid ja vastake neile

LiveAgent annab kõigile Teie meeskonnaliikmetele lihtsa viisi klientide päringute jälgimiseks ja neile vastamiseks. See integreerib kõik kliendisuhtluse vormid ühte sujuvasse tarkvarasse.

Mitmekanaliline lahendus Teie ettevõttele

Pole vahet kas Teie kliendid võtavad ühendust läbi kõnekeskuse, reaalajas vestluse, sotsiaalmeedia või e-posti, LiveAgent kannab hoolt, et Teie töötajad saaksid pidevalt kliendisuhtlust jälgida.

Suhelge LiveAgentiga tõhusalt

Klientide edu võti on kommunikatsioon ning LiveAgent pakub Teile ja Teie meeskonnale tõhusaks suhtlemiseks vajalikke tööriistu.

Peter Komornik

LiveAgent ühendab suurepärase reaalajas vestluse, piletisüsteemi ja automatiseerimise, mis võimaldavad meil pakkuda erakordset tugiteenust meie klientidele.

black Slido logo

Täiendavad funktsioonid

LiveAgent pakub palju tööriistu, millel võib olla drastiline mõju Teie meeskonna tulemustele ja Teie klienditeeninduse edule. Need tööriistad võimaldavad Teie töötajatel sujuvalt suhelda klientidega mitme kanali kaudu.

email ticketing - illustration
Savings illustration

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

Meie kliendi edu tarkvaral on sektori kõrgeimad hinnangud ja see edestab Teisi kallimaid ja palju vähem funktsioone pakkuvaid klienditeeninduse tarkvarasid.

Klienditoe mobiilirakendus

Kliendi edu tagamine tähendab klientidele mitmekanalilise kogemuse pakkumist. Seetõttu oleme nii Androidile kui ka iOS-ile välja töötanud spetsiaalse natiivse rakenduse, mis integreerub sujuvalt Teie veebikliendiga.

Isegi kui Teie töötajad on oma töölauast eemal, saavad nad oma rakenduses jätkuvalt suhelda Teie klientidega e-posti, telefoni ja sotsiaalmeedia kaudu. Tulemus? Iga oluline teade saab kiire vastuse.

Mobile application - illustration
connected world map

Täielikult mitmekeelne

Meie klientide edu tarkvara kasutatakse kogu maailmas ja sellega kaasneb täielik või osaline mitmekeelne tugi. LiveAgent pakub rohkem kui 40 rakenduse keelt ja võimaldab Teil rakenduses kõiki eritähti või diakriitikuid täielikult kohandada.

See annab Teie töötajatele võimaluse kasutada klientide küsimustele ja päringutele vastamisel oma emakeelt ning see tähendab, et ka Teie kliendid saavad abi otsida oma emakeeles.

Funktsioonid mida vajate

Meie intuitiivne piletisüsteem võimaldab Teil kõiki oma kliendisuhtlusi pilguheitega vaadata ja võimaldab automatiseerida paljusid tavalisi klienditeeninduse ülesandeid. Teie töötajad saavad koheselt einevate suhtlusvormide vahel vahetada ja saate oma kliendikogemuse kohandada vastavalt oma sektori konkreetsetele vajadustele, luues kontaktivormid ja eritellimusel tugikeskused.

LiveAgent täiustab ja arendab pidevalt uusi funktsioone. LiveAgent pakub juba üle 180 klienditoe funktsiooni ja üle 40 integratsiooni/a>.

features overview - integration

Over 21,000 businesses can't be wrong

LiveAgenti usaldavad maailma suurimad ja mainekamad ettevõtted. Lugege meie edulugusid ja iseloomustusi, et teada saada, kuidas LiveAgent võib aidata Teil saavutada klientide edu, tagada klientide lojaalsuse ja viia klienditoe uuele tasemele.

app installation - illustration

LiveAgent kohandub Teie ettevõttega

LiveAgent on võimas kliendi edu tööriist nii uutele kui ka olemasolevatele ettevõtetele. Kui alles alustate ettevõtlusega, võimaldab see Teil kiiresti luua kliendibaasi ja luua lojaalsust klientide seas. Kui olete asutatud ettevõte, kes soovib oma kliendikogemuse uuele tasemele viia, võimaldab kõigi kliendisuhtluskanalite integreerimine ühte tsentraliseeritud süsteemi Teie töötajatel palju lihtsamini ja efektiivsemalt suhelda klientidega. 

Oleme kujundanud LiveAgenti väleda klienditeeninduse lahendusena ja meie tarkvara sobib igas suuruses ettevõtetele. Sõltumata sellest, millises sektoris Te olete või kui suur on Teie ettevõte, aitame Teil luua parema kommunikatsiooni oma klientidega.

Mis on kliendi edu tarkvara?

Kliendi edu tarkvara aitab Teil ja meeskonnal klientidega suhtlemist hallata. LiveAgent on SaaS-lahendus, mis koondab kogu Teie suhtluse ühte sujuvasse süsteemi.

Teie kliendid võivad kontakti saamiseks kasutada erinevaid viise, nagu e-post, telefon, messengerid või reaalajas vestlus, nii et kogu kommunikatsiooni ühes kohas hoidmine võimaldab Teie agentidel paremini mõista klientide probleeme ning vastata neile kiiremini. LiveAgent kindlustab ka Teie sisekommunikatsiooni, et saaksite tundlikke kliendiandmeid turvaliselt hoida.

Klienditeeninduse edukus on eduka ettevõtte ja tugeva e-kaubanduse kogukonna loomise võti. Kliendi edu tarkvara võib dramaatiliselt parandada klientidega suhtlemise viisi. Teie töötajad ei pääse mitte ainult mitme kanali kaudu klientideni, vaid saate jälgida ka oma klienditeeninduse toimivust.

customer FAQ - illustration
to do list - illustration

Kuidas valida õige kliendi edu tarkvara

Kliendi edu tarkvara turg on ülerahvastatud, kuid iga müüja pakub Teile erinevaid tööriistu. Nagu iga ostuotsuse puhul, sõltuvad Teie vajadused klientide edu tarkvara järele tööstusharust, ettevõtte suurusest ja Teie isiklikest vajadustest.

Enamik tarkvarapakkujaid pakuvad põhifunktsioone, mis hõlmavad piletisüsteemi, reaalajas vestlust või analüütilist juhtpaneeli. Edasijõudnutel on automaatika, mitu teadmusbaasi tugisüsteemi või teistsugune koostöö tööriistakomplekt. 

LiveAgentiga läksime sammu kaugemale. Ehitasime kõnekeskuse tarkvara otse meie platvormi, mis võimaldab Teil telefonikõnesid ja muude suhtlusvorme ilma vaevata vahetada. LiveAgent toetab sotsiaalmeedia sõnumeid ka otse kohalikult juhtpaneelilt, kust saate neile ka vastata. Meie ainulaadne piletisüsteem toob kõik suhtlusvormid ühte kohta.

Kliendi edu tarkvara võrdlus

Kuna turul on nii palju võimalusi, võib kliendi edu tarkvara valimine olla hirmutav ülesanne. Sellepärast oleme LiveAgenti ehitanud nii agiilseks kui võimalik. Kui Teil on ainult üks klienditoe meeskonnaliige, pole probleemi, LiveAgent hoiab kõik sõnumid korrastatuna. Kui Teil on suur kliendiküsimustega tegelev meeskond, võimaldab LiveAgent neil koostööd teha ja pakkuda Teie klientidele parimat võimalikku kogemust.

LiveAgent pakub kõiki neid funktsioone intuitiivse kasutajaliidese kaudu, mida on lihtne õppida ja millest näete peamisi mõõdikuid, mis näitavad, kui hästi Te oma kliente teenindate. LiveAgenti kasutamine on soodne tehing, kuna saate kõik need kasulikud funktsioonid keskmise kahe inimese õhtusöögi hinna eest.

Mobile testing illustration

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

KKK

Mis on kliendi edu tarkvara?

Kliendi edu tarkvara aitab ettevõtetel tagada, et suurem osa klientidega suhtlemisest on rahuldav. Kuidas? Pakkudes oma agentidele igapäevaselt vajalikke tööriistu.

Milleks vajan kliendi edu tarkvara?

Kliendi edu platvorm muudab tohutute klientide päringute käsitlemise lihtsamaks selliste funktsioonidega nagu SLA-d, ajareeglid ja automaatne piletite jaotamine.

Kuidas määratleda kliendi edu?

Kliendi edu tähendab, et Teie ettevõte saab tõhusalt ja efektiivselt tegeleda klientide päringutega. Selle tulemusena edendada klientide hoidmist, lojaalsust ja suurendada ettevõtte kasumlikkust.

Related Articles to Kliendi edu tarkvara
LiveAgent is a help desk solution that connects multiple channels in one interface. Find out more about LiveAgent and its business/industry benefits.

Sotsiaalmeedia tarkvara

LiveAgent pakub tipptasemel piletisüsteemi, mis integreerib kõik sotsiaalmeedia kontod ja lehed, muutes suhtluse lihtsaks ja hübriidsuhtluse klientidega võimalikuks. Tootlikkuse funktsioonid aitavad vastamist ja kommentaaride käsitlemist lihtsustada. Facebooki integreerimine võimaldab lehe adminnimeerimist ja kommentaaride haldamist piletite kaudu ning lojaalse veebikogukonna loomist.

Millised on klientide eelistatuimad suhtluskanalid? Vaadake meie artiklit ja täiustage oma ettevõtet.

Kõige eelistatuimad kanalid

The given text provides a table of contents for various topics related to customer service statistics, including the use of internal messages and real-time chat, customer preferences, and social media trends. It also mentions a customer service software called LiveAgent, and provides information about its features and pricing.

Teadmusbaasi tarkvara on klienditeeninduse pakkumisel suisa kohustuslik. LiveAgent pakub isegi rohkemat. Uurige, miks peaksite valima LA.

Võimendage kliente teadmusbaasi tarkvaraga

LiveAgenti teadmusbaasi lahendus on suurepärane võimalus rahvusvahelisele ettevõttele, et tagada töötajate kursisolek ettevõtte uudiste, toodete ja teenuste värskendustega. Mitmekeelne tugi võimaldab iseteenindusvõimalusi ööpäevaringselt mitmes riigis, mis parandab kliendikogemust ja rahulolu. Oluliste artiklite loomine ja esitamine keeltes, mis nõuavad kliendiabi, suurendab klientide rahulolu. Sõltuvalt ettevõtte suurusest soovitatakse luua teadmusrubriike erinevate keelte jaoks, mis aitavad vältida eksinud ja segaduses kliente ning ülekoormatud kliendituge.

Klientide sisseelamise e-kirja mallid juhendavad kliente ostetud tooteid või teenuseid õigesti kasutama.

Klientide sisseelamise meilimallid

Turunduse ja digitaalsete tööriistade tähtsus on suur ning seetõttu soovitatakse investeerida personaalsesse ja sihitud meiliturundusse. Pardaletuleku, liitumise ning prooviperioodi e-kirjade kaudu on võimalik saada tagasisidet ning tutvustada ettevõtet ja selle toodet/teenust ning anda kasulikke nippe ja nõuandeid. Oluline on jälgida oma postkasti, et mitte maha magada olulist infot.

Tunnustused - Websignal

Tunnustused - Websignal

LiveAgent on võimas ja lihtne klienditeeninduse tarkvara. See aitab vältida e-kirjade sorteerimist ning pakub erinevaid funktsioone, integratsioone ja alternatiive. LiveAgent pakub ka tuge, õpet ja erinevaid veebiseminare. Tarkvara on saadaval tasuta prooviversioonina ning võid võtta ühendust ka müügiesindajatega. Quality Unit, LLC on ettevõte, mis pakub LiveAgenti tarkvara.

Lp - Intercomi Alternatiiv

Lp - Intercomi Alternatiiv

Kiire vestlusvidin aitab muuta veebisaidi külastajad klientideks ning eMarketeri aruande järgi sooritab 35% külastajatest ostu pärast reaalajas vestluse kasutamist. LiveAgent on mitmekeelne ja toetab keeleliselt kohandatavaid vidinaid, mis võimaldab suhelda klientidega mugavalt. LiveAgent on tuntud oma suurepärase kasutajatoe tarkvarana, mis aitab luua sisukaid suhteid klientidega.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo