Scalix

Mis on Scalix?

Scalix toimib meili, rühmakalendri ja koostöötarkvarana, mida nimetatakse rühmatarkvaraks. See töötab Linuxis Scalixi avaliku litsentsi all. See on juurdepääsetav erinevate e-posti klientide poolt. Kaasas on Scalixi meili- ja kalendriserver, Scalix Web Accessi interneti brauser ja palju muid komponente. Scalix on pakitud mitmesse tooteväljaandesse, mis sobivad erinevateks eesmärkideks ja töökohtadeks.

Kuidas Scalixit kasutada?

Scalix sobib ettevõtetele, kes soovivad vähendada sõnumsidekulusid ja kasutada oma Lightweight Directory Accessi protokolli. Scalix töötab kõigi LDAP-idega. Scalix pakub ka sujuvat kontaktikataloogi migratsiooni meiliklientidest ja klientidesse. See on saadaval arvutitele Linuxi või Mac OS operatsioonisüsteemidele, ning see toetab kõiki saadaolevaid meilikliente. Selle saab integreerida ka Teie LiveAgenti kasutajatoega.

LiveAgenti kasutajatugi saab täiustada Teie klienditoe võimalusi tänu nüüdisaegsele piletisüsteemile, mis suudab käsitleda mitme teenusepakkuja e-kirju. Kui see kogub Teie meilisuhtluse, muudetakse see kliendipiletiteks ja korraldatakse need nii, et klienditoe esindajad saaksid need hõlpsalt lahendada. Piletisüsteemi funktsioonid aitavad Teil luua sujuva töövoo, mis lühendab Teie reageerimisaega ja aitab Teil kiiresti vastata mis tahes probleemidele.

Olemas on paljuu kasutajatoe funktsioone, mis võivad klienditoele kasuks tulla. Organiseerimine on lihtne tänu filtreerimisele ja rämpspostikaitsele, samas kui agentide kokkupõrke tuvastus tagab, et iga pilet määratakse vabale töölisele. Eelnevalt määratletud vastused ja konserveeritud sõnumid pakuvad leevendust korduma kippuvatele küsimustele vastamisel. Kui tunnete end ülekoormatuna, saate poolitada keerulisi piletid või kanda need üle erinevatle osakondadele, mis on spetsialiseerunud konkreetsetele probleemidele.

Kui tunnete, et soovite rohkemaga hakkama saada, võimaldab LiveAgent Teil luua ühenduse teiste meilikontode või muude suhtluskanalitega. Asetage oma veebisaidile üks kiiremaid reaalajas vestluse vidinaid, et pakkuda oma klientidele kiiret võimalust suhtlemiseks. Seadistage digitaalne kõnekeskus ja hallake kõnesid oma arvutist. Looge kliendiportaal ja teadmusbaas, mis on tulvil kasulikke artikleid ja juhendeid. Kui soovite sotsiaalsemaks saada, ühendage Facebook, Instagram, Twitter ja Viber ning hallake sotsiaalmeediat LiveAgentist. 

Millised on Scalixi integreerimise eelised?

LiveAgent: Ticketing Software Demo
 • Töötab LDAP-kataloogidega
 • Säästab ressursse
 • Grupikalendri võimalused
 • Halduskonsool
 • Musta nimekirja haldamine

Handle customer communication with LiveAgent

Start your free trial today and see what it's like to handle emails with a dedicated help desk solution

Kuidas integreerida Scalix LiveAgentiga?

LiveAgent saab Scalixi meiliga ühenduse luua IMAP/POP3 kaudu. See suvand on saadaval LiveAgenti seadistamise suvandites ja selle täitmiseks kulub vaid mõni minut. Järgige allolevat samm-sammult juhendit, et õppida, kuidas läbida integreerimise protsess.

Scalixi koduleht koos funktsioonide loendi ja infoga
Scalixi koduleht
 • Integreerimise lõpuleviimiseks peate esmalt Scalixi seadistama ja käivitama. Kui Teil seda veel ei ole, minge nende veebisaidile ja laadige alla Teie ettevõtte jaoks sobiv pakett. Võite valida ka tasuta kogukonnaväljaande. Kui vajate installimisel abi, leiate siit paigaldusjuhend. Kui olete kõik seadistanud ja käivitanud, jätkake järgmiste sammudega.
Scalixi veebileht koos saadaolevate allalaadimiste ja väljaande teabega
Scalixi allalaadimised
 • Liikuge LiveAgenti kontol Seadistamine > E-post > Meilikontod (alustage tasuta prooviperioodiga kui konto puudub) ja vajutage oranžile Loo nupule jaotise ülaosas. Valige Muu paremas alanurgas olevast e-posti pakkujate loendist. Seejärel valige IMAP/POP3 integreerimise valikutest.
Edastamine või IMAP/POP3 valik LiveAgenti seadistustes Scalixi integreerimise protsessi käigus
Scalix IMAP/POP3 valik
 • Piletite allalaadimiseks peab Scalix olema lingitud LiveAgentiga. Peate täitma selle jaotise oma Scalixi konto teabega. Sisestage oma sisselogimisandmed, e-posti aadress ja muu nõutav teave. Valige toomise tüüp ja sisestage serveri ja pordi andmed. Kui olete lõpetanud, salvestage sätted.
Scalixi seadistamine LiveAgentis
Scalixi seadistamine LiveAgentis

Teie kliendid saavad nüüd alati loota kiirele ja usaldusväärsele klienditeenindusele, kui nad seda vajavad. Meie akadeemia lehel on rohkem teavet suurepärase klienditoe pakkumise kohta, seega veenduge, et külastate ka seda. Saate uurida ka LiveAgenti funktsioone ja võimalusi, vaadates allolevat videot või sirvides meie veebisaiti.

LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on Scalix?

Scalix on grupitöörakendus, mis pakub rühmameili, rühmakalendreid ja koostöötööriistu. Kaasas on Scalix Web Accessi brauser, Scalixi meili- ja kalendriserver ning paljud muud komponendid. Saadaval on mitu Scalixi versiooni, mis vastavad erinevatele vajadustele ja töökohtadele. See lahendus töötab Linuxis Scalixi avaliku litsentsi all. Sellele pääsevad juurde mitmesugused e-posti kliendid.

Kuidas Scalixit kasutada?

Scalixit saavad kasutada ettevõtted, kes soovivad oma sõnumikulusid vähendada. Scalix töötab kõigi LDAP-idega. Lisaks pakub Scalix sujuvat kontaktikataloogide migratsiooni meiliklientidest ja -klientidesse. Linuxi või Mac OS-i kasutavates arvutites toetatakse kõiki meilikliente. Selle ühendamine LiveAgenti kasutajatoega võib suurendada teie klienditoe võimalusi.

Millised on Scalixi integreerimise eelised?

 • Töötab LDAP-kataloogidega
 • Säästab ressursse
 • Grupikalendri võimalused
 • Halduskonsool
 • Musta nimekirja haldamine

Kuidas integreerida Scalix LiveAgentiga?

 • Minge LiveAgenti ja avage Seadistamine > E-post > Meilikontod
 • Looge uus e-post ja valige Muu
 • Valige IMAP/POP3, sisestage oma andmed ja Salvestage

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo